SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 19:46, Zauri napisał:

jest to moze jeszcze w kinach? :D

Ten film ma już grubo ponad rok, więc raczej nie. Nawet nie wiem czy w Polsce dało się go obejrzeć w kinie, ale myślę, że na DVD go znajdziesz. Wydaje mi się, że możesz go znaleźć w MM w takich kontenerach z filmami za 5 zł... ja tam ostatnio znalazłem dwa ciekawe filmy, Upadek i Forrest Gump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 11:52, Marcin08 napisał:

nie wiem jak Wy, ale ja jakoś straciłem ochotę na kebaby... http://wiadomosci.onet.pl/2078360,12,zjedli_czesc_ofiary_reszte_sprzedali_na_kebab,item.html


O_o kupić mięso od bezdomnego... jestem zresztą ciekaw jak to "mięso" wyglądało.. a po za tym kiedyś przeczytałem w jednej z książek (nie pamiętam tytuły) słowa bosmana, na swój sposób mądre, "czego oko nie zobaczy to i język przełknie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:09, Markush napisał:

A z jednym z tych uber pro byłem na obozie w jednym pokoju, dziwnym człowiekiem był on.
:)


Te, Maruś. Jak możesz mówić, że byłem dziwnym człowiekiem, skoro nie znałeś mnie dobrze. Raptem po 3 dniach czy może 4 dzwoniłeś po rodziców, aby po Ciebie przyjechali. Powodu nie będę podawał :p Oj nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2009 o 15:06, Tomcio22 napisał:

Te, Maruś. Jak możesz mówić, że byłem dziwnym człowiekiem, skoro nie znałeś mnie dobrze.
Raptem po 3 dniach czy może 4 dzwoniłeś po rodziców, aby po Ciebie przyjechali. Powodu
nie będę podawał :p Oj nieładnie!


Powodu nie będziesz podawał bo go nie znasz... Z resztą nikt go nie zna, nawet ja, serio. Ale dobra, to stare czasy były.
Jednakże to nie zmienia faktu iż byłeś dziwnym człowiekiem. :) A tak w ogóle to skąd wiedziałeś, ze to ja, a nie np. roszpunek, czy jak on się nazywał. ;]

Ale dobra EOT, bo się offtop robi i Wojman przyjdzie i bany się posypią.

VenetianPrincess - You''ll Look Like Poo
http://www.youtube.com/watch?v=W0URN2QUDJk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika Olejnik rozmawia ze Stefanem Niesiołowskim
zaczęło się w ten sposób:
Monika Olejnik: : A gościem Radia ZET jest wicemarszałek sejmu Stefan Niesiołowski, witam Monika Olejnik, dzień dobry.
Stefan Niesiołowski: : Dzień dobry pani, dzień dobry państwu.
Monika Olejnik: : Profesor nauk biologicznych, entomolog.
Stefan Niesiołowski: : Zgadza się.
Monika Olejnik: : Wczoraj Jan Rokita powiedział w studiu Radia ZET, że Donald Tusk to jest pająk, to jest modliszka męska, która zżera swoje ofiary.
Stefan Niesiołowski: : No, pająk nie jest owadem, więc entomologia w zasadzie nie podlega mojej wiedzy.
Monika Olejnik: : No, ale jest pan profesorem nauk biologicznych.
Stefan Niesiołowski: : Ale wie pani, trochę to jest tak, pająk jest stawonogiem w każdym razie. No Rokita prezentuje taki dość żałosny przykład człowieka..

po resztę odsyłam tu -> http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Z-krzyzami-w-Polsce-nikt-nie-wygra,wid,11692298,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się