SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2010 o 17:06, Marked_One napisał:

> Zanim powiesz coś obraźliwego na temat USA to spójrz na kraj pochodzenia swojego
systemu
> w kompie i pomyśl, ile jeszcze rzeczy zawdzięczasz USA.
>
> Swoją drogą- filmik, nawet jak na skecz, jest obrzydliwy.

Nic im nie zawdzięczam...poza tym gdyby właśnie nie my Eropejczycy to po Ameryce włóczyli
by sie nadal Indiańscy szamani..


I co z tego?

Dnia 09.04.2010 o 17:06, Marked_One napisał:

Nie wiem czy to kwas, no chyba że Cie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2010 o 09:54, zerohunter napisał:

om nom nom nom


...
Chyba serio trzeba opuścić tą chorą planetę... To co, kto leci ze mną na Plutona ? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kolejny post z rzędu, niemniej...
Istnym ''kwasem'' jest to, że tak samo jak po śmierci JPII (wiem, może przesadzony przykład) to teraz po śmierci Kaczyńskiego mamy ludzi pogrążających się w obłudzie i nagle zaczynających płakać za Prezydentem, jakim to on nie był dobrym człowiekiem, a oni dopiero teraz to dojrzeli...
No bez przesady - coś takiego jest po prostu kłamstwem najgorszego rodzaju, bo kłamstwem wobec samego siebie i przykładem najszczerszego życia w obłudzie.
Amen.

20100410114515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:45, Mohair napisał:

Przepraszam za kolejny post z rzędu, niemniej...
Istnym ''kwasem'' jest to, że tak samo jak po śmierci JPII (wiem, może przesadzony przykład)
to teraz po śmierci Kaczyńskiego mamy ludzi pogrążających się w obłudzie i nagle zaczynających
płakać za Prezydentem, jakim to on nie był dobrym człowiekiem, a oni dopiero teraz to
dojrzeli...


Może nie płaczą dlatego, że był takim a takim politykiem czy człowiekiem, tylko dlatego, że razem z tymi wszystkimi osobami stracił życie... i to jeszcze w takich okolicznościach.
Dla mnie to jest powód do smutku i żalu, dla bardziej wrażliwych może nawet do płaczu, dla tych, których ta tragedia dotknęła bardziej osobiście z pewnością powód do płaczu.
Poza tym to że ty postrzegasz jego osobę tak a nie inaczej nie oznacza, że wszyscy tak uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubiłem Kaczyńskiego jako prezydenta i człowieka, ale jednak był głową naszego państwa. Wszyscy jesteśmy Polakami i powinniśmy oddać mu szacunek jako prezydentowi, a nie człowiekowi. Dlatego też uważam, że flame''y toczone np. w temacie o Polsce są nie na miejscu.

Bynajmniej uważam, że sztuczne opłakiwanie prezydenta przez ludzi oczerniających go jest szczytem hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwasem jest to, że zginęło 88 osób przez jednego durnia, który MUSIAŁ lecieć zaraz po premierze do Katynia (nie wiadomo po co, skoro uroczystości zostały zakończone)

I przychylam się do zdania że szczytem hipokryzji jest obnoszenie się z tym że należy po śmierci traktować człowieka z należytym szacunkiem. Jeżeli według kogoś nie zasługiwał na niego w czasie życia, to co zmienia jego śmierć !?
EDIT : A Jaruzelskiemu który miał szansę się zabrać to się upiekło, nosz kurna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentował, bo nie byłoby to na miejscu..

Dnia 10.04.2010 o 12:27, Darkstar181 napisał:

EDIT : A Jaruzelskiemu który miał szansę się zabrać to się upiekło, nosz kurna...

Jestem ciekaw jakby to Tobie ktoś życzył śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:38, Adeq napisał:

Nie będę tego komentował, bo nie byłoby to na miejscu..

Właśnie to zrobiłeś...

Dnia 10.04.2010 o 12:38, Adeq napisał:

> EDIT : A Jaruzelskiemu który miał szansę się zabrać to się upiekło, nosz kurna...

Dnia 10.04.2010 o 12:38, Adeq napisał:

Jestem ciekaw jakby to Tobie ktoś życzył śmierci.

Nie życzę nikomu śmierci, ale na pewno bym go nie żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2010 o 12:41, Darkstar181 napisał:

Właśnie to zrobiłeś...

Jak ty tak na to patrzysz.

Dnia 10.04.2010 o 12:41, Darkstar181 napisał:



Dnia 10.04.2010 o 12:41, Darkstar181 napisał:

Nie życzę nikomu śmierci, ale na pewno bym go nie żałował.

Właśnie mu jej życzyłeś.

Już koniec ok? Bo nie chce mi się wykłócać o jakieś brednie.
Bo dopiero za parę dni zdamy sobie tak naprawdę sprawę z tego w jakiej sytuacji jest Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się