SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2010 o 23:56, Abomek napisał:

Trzech czarnych simow hoduje trzcine cukrowa podczas gdy bialy wyleguje sie w swojej
rezydencji. :>
To tak na wszelki wypadek, jesli ktos by nie zalapal.


od razu załapałem ;p rasisto! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najlepszy był sam upadek kolesia, tylko szkoda, że nie ma on za grosz poczucia humoru ^^

Bezi_113=> Dziwi mnie twoje zdziwienie. Toż to normalne na takich serwisach. Fakt że żałosne, ale niestety powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

< adios> leze sobie w lozku i pisze na netbooku
< adios> podoba mi sie to
<@carbon2> ja ma cos innego w lozku ;]
<@carbon2> ale kazdy ma inne wymagania :P
< adios> carbon2, idz mi z tymi kobietami
< adios> pfff
< adios> karmic to trzeba
<@carbon2> mnie karmi :D
< adios> a ja sobie strone wlacze
< adios> fap fap fap
< adios> i po problemie
< ironmarcin> lol

20100322110140

20100322110243

20100322110254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


E tam, dzisiaj do znajomych zaprosił mnie jakiś elo joł pedał, którego na oczy nie widziałem i się jakoś tym nie stresuję, ja mam nk do tego do czego zostało na początku stworzone, aby miec jakiś tam kontakt ze znajomymi ze starych szkół/klas. Nie żyję tym portalem, więc leje na takich ludzi. Polecam tobie podobne podejście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał inne podejście to bym tutaj nie pisał ;d
Też kilka kolekcjonerów znajomych mnie zapraszało, w tym jedna gościówa co ją ze szkoły z widzenia znam.
No i też jakiś ziomek co go nie znam, ale już nie elo joł pedał ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwei Mieczen od deutsche ritteren w biała prześcieradło ze schwarzen kreuzen dla polnische koenig Jagiełło mit ihre brudder Witold, w imię freundschaft und buzi-buzi.

Król Jagiełło siedział w swoim wozie dowodzenia i co chwila zerkał na zegarek. Minęła godzina od zapowiadanej faksem wizyty dwóch znamienitych rycerzy zakonu krzyżackiego. Witold siedział w kącie i układał pasjansa z dwóch kart, który i tak nigdy mu nie wychodził. Nagle z pomieszczenia radiooperatora wypadł woj Przemko z Bydgoszczy z okrzykiem: "Nadchodzą!". Faktycznie, po chwili do opancerzonych drzwi ktoś zapukał.

- Wlazł - rzucił Jagiełło, zagryzając mentosa. Pukanie rozległo się ponownie.

- Do nich trzeba po ichniemu... Komm, komm... schneller bitte - zakrzyknął książę Witold. Drzwi otworzyły się i w pośpiechu wbiegło do środka dwóch gości w zbrojach i z piórami pawi na hełmach.

- Guten Morgen polnischen koenig - powiedział wyższy i starszy, stając na baczność.

- Co oni gadają? Chcą mnie butem w mordę lać czy jak? - spytał Jagiełło, przyglądając się obu gościom dość uważnie, na co pozwalał mu jego sokoli wzrok i noktowizor.

- Nie król... my dla wasza przynieść zwei mieczen - powiedział starszy. - Udo, komm gib mir zwei mieczen - poprosił. Udo wyciągnął zza pleców dwa krótkie kordziki marynarskie.

- Miały być zwei grossen mieczen - powiedział starszy z upomnieniem.

- Ich weisse nicht... Ja nic nie wiedzieć, meine liebling fater, Urlich geben mi tylko te maciupen sztiieten... Ich weisse nicht -tłumaczył się młodszy.

- Co oni plotą? - zdenerwował się Jagiełło.

- Gadać mi zaraz co jest grane, bo dam po gębie!

Krzyżacy rycerze zamarli z lekko rozchylonymi ustami. Latająca wokół mucha wykorzystała ten moment i narobiła młodszemu na hełm.

- Gadajcie coście za jedni i dawajcie te miecze, coście je mieliście przynieść, ino wartko, bo czas już bitwę zaczynać.

- Och, meine liebling polnischen koenig... keine krieg, keine bitwa, my przynieśli zwei mieczen - powiedział starszy, podnosząc do góry kordziki - żeby byt freundschaft, buzi-buzi. Polaken. Szwabenzwei brudder, cmok, cmok - zakończył, składając usta w słodkiego całusa.

- Wywalić tych dwóch idiotów! - powiedział podniesionym głosem Jagiełło.

- l posłać im na odchodne ze trzy stingery, żeby nie myśleli, że odchodzą z pustymi rękami. Ja im dam buzi-buzi... cmok, cmok! Niech artyleria zajmie się tą hałastrą w białych prześcieradłach i zakutych w blachy, a pawie piórka to ja już im sam powtykam... - zaryczał.

Dwaj rycerze krzyżaccy, odchodząc, sprzeczali się między sobą.

- Scheise... du dumkopf, ty idiota, zamiast; zwei mieczen ty dat zwei klajne sztiieten, was du zrobił z zwei grossen mieczen dla polnische koenig? - krzyczał straszy.

- Och, eine kleine gescheft, ja zrobić mały interesa... ja sprzedać zwei grossen mieczen i dostać guten polski herbatnik i zwei maciupen sztiieten - odparł młodszy.

- Scheise, scheise, scheise, trzi razy scheise!!! - zaklął stary.

- Tobie się fater chcieć scheise? - spytał młodszy.

- Nein, du dumkopf!

W tym momencie w obu rycerzy uderzyły wspomniane trzy stingery i zakończyły głupawy dialog. Z krzyżackich pozycji zostały tylko stosy żelastwa i kilka koni. Jagiełło jeździł jeepem po pobojowisku i oglądał zniszczenia.

Morał z tej bezsensownej historyjki jest równie głupi, jak i cała historyjka: nie należy się pchać z zwei maciupen sztiieten zamiast grossen mieczen, bo może to zmienić historię i otrzyma się drei stingeren i nie zdąży się nawet "Mein Gott!" zakrzyknąć.

W tym momencie należy dodać, co robię z niechęcią, bo nie lubię reklamy, że "guten polski herbatnik" był dziełem zakładów E. Wedla w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze powodu, dla ktorego mozna by bylo obrazac innych uzytkownikow. Ostatnio bylo ostrzezenie za rzucanie slowami na K, teraz degrad -1 za obrazanie innych uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:45, Wojman napisał:

Nie widze powodu, dla ktorego mozna by bylo obrazac innych uzytkownikow.

hehe dobre :) Nie żebym się czepiał decyzji, ale nieźle się uśmiałem :) Dzięki za wrzucenie "kwasa".

Dla niekumatych: skąd niby wiadomo, że koleś jest z forum skoro to zdjęcie z nk? Chyba, że nie można obrażać/wyśmiewać się z użytkowników internetu, ale wtedy to chyba trzeba by usunąć prawie wszystkie kawały, obrazki, itp .
Zresztą... nie ma takiego wyrazu jak "peda3" w języku polskim (ani chyba w żadnym innym ;PP)

Nie wiem, może mam dziwne poczucie humoru, ale to już moja indywidualna sprawa, leżę i kwiczę :)

Ciekawostka:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7687868,Przez_rok_trzymala_Happy_Meal_z_MacDonalds_w_szafce_.html?skad=rss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś użytkowników ?
Nie chcę kwestionować postanowień moderatorów, ale to nie jest użytkownik gram.pl ...
Pozatym, nie stwierdziłem WYRAŹNIE, że jest homoseksualistą ładniej to wyrażając, nie widzę powodów, żeby odrazu z degradem mi wyjeżdżać :)
Tylko uprzejmie proszę nie banuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:53, Traitor napisał:

Do wszystkich piszących "o fuj, ohyda, nigdy tam już nie pójdę". Czytaliście tego bloga? Owa pani pisze tam, że Colorado leży w bardzo suchym klimacie, a co robi chleb w suchym klimacie?

Wysycha.

Zbojkotujcie sucharki, one też nie pleśnieją. Pewnie sama chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się