SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 01:36, Tyler_D napisał:

Mhm. \o/

Czemu rączka tego M16 jest połączona z kolbą? I jaka mała dziewczynka ma z tego strzelać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 14:49, CatInABag napisał:

Jak dla mnie mega kwas:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7633376,Skandal_w_rzymskim_Panteonie__dozorczyni_przerwala.html?skad=rss

Nie lepiej było poczekać te 4 minutki? No ale cóż, woźna potrafi :)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
To mi przypomina woźną z mojego liceum. Nazywaliśmy ją Kulawy Joe, potrafiła się w szatniach za kurtkami chować, żeby nagle wyskoczyć wprost na palaczy :D
A przy wejściu sprawdzała identyfikatory skuteczniej, niż bramki na lotniskach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 13:47, Madoc napisał:

Czemu rączka tego M16 jest połączona z kolbą? I jaka mała dziewczynka ma z tego strzelać?


To jest błona dziewicza. Chociaż symbolicznej byłoby, gdyby przykrywała spust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Polish immigrant went to the DMV to apply for a driver''s license.

First, of course, he had to take an eyesight test. The optician showed him a card with the letters:

''C Z W I X N O S T A C Z.''

"Can you read this?" the optician asked.

"Read it?" the Polish guy replied: "I know the guy."

20100306183745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera no, nie siedze calymi dniami i nie ogladam filmow jak oszalaly, nad czym serdecznie ubolewam. Rozsmieszylo mnie, to wrzucilem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 16:51, MaccCry napisał:

Załóż internet w jaskini.

Nie każdy oblatuje wszystkie strony z humorem, otwiera kolejne załączniki.
Myślisz, że kogoś obchodzi że ty czy ktoś inny to obejrzał? Ja tak nie uważam. Dla mnie bardziej żenujące są przestarzałe sucharki czy ta jaskinia. Co to wnosi poza żenującą uwagą?
Ja jak wstawiam jakiś humor, to mam to w najciemniejszych czeluściach odbytu czy 10 na 100 osób już to widziało i są wielce zbulwersowane.
Bez urazy panie Cry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oj, ależ ty poważny. Ja sam nigdy nie zwracam uwagi na suchary (chyba, że ktoś dał ten sam link, który pojawił się 5 min temu lub powtarza się wyjątkowo często). Reklama o płatkach dla ułomnych pojawiła się tu wiele razy, ale o tej jaskini napisał tylko dlatego, że Izrafel sam o tym napisał, więc mój post był dla przekory, żartobliwy. Ale jako że nie zrobiłem emota, więc nie każdy załapał. Myślę, że Izrafel nie poczuł się urażony, więc nie widzę problemu. No i masz rację, bo ja natomiast nie zaglądam na np. Joe Monster czy jakieś stronki z dowcipami, więc pod tym względem jestem za ruskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:53, MaccCry napisał:

No i masz rację, bo ja natomiast nie zaglądam na np. Joe Monster
czy jakieś stronki z dowcipami, więc pod tym względem jestem za ruskami.

Na monstera w ogóle nie zaglądam, linki zamieszczane w kwasach wyjątkowo rzadko otwieram. Nie chce mi się, poza tym często tzw. nastolatki wrzucają tu filmiki niby-śmieszne a ja nie wiem o co chodzi, bądź wywołują we poczucie żenady. Szczególnie te, gdzie docelowo (tak podejrzewam) 10 bluzgów na 10 sekund jest przejawem wysokiego poziomu poczucia humoru.
Filmu o płatkach nie znam, ale miło czasem obejrzeć jakiś stary filmik z którego to kiedyś człowiek się uśmiał. Chyba jestem sentymentalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się