SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2009 o 22:24, Zabujca_Smokuf napisał:

Aha. Byłoooo.


Czy ludziom takim jak Ty tak trudno zrozumieć, że nie każdy przegląda forum od deski do deski znając wszystkie wpisy na pamięć? :/

---

@Jarys - no nieee, padłem XD. Masakra, czegoś tak nie ogarniętego nie widziałem już jakiś czas ;-). Ta różowa po prawej to już w ogóle tańczy jakby nie wiedziała, że tam jest ;d. A ten typek i jego ruchy zapętlające się co kilkadziesiąt sekund. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 23:16, Choinix napisał:

> Aha. Byłoooo.

Czy ludziom takim jak Ty tak trudno zrozumieć, że nie każdy przegląda forum od deski
do deski znając wszystkie wpisy na pamięć? :/

Wiesz, nie kady musi to znać z forum. Wiele, naprawdę wiele (w tym ja) osób poznało to poza gramem, przeglądając internet .
Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być śmieszne? Niech zgadnę masz <10 lat?

Meryphilla: Może jestem wybredny, ale...Co jest zabawnego w dźwiękach wydawanych przez kurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to było głupie ale czasem głupie rzeczy śmieszą niektórych nie jesteś pępkiem świata.
Jakoś też nie widziałem linku czy obrazka wstawionego przez ciebie więc znajdź sam coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknij przycisk W na moim poście. Bynajmniej nie wklejałem tutaj linków, w których 2 głupie dzieci neo siedzą na czymś. Zabawne, że aż brzuch boli, srsly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się