SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 19:53, LESZ3u napisał:

Fajny jesteś.

A dlaczego ma nie śmieszyć? Skecz po to jest, by śmieszył. Jak wszystko cię dołuje ze względu na żałobę to szkoda, smutne życie masz.

A dem mistrzowskie komiksy robi, ha!

20100410200829

20100410200837

20100410200848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 19:53, LESZ3u napisał:

Fajny jesteś.


Dlaczego ma niby nie śmieszyć? No co? Bo rezydent zginął? W takim razie ten skecz nie powinien śmieszyć nigdy, bo przecież ludzie giną w wypadkach. Dajcie spokój to tylko człowiek, a ludzie giną. Fakt tragedia jak to tragedia, ale żeby była jakaś większa bo zginął prezydent, którego i tak większość kraju nie szanowała?

Jeszcze pytanie: Jesteś katolikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:13, Markush napisał:

Jeszcze pytanie: Jesteś katolikiem?

Tak jestem. I teraz co mi zarzucisz? Że śmieszą mnie żarty o śmierci innych osób (czego nigdy nikomu nie życzyłem)? A może będziesz próbował mi przypomnieć, że teraz wszyscy, którzy zginęli są teraz prawdopodobnie w lepszym świecie?

Dnia 10.04.2010 o 20:13, Markush napisał:

ale żeby była jakaś większa bo zginął prezydent

I 87 innych osób. Sam nie głosowałbym na Lecha Kaczyńskiego w nadchodzących wyborach, ale uważam, że pomimo politycznych podziałów jesteśmy przede wszystkim Polakami i powinniśmy okazywać szacunek jakby nie patrzeć najważniejszym osobom w państwie. Już śmierć jednej z nich byłaby wielką stratą (vide dowództwo wojskowe), a co dopiero zginięcie tylu ludzi. Nie będę teraz dochodził kogo to wina, tego, czy można było uniknąć tej tragedii.

Przyszło mi teraz na myśl takie luźne nawiązanie do Kordiana. Mam nadzieję, że czytałeś (choć lektury są ostatnio niemodne i się w sumie temu nie dziwię), ale przypomnę scenę, w której główny bohater miał zabić cara. Jak prawdopodobnie pamiętasz do zabójstwa nie doszło - honor i szacunek dla głowy państwa (kimkolwiek by nie był) nie pozwolił mu na zadanie ostatecznego ciosu. Wiem, że porównanie to jest nieco na wyrost, ale myślę, że dobrze pokazuje moją postawę w tej sprawie.

Piciambeer

Dnia 10.04.2010 o 20:13, Markush napisał:

smutne życie masz

O to się nie martw.

...

I dobra, to nie jest temat na takie dyskusje, myślę, że emocje udzielają się każdemu z nas i jeden drugiego nie przekona. Jeśli koniecznie chcesz to kontynuować, to zapraszam do tematu o Polsce, choć osobiście uważam, że nie ma to sensu. Chciałem pokazać tylko jak nieszczęśliwy okazał się ten skecz oraz to, że nikt nie mógł spodziewać się takiego toku wydarzeń. Daleki jestem od dodawania obrazków ze wstążeczką na nk i umieszczania wirtualnych świeczek, ale zwyczajnie irytuje mnie to, że niektórzy chcą pokazać jacy to fajni nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:01, Ostrowiak napisał:

No wiesz co! A gdzie legendarne "szmatu szmatu miotłą" oraz "złoty dwajścia dziewięć"
:O

To chyba wszyscy znają :P A miałem te dwa pod ręką, to tego ubaw miałem przy nich świetny, więc wrzuciłem ;)

20100410210800

20100410210826

20100410210846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:01, Ostrowiak napisał:

No wiesz co! A gdzie legendarne "szmatu szmatu miotłą" oraz "złoty dwajścia dziewięć"
:O

JOGURTY W REALU!!! :D :D To było bombowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:53, Abomek napisał:

Od siebie dorzucam obrazki na czasie. Nie zalecam ogladania osobom, ktorym zaloba sciska
poslady. ;P


Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis bedzie ostro. Nabierz troche szacunku do zmarlych. Prezydenta Kaczynskiego mozna bylo lubic albo nie lubic, nie ma to teraz znaczenia. Nie widze zadnego powodu, zeby sie nabijac z niego oraz z tej katastrofy. Obrazki wyrzucam, a ty dostajesz degrad -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:16, Avexil napisał:

Żałosne.

Zastanawia mnie co osoby twojego pokroju robia w takich tematach? Przeciez macie zalobe. Nie wypada wam sie smiac etc, ergo nie masz powodu tu wchodzic.
Jesli chcesz sie obnosic swoja zaloba to idz na onet.pl. Urzadzili nawet specjalny layout dla ciebie, coby w oczy cie nie razily zberezne kolory.

EDIT: UP
O ile pamietam to nie ma wpisu w regulaminie o szanowaniu ludzi tylko dlatego, ze im sie umarlo. Ba, nawet jesli nalezalby sie im szacunek to uwazam, ze tego typu zachowanie (Twoje) jest bledne. W zyciu nie ma niczego z czego nie wolno zartowac. Pare obrazkow na rozluznienie nastroju jeszcze nikogo nie zabilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:53, Abomek napisał:

Od siebie dorzucam obrazki na czasie. Nie zalecam ogladania osobom, ktorym zaloba sciska
poslady. ;P


Nie no, naprawdę bardzo śmieszne... tak, tak myślę... tak sądzę... chyba tak. Aczkolwiek muszę się jeszcze zastanowić.
Myślę, że cała najbliższa rodzina zmarłego prezydenta zwija się teraz ze śmiechu, ściskając poślady.
Przypomniał mi się nawet fragment pewnej piosenki zespołu "Ramzes & The Hooligans", w której to wokalista zaprasza wszystkich na swój pogrzeb:

Zapraszam wrogów i przyjaciół.
Na pewno będzie mała zadyma.
Uchwyty z trumny są dobre na kasety.
I może ktoś mi towarzystwa dotrzyma.


Ja wiem, że wolność słowa i w ogóle, ale do cholery czy to jest onet ? Trochę szacunku dla życia bym prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:22, Dann napisał:

Ja wiem, że wolność słowa i w ogóle, ale do cholery czy to jest onet ? Trochę szacunku
dla życia bym prosił.

Wybacz, ale swoj szacunek do zycia okazuje na inny sposob niz zapalanie tekstowych zniczy...
Jaki to sposob? Najprostsza tego wersja to... nieodbieranie tego nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:26, Abomek napisał:

>>>...................


To jeżeli w ten sposób okazujesz swój szacunek pokazując takie obrazki to na prawdę weź je sobie przeglądaj w zaciszu własnego pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:54, LESZ3u napisał:

A może będziesz próbował mi przypomnieć, że teraz wszyscy,
którzy zginęli są teraz prawdopodobnie w lepszym świecie?


O to to to to. Zawsze mnie dziwiło, że dla chrześcijan śmierć taką tragedią jest, chociaż ostro wierzą, że zmarły trafi do supermegahiper świata.

Spam protector:
Jakby tak wziąć reklamę Windows 7:
http://www.youtube.com/watch?v=gnXVPwLLXHM
i zrobić z tego parodię:
http://www.youtube.com/watch?v=96_eExtauPA
(Wolves!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się