SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 21:26, Abomek napisał:

Wybacz, ale swoj szacunek do zycia okazuje na inny sposob niz zapalanie tekstowych zniczy...
Jaki to sposob? Najprostsza tego wersja to... nieodbieranie tego nikomu.


To jest rzekłbym podstawa, ale wiedz, że szanować, to coś znacznie więcej.
Poza tym są na świecie rzeczy gorsze niż śmierć. Z całym szacunkiem... ale pozwól, że zakończę ten temat ze swojej strony.
Call me paranoid, ale zacząłem się nawet zastanawiać, komu może być dzisiaj w smak zamieszczanie w tym temacie jakichkolwiek śmieszków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:48, Dann napisał:

Call me paranoid, ale zacząłem się nawet zastanawiać, komu może być dzisiaj w smak zamieszczanie
w tym temacie jakichkolwiek śmieszków ?

Tym samym osobom, ktore wchodza do tego tematu. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się uparłeś, to odpowiem. Mówimy tutaj nie tylko o tragedii ludzkiej, w której śmierć ponieśli ludzie, ale także o tragedii dla państwa. Zginęła elita, która decydowała o losach Polski i myślę, że blizna ta będzie się długo goiła. Co by tutaj nie mówić, to ciężko będzie w krótkim czasie znaleźć odpowiednich ludzi na tyle stanowisk. Może nie zgadzałeś się z niektórymi politykami, ale zginęli tutaj także wybitni wojskowi. W opiniach ekspertów ich strata jest równie poważna co śmierć czołowych polityków.

I z mojej strony już naprawdę kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:55, Abomek napisał:

> Call me paranoid, ale zacząłem się nawet zastanawiać, komu może być dzisiaj w smak
zamieszczanie
> w tym temacie jakichkolwiek śmieszków ?
Tym samym osobom, ktore wchodza do tego tematu. ;>


Właśnie ciekawe.
Rzadko odwiedzam ten temat (a śmieszków nie wrzucam tu praktycznie w ogóle), ale teraz przyznaję bez bicia wszedłem tu dziś, aby zobaczyć czy pewne rzeczy się nie zmieniły. I jak się okazało, niestety wszystko po staremu... if you know what i mean. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tych wszystkich wojskowych to naprawdę żal i nie tylko jako ludzi, a jako właśnie wojskowych. Co do polityków to w większości tylko tragedia ze względu na to, ze polityk też człowiek. :/ Ale jak to damianero w ostatnim vlogu powiedział, że po kiego wszystkich ważnych ludzi wsadzili do jednego samolotu.

Z mojej strony też już eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:44, Markush napisał:

O to to to to. Zawsze mnie dziwiło, że dla chrześcijan śmierć taką tragedią jest, chociaż
ostro wierzą, że zmarły trafi do supermegahiper świata.


Jakie fajne podejście do sprawy... rzekłbym, typowo ludzkie.
Mała prośba, czy mógłbyś zachować swoją ignorancję dla siebie ? Szczególnie w takim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:21, Abomek napisał:

> Żałosne.
Zastanawia mnie co osoby twojego pokroju robia w takich tematach? Przeciez macie zalobe.
Nie wypada wam sie smiac etc, ergo nie masz powodu tu wchodzic.
Jesli chcesz sie obnosic swoja zaloba to idz na onet.pl. Urzadzili nawet specjalny layout
dla ciebie, coby w oczy cie nie razily zberezne kolory.


Nie chodziło mi o żałobę ani o to czy można się teraz z tego śmiać. Po prostu te obrazki były żałosne (szczególnie ten z duchem-wtf?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:09, Wojman napisał:

Prosze zakonczyc dyskusje nie na temat albo liczyc sie z degradem.

Z calym szacunkiem, ale post Avexila byl w 100% w temacie. :X
Skomentowal obrazki, ktore zamiescilem w tym temacie i ktore mialy byc smieszne.

Tylkochron antyofftopiczny - http://www.youtube.com/watch?v=azkXzUY3nN8 - hard-gay angel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że wstrzymanie się z pisaniem postów w tym temacie na okres paru dni nie zaszkodziłby nikomu?
lub przynajmniej na parę dni go "zawiesić?"
szacunek dla naszego byłego prezydenta się należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 23:45, Redjevel napisał:

Sądzę że wstrzymanie się z pisaniem postów w tym temacie na okres paru dni nie zaszkodziłby
nikomu?
lub przynajmniej na parę dni go "zawiesić?"
szacunek dla naszego byłego prezydenta się należy...

Przecież jak Cię to tak mocno boli, to nie musisz przeglądać tematu, ani w nim pisać...
Tylu nie szanowało go za życia, więc czemu mieliby nagle zacząć po śmierci?
żeby nie było, obrazek

20100410235527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdy jakiegoś człowieka się nie lubi to szacunek po śmierci musi być zachowany a zwłaszcza że był to prezydent polski...

Dobra nie będę tutaj offtopować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:18, Lone_Wolf napisał:

Kilka demotów. Może nie najlepsze, ale mi humor poprawiły :)


Jakoś tu demotów nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 18:25, Budo napisał:

> Kilka demotów. Może nie najlepsze, ale mi humor poprawiły :)

Jakoś tu demotów nie widzę...



Czuję się zdemotywowany tym, że masz inne poczucie humoru niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:10, Lone_Wolf napisał:

Czuję się zdemotywowany tym, że masz inne poczucie humoru niż ja :)


Chodzi o ideę demotywatorów... demot to nie jest śmieszny obrazek z podpisem. Sama nazwa mówi jakie zadanie ma demotywator/motywator.

20100411192908

20100411193009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:30, Budo napisał:

Chodzi o ideę demotywatorów... demot to nie jest śmieszny obrazek z podpisem. Sama nazwa
mówi jakie zadanie ma demotywator/motywator.


Nigdy nie rozumiałem tych zdjęć. Że niby mają demotywować ? Ale w jakim sensie ? Bo z jakiej strony na to nie spojrzeć, ani to śmieszne, ani prawdziwe, ani tym bardziej demotywujące. Za to czasami wręcz żałosne... podpisy często niesmaczne.
Zresztą demotywować do czego ? :-) Jaki może być cel demotywowania ? Mi kojarzą się jakieś komunistyczne władze demotywujące lud, aby nie myślał za dużo. ;-) Ale idąc tą droga, to już bardziej demotywujące od tego są obrazki z napisem: bumelant to dezerter z pola walki o silną ojczyznę. :-)
Innymi słowy, wydaje mi się, że to mają być po prostu takie pseudo-demotywujące obrazki, mające tak naprawdę rozśmieszyć... bo na pewno nie wpłynąć na motywację do czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się