SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2009 o 23:04, Mohair napisał:

Albo ja przestałem nadążać za tym światem, albo słusznie dla mnie to istny kwas...

Rzeczywiście przestałeś nadążać za światem... w świecie huczy o tym kwasie od dobrych kilkunastu godzin, a Ty teraz się obudziłeś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2009 o 23:08, Miklak napisał:

Rzeczywiście przestałeś nadążać za światem... w świecie huczy o tym kwasie od dobrych
kilkunastu godzin, a Ty teraz się obudziłeś ;P


Ten tydzień miałem pod znakiem dość ciężkiej orki i nadrabiania zaległości, więc nie bij, dopiero trzeźwieje :P Ale mniejsza, bardziej chodzi mi o przyczynę - ZA CO on dostał tą nagrodę? Ja wiem, że czarny prezydent, że zjednoczy, że cośtam, ale kurna - na scenie nie jest nawet rok, nic póki co takiego ''osom'' nie zrobił, więc skąd tak prestiżowe wyróżnienie?... Hm... Prestiżowe, właśnie... Nadal prestiżowe ?... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Ta nagroda to moim zdaniem jedynie polityczna zagrywka, bo Obama nic wielkiego dla pokoju na świecie nie zrobił. Póki co zatrzymał się na słowach; za słowa dostał Nobla... Ładnie mówić potrafi prawie każdy polityk, dlatego nie za słowa, lecz za czyny sądzimy ludzi. Tegoroczny pokojowy Nobel = epic fail.
btw, tu jest odpowiedni temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52224&u=57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 09:59, UnionPacific napisał:

Powiedziałbym, że suchar/staroć/kotlet setny raz odgrzewany/że gratuluje bystrości etc.
gdyby nie to, że to jest klasą samą w sobie.


A ja powiem nawet że jeszcze tego nie widziałem. A że stare? Trudno.
Dzięki Kłejk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 00:02, Tyler_D napisał:

/.../


Nie wiem czy wypadało głosić taką mowę pogrzebową...
...ale to jest wciąż Monty Python! Taki, jaki powinien być. Śmieszny, niezależnie od sytuacji.

@Mohair
Laureat pokojowej Nagrody Nobla za rok 2009 za wysiłki w celu ograniczenia światowych arsenałów nuklearnych i pracę na rzecz pokoju na świecie.

Hell yeah! Teraz Noble rozdaje się za słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 23:11, Mohair napisał:


> Rzeczywiście przestałeś nadążać za światem... w świecie huczy o tym kwasie od dobrych

> kilkunastu godzin, a Ty teraz się obudziłeś ;P

Ten tydzień miałem pod znakiem dość ciężkiej orki i nadrabiania zaległości, więc nie
bij, dopiero trzeźwieje :P Ale mniejsza, bardziej chodzi mi o przyczynę - ZA CO on dostał
tą nagrodę? Ja wiem, że czarny prezydent, że zjednoczy, że cośtam, ale kurna - na scenie
nie jest nawet rok, nic póki co takiego ''osom'' nie zrobił, więc skąd tak prestiżowe
wyróżnienie?... Hm... Prestiżowe, właśnie... Nadal prestiżowe ?... :|

Jak najbardziej słuszna nagroda .Tutaj potwierdzenie:
http://www.kominek.tv/tt.znowu.bija.czarnego,artykuly,123.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 11:47, Tyler_D napisał:


U... To musiało boleć...

@Jackass

Najbardziej to by się należało Denisowi Mukwaege, no ale co zrobić. W ogóle te pokojowe NN są ostania takie ni z gruchy ni z pietruchy(jak choćby ta dla Ala Gore).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 13:35, Akoss-94 napisał:

...


W miarę dobry komentarz... Mi słów brakuje, zupełnie nie wiem, co powiedzieć o_0
Ten, kto to wymyślił musiał opacznie zrozumieć słowa "kreatywność" i "innowacja" ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się