SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 22:55, Piotrbov napisał:

Noż kurczę. Ja już nawet lepiej przetłumaczyłbym tą grę. Totalna porażka. Całe szczęście
że nie gram w tą serię.



Nie sadze. Pisze sie "te gre".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 23:14, Lisun napisał:

Ma ktoś adres POLSKIEGO sklepu sprzedającego angielskie wersje na PC?

Ja kupuję na allegro, bo nienawidzę polskich wersji językowych. Ale akurat na CoDa nie poluję, bo nie opłaca mi się wydawać stówy na czterogodzinnego SP. Od kumpla pożyczę. A w multi nie grywam. Nawet w Diablo II przez neta ostatnio w ogóle :D
Niemniej - trudno powiedzieć, czy na allegro znajdziesz angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 01:39, szypek26 napisał:

> Ma ktoś adres POLSKIEGO sklepu sprzedającego angielskie wersje na PC?
Ja kupuję na allegro, bo nienawidzę polskich wersji językowych. Ale akurat na CoDa nie
poluję, bo nie opłaca mi się wydawać stówy na czterogodzinnego SP. Od kumpla pożyczę.
A w multi nie grywam. Nawet w Diablo II przez neta ostatnio w ogóle :D
Niemniej - trudno powiedzieć, czy na allegro znajdziesz angielską wersję.

hej ludzie! ..szukamy tutaj kwasa? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 02:28, deusER4 napisał:

hej ludzie! ..szukamy tutaj kwasa? xD


Nie polecam. Od Wojmana otrzymałem niegdyś degrada za to, że dodałem do kwasów linka do tematu, w którym pewien użytkownik na pytanie zadane przez innego użytkownika napisał "nie wiem". Po prostu czyste "nie wiem". Dla mnie to było śmieszne, bo bez sensu na forum odpowiadać komuś na jakiekolwiek pytanie, że się nie ma o tym pojęcia (oczywiście pytanie te było ogólne i nikt nie był wplątany w dyskusję, co innego gdyby było do kogoś konkretnie skierowane). Jeżeli ktoś jednak widzi logikę w odpowiadaniu na jakieś pytanie "nie wiem" - zwróćcie uwagę na to, co by było, gdyby powiedzmy każdy użytkownik forum, który nic o danym temacie nie wie napisałby to. Pytanie : "Jak rozpoznać, czy x przedmiot jest uszkodzony" - i kilka tysięcy odpowiedzi od użytkownikówi "niestety, nie wiem :(".
Degrad był, cytuję "za naśmiewanie się z innych użytkowników". Cóż.
Żeby nie było offtopa, kilka obrazków ;-) [Pewnie suchych, były i w ogóle, ale potrzebowałem, żeby nikt nie miał problemów].

20091114145328

20091114145348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne. Tutaj nie można zamieścić linku do zabawnego tematu, żeby nie nabijać się z użytkowników, ale na grasz to już można wrzucić odpowiednie posty i polewać się z autorów ile wlezie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 14:53, Choinix napisał:

Nie polecam. Od Wojmana otrzymałem niegdyś degrada za to, że dodałem do kwasów linka
do tematu, w którym pewien użytkownik na pytanie zadane przez innego użytkownika napisał
"nie wiem"..

owe "nie wiem".. hmm, domyślam się nawet o kogo chodzi. zawodowy to kwas przecież, nie dość że ten ktoś sprowokował Cię do błędu za co otrzymałeś degrada, mi również takowego załatwił pisząc owe "nie wiem" z mojego IP, a sobie bana wykluczając samego siebie na kilka miesięcy z gramu xD

Dnia 14.11.2009 o 14:53, Choinix napisał:

Żeby nie było offtopa..

modny dość ostatnio.. a kiedyś już dawno zauważony problem ze strukturą PZPN
http://www.youtube.com/watch?v=YDh5UHS1ZTg&feature=related

oraz ciekawa koncepcja rozwiązania ich wszystkich w naszym kraju
http://www.youtube.com/watch?v=OLtayBnnbpU&feature=related

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w Piotrkowie wczoraj otwarty został FocusMall . Dzisiaj łaziłem po sklepach, głownie empik i MM, a w empiku natknąłem się na grę Operation Flashpoint: Dragon rising. Mój kumpel i ja chwyciliśmy za pudełka by sprawdzić cenę, a oto co ukazało się naszym oczom :D

20091114210343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:03, noobie napisał:

U nas w Piotrkowie wczoraj otwarty został FocusMall . Dzisiaj łaziłem po sklepach, głownie
empik i MM, a w empiku natknąłem się na grę Operation Flashpoint: Dragon rising. Mój
kumpel i ja chwyciliśmy za pudełka by sprawdzić cenę, a oto co ukazało się naszym oczom
:D

Na jednym nie nalepili nowej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 21:21, Pablo_Querte napisał:

Na jednym nie nalepili nowej ceny?

Wiem ze na cenie 109,90 jest to naklejka osobna, ale było jeszcze pudełko gdzie cena była (też na osobnej naklejce) 139,90 xD. Ogólnie ciekawie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:03, noobie napisał:

a oto co ukazało się naszym oczom
:D

konkret xD

ale ja mam lepszy.. AoC kolekcjonerskie ..z MM
słabo widać więc: cena jednego

Spoiler

99 zł

..a drugiego
Spoiler

169 zł

[:>

@Pablo_Querte
a przystoi takim firmom oszukiwać (jak by nie było , to oszustwo) klientów? sam kupiłem kiedyś podwójny album Slayera za 29 zł, który wcześniej kosztował 79 zł, a gdy poszedłem znów po nowe płyty jego cena wróciła do poziomu 79 zł.. w tym przypadku ich błąd, moja zdobycz xD

20091114214237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop.
Jeśli chcesz kupić bo chcesz zagrać w symulator żołnierza(OFP2 nie jest symulatorem, chociaż tak twierdzą twórcy) to lepiej kup leciwe Operation Flashpoint lub nowsze ArmA lub ArmA2.

A jeśli chcesz zagrać w taktycznego shootera to lepsze będzie chociażby R6:Vegas lub nowe Ghost Recony.

OFP2 bym sobie odpuścił, nie warto imho.


@UP
A myślisz po co w płycie jest dziurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się