SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2009 o 13:41, Markush napisał:


> Każdy by chciał tak "wydymać" kostuchę ;)

Nie każdy. Ja np. nie.

Czasem lepiej nic nie mówić, jak się nie ma nic do powiedzenia ;)

I taka prośba, nie dawajcie demotów z głównej, myślę że te 10 obrazków dziennie to każdy może sobie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2009 o 15:30, Grodhar napisał:

Czasem lepiej nic nie mówić, jak się nie ma nic do powiedzenia ;)


A czasem jednak lepiej mówić, bo jednak w końcu nie KAŻDY, by tak chciał.

Dnia 25.09.2009 o 15:30, Grodhar napisał:

I taka prośba, nie dawajcie demotów z głównej, myślę że te 10 obrazków dziennie to każdy
może sobie obejrzeć.


A niektórym może też się nie chcieć wchodzić na stronę demotów, mi tam to pasuje, ze tu ludzie to wrzucają. ok EOT z mej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 18:36, HeyBabyGirl napisał:

WOW
Ciekawe ile prób wykonali, przy każdym żucie ?

Żucie? A nie rzucie? Bo rzucić a wyżuć, to dwi rózne rzeczy, które różnią się tym, że jak ktoś wyżuję gumę, to może wyrzucić gumę. Nie na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 20:03, Sarturias napisał:

http://www.sfora.pl/Nie-posluchasz-juz-mp3-na-full-a11918
Czego Unia się nie dotknie to spieprzy :/


A mi to tam akurat zwisa i powiewa, bo i tak jak słucha muzyki przez słuchawki to tak, ze 2/3 słyszanego dźwięku to otoczenie, a 1/3 to muzyka, co jest bardzo niebezpieczne, gdyż kiedy się tak wsłuchuje w tą muzykę to się nie widzi czy akurat przejście przez ulicę jest czy chodnik, ale co tam.
Bo np. jak moi znajomi puszczą sobie coś w klasie przez słuchawki to to intro z Naruto słyszą wszyscy i to tak bardzo, że z drugiego końca sali można słuchać i żadne "słowo" z tej piosenki nie umknie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 20:38, Markush napisał:

Bo np. jak moi znajomi puszczą sobie coś w klasie przez słuchawki to to intro z Naruto
słyszą wszyscy i to tak bardzo, że z drugiego końca sali można słuchać i żadne "słowo"
z tej piosenki nie umknie. ;P


Iii tam to jest nic. U mnie w klasie czasami puszczają Behemota, tak głośno, że słychać na całym ( nie takim małym ) korytarzu. A co do intro z Naruto, to który opening?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 20:41, GuitarHero napisał:

dobre!

Wydaje mi się, że na końcu po prostu na ułamek sekundy pojawia się kolorowy obrazek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 21:22, Falcon napisał:

> dobre!
Wydaje mi się, że na końcu po prostu na ułamek sekundy pojawia się kolorowy obrazek...
:P


Nawet nie ułamek tylko dłużej, będzie kolorowy dopóki nie mrugniesz oczami lub nie odwrócisz wzroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 21:24, Sarturias napisał:

> > dobre!
> Wydaje mi się, że na końcu po prostu na ułamek sekundy pojawia się kolorowy obrazek...

> :P

Nawet nie ułamek tylko dłużej, będzie kolorowy dopóki nie mrugniesz oczami lub nie odwrócisz
wzroku ;)


Nie sądzę, gdyż jak od nowa leci ten gif to obrazek znowu jest na czarno-biało, a dla oka jest kolorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się