SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Jeżeli nie uważasz że śmiesznym jest wielkie cenzurowanie i ostrzeganie przed JEDNYM małym przekleństwem, to ja nie wiem kto ma za mało płynów do garów (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 22:47, Adeq napisał:

Jeżeli nie uważasz że śmiesznym jest wielkie cenzurowanie i ostrzeganie przed JEDNYM
małym przekleństwem, to ja nie wiem kto ma za mało płynów do garów (:

W takim razie proponuję sam wrzuć coś z niecenzuralnym słownictwem, a potem życzę powodzenia z dyskutowaniem z naszymi kochanymi moderatorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymaj się proszę od cytowania wulgarnego słownictwa, zwłaszcza że kontekst Twojej wypowiedzi w żaden sposób tego nie usprawiedliwiał.
Ponieważ zarówno spam jak i wulgaryzmy są Ci jak widzę nieobce udzielam Ci ostrzeżenia abyś miał motywację do kontrolowania się w przyszłości.

-> Growin
Nie cytuj fragmentów wypowiedzi w których znajduje się wulgarne słownictwo bo to tak jakbyś je sam umieścił w swoim poście i nie odpowiadaj na prowokację prowokacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczego wręcz nie pomineli, same świetne tytuły. No może dodał bym dwa, trzy jeszcze i tyle :P W każdym razie, komuś naprawdę się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest pozycja "na żabę"?
- Ona leży, jemu leży, a ona rechocze.

___
OFF TOP
Zapraszamy chętnych na wątek Forumowej Mafii.

20100710054220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Już nigdy nie będę taki sam jak przedtem...

Bezi_113=> Upadki modelek na wybiegu przestały mnie bawić już w latach 90''. Gdyby chociaż na widownię wpadła i coś złamała, ale tak to nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się