SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2010 o 01:59, Starscream napisał:

Wystarczylo napisac ze jestes nietolerancyjnym sredniowiecznym katolikiem nie trzeba
bylo sie produkowac

Czyli mam rozumieć, że jeśli np. ja wierzę w Boga i jestem katolikiem, to oznacza, że jestem tylko anachronicznym reliktem pozostałym ze średniowiecza? Że non-stop, od rana do wieczora zapieprzam z motyką na polu, tak jak to pracowity katolik robi? I oczywiście nie toleruje niczego, nocami chodzę palić wiedźmy i ludzi, którzy słuchają metalu?
To rzeczywiście ma sens i jest stuprocentowo logiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 09:45, Isildur napisał:

Nudne i całkowicie pozbawione sensu, poza tym nie jest zabawne tylko żenujące...

W takim razie mam niezwykle zenujace i pozbawione sensu poczucie humoru, bo mnie to rozbawilo. :<
Wakarimasen lol

@Starscream
>Wystarczylo napisac ze jestes nietolerancyjnym sredniowiecznym katolikiem nie trzeba bylo sie produkowac
Widac zes pan nie chodzil na wyklady Jedrka, kapitana zamku Chojnik, bo to wcale nie tak bylo. :)

Zeby nie bylo ze tak sobie spamie bez sensu to zarzucam losowe obrazki z mojej kolekcji.
Oto one :)

20100610160218

20100610160231

20100610160246

20100610160256

20100610160346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten koles byl zabawny czy zenujacy bo od 3 dni mam zastepczego kompa ktory jest tak stary ze sie tnie youtube wiec nie moge nic oglądac, ale tutaj w tym temacie jest pelno crapu i nikt sie tak nie bulwersuje a tu nawet moderator musial wyrazic swoje zdegustowanie. Wiec doszedlem do wniosku ze cos jak zwykle urazilo katolikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:04, Starscream napisał:

Nie wiem czy ten koles byl zabawny czy zenujacy bo od 3 dni mam zastepczego kompa ktory
jest tak stary ze sie tnie youtube wiec nie moge nic oglądac, ale tutaj w tym temacie
jest pelno crapu i nikt sie tak nie bulwersuje a tu nawet moderator musial wyrazic swoje
zdegustowanie. Wiec doszedlem do wniosku ze cos jak zwykle urazilo katolikow


Cool story bro!

To po co wrzucałeś linka, i napisałeś że musimy to obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yoyoyoyoyoyo, sorry. Pomieszało mi się od tego gorąca, myślałem że to on zamieścił linka i teraz się bulwersuje.
Przepraszam :<

Cholera, miesza się.


Ogólnie to traktujcie tego i poprzedniego posta, jak gdyby ich w ogóle nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2010 o 01:59, Starscream napisał:

Wystarczylo napisac ze jestes nietolerancyjnym sredniowiecznym katolikiem nie trzeba
bylo sie produkowac


Taaa ... masz wyrobioną reputację na forum, a ja nie będę zniżał się do pewnego poziomu i odpowiadać nie będę. Jeśli filmik jest dla ciebie świetny - naprawdę mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2010 o 16:43, Outlander-pro napisał:

Taaa ... masz wyrobioną reputację na forum, a ja nie będę zniżał się do pewnego poziomu
i odpowiadać nie będę. Jeśli filmik jest dla ciebie świetny - naprawdę mi przykro.

1. Napisales ze nie bedziesz odpowiadac przy czym wlasnie to zrobiles - fail.
2. pare postow wyzej napisalem ze nie obejrzalem filmiku bo mi YT klatkuje - epic fail
Naucz sie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:09, Starscream napisał:

1. Napisales ze nie bedziesz odpowiadac przy czym wlasnie to zrobiles - fail.

Nie zareagował na zaczepkę i nie zaczął bezsensownej kłótni, którą standardowo próbujesz zacząć. Naprawdę, wszyscy się do tego już przyzwyczaili.

Dnia 10.06.2010 o 17:09, Starscream napisał:

2. pare postow wyzej napisalem ze nie obejrzalem filmiku bo mi YT klatkuje - epic fail

Nie obejrzałeś filmiku, ale zaatakowałeś kogoś komu film się nie spodobał. Mimo że nie masz o nim pojęcia. Ale że tematyka jest religijna, to pewnie jest średniowiecznym katolem. TO już nie jest fail, nazwałbym to po imieniu, ale niestety jakiś poziom trzeba trzymać w ramach przeciwwagi dla niektórych postaci.

Dnia 10.06.2010 o 17:09, Starscream napisał:

Naucz sie czytac

Naucz się myśleć przed pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaatakowalem? ahahah
Outlander-pro - niby nie robi wrażenia a i tak mi ludzie odpisuja i sie pocą np. t. Nie zaczepiam nikogo specjalnie, po prostu napisalem to co napisalem, nie podoba sie, nie lubicie ze mna gadac to nie odpisujcie a nie zachowujecie sie jaq dzieciarnia, dziekuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się