SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2010 o 11:25, SpecShadow napisał:

Pewnie cześć sie powtórzy ale ja jestem z pokolenia Google które ma pamięć krótkotrwałą :]


Whoah ;) Dobre
I to wszystikie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Ladies and Gentelmen, I''d like to show you the most epic band evah! Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis!
http://www.lastfm.pl/music/Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis
Zastanawia mnie jak np słuchacze tego czegoś rozmawiają: Hej idzesz na koncert P..., Tak jasne ide na koncert P..., to super spotkamy się na koncercie P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:06, Abomek napisał:

UWAGA!
Ponizszy link prowadzi do video obrazujacego operacje medyczna. Osoby przewrazliwione,
uczulone na krew, prawiczki, dziewice oraz Ichibanboshi sa proszone o uprzednie skontaktowanie
sie ze znajomym lekarzem tudziez farmaceuta.

[m]
Ach tak - jeszcze ogladacie to na wlasna odpowiedzialnosc, ale kogo to obchodzi skoro
i tak obejrzycie? :<
Enjoy. Muzyczke tez.


nie znam tej strony z takimi filmikami, a chętnie bym się zapoznał, gdybys mógł to podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 16:55, Zauri napisał:

n/c ...

No dobra, fajnie że znasz, że miliony osób zna, ale chyba nie musisz zawsze tego pokazywać... przynajmniej w tak żałosny sposób.


PS. Nie wiem dlaczego mnie to śmieszy. Może ta szkoła tak wyprostowała mi zwoje i wszystko zdaje mi się śmieszne?
http://www.youtube.com/watch?v=K8k0W6ir6Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cos takiego powinienes pytac na gg albo emailu, ktore podalem w podpisie, ale chyba nie narusze regulaminu jesli powiem, ze powinienes wpisac w google "BestGore" bez "?
Jest jeszcze sadistic.pl (sporo forumowiczow tutaj korzysta z tego co widze), jesli nie rozumiesz po angielsku.

Oczywiscie zeby nie bylo - wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc, to co tam bedzie nie musi ci sie spodobac, etc, etc, etc...
Najlepiej by bylo gdybys ostrzegal kazdego zanim bedziesz trollowal linkami do serwisu tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 16:01, Mumin napisał:

legenda polskiej sceny kabaretowej :)


Toż oni dalej są aktywni, najpierw w A''Yoy a obecnie w Hrabi (polecam cykl Dracula, btw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 18:54, Tyler_D napisał:

Mocne, mnie zastanawia tylko kto ten cały burdel potem posprzątał. :-D


a mnie ile prob mieli przed ta oficjalna, teledyskowa juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi rabin do księdza i mówi:
- Słuchaj, mam świetny pomysł - jak się najeść za darmo w dobrej restauracji.
- No to mów szybko co trzeba zrobić - odpowiada ksiądz.
- Zamawiasz co chcesz, a potem czekasz aż zaczną zamykać restaurację i jak podchodzi kelner mówisz, że już płaciłeś jego koledze, który już wyszedł.
Następnego dnia poszli do restauracji. Zamówili wszystkie najwykwintniejsze i najdroższe potrawy i czekają, aż zaczną zamykać. Zbliża się godzina zamknięcia. Podchodzi kelner i przynosi im rachunek.
- Ale my już płaciliśmy pana koledze, który już wyszedł... - mówi ksiądz.
- I do tej pory czekamy na resztę... - dodaje rabin.

Adwokat do klienta:
- Mam dla pana zła i dobrą wiadomość. Analiza DNA wykazała, że na miejscu zbrodni znaleziono pańską krew.
- Oj, to źle... a... ta dobra?
- Cholesterol i cukier w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się