SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 21:32, Outlander-pro napisał:

The Guild - Game On
http://www.youtube.com/watch?v=xMrN3Rh55uM&feature=related

Woohoo! Felicia Days rules :P To po prostu trzeba zobaczyć, genialna sprawa.


Hyuk,hyuk,dziwię się,że dopiero teraz to znalazłeś.Ale rzeczywiście Felicia jest tutaj genialna (ale w Do You Wanna Date My Avatar lepsza),no i w GW 2 będzie głos podkładać więc jest git ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2010 o 21:43, Slayer_Watti napisał:

Hyuk,hyuk,dziwię się,że dopiero teraz to znalazłeś.Ale rzeczywiście Felicia jest tutaj
genialna (ale w Do You Wanna Date My Avatar lepsza),no i w GW 2 będzie głos podkładać
więc jest git ;p


Eee tam, że dopiero teraz, filmik pojawił się ledwie 3 tygodnie temu ;-) Też powiem, że "Do you wanna date my avatar" lepsze, ale to też niczego sobie. I też słyszałem, że Felicia podkłada głos w GW2, pod Asurę, można na YT obczaić filmik z nagrań, wygląda to świetnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 21:46, Outlander-pro napisał:


> Hyuk,hyuk,dziwię się,że dopiero teraz to znalazłeś.Ale rzeczywiście Felicia jest
tutaj
> genialna (ale w Do You Wanna Date My Avatar lepsza),no i w GW 2 będzie głos podkładać

> więc jest git ;p

Eee tam, że dopiero teraz, filmik pojawił się ledwie 3 tygodnie temu ;-) Też powiem,
że "Do you wanna date my avatar" lepsze, ale to też niczego sobie. I też słyszałem, że
Felicia podkłada głos w GW2, pod Asurę, można na YT obczaić filmik z nagrań, wygląda
to świetnie ;D


Eee,no wiesz ja dopiero kilka dni temu zainteresowałem się samym The Guild i to przez niego właśnie trafiłem na teledyski a później na nagrania z dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/0,1670559,0,1,koszykowka-na-trawie-tylko-w-tarnowie,wiadomosc.html

...

Ja rozumiem, że oni też powinni mieć szansę. Zgadzam się, że nie należy ich izolować. Ale, na Innosa, dlaczego niepełnosprawni umysłowo pracują akurat we władzach miasta... Jest tyle innych, niewymagających szczególnej wiedzy czy bystrości umysłu zawodów.

To straszne, że osoby z tak ciężkim defektem umysłowym są zmuszane do pracy na tak odpowiedzialnych stanowiskach.


Gdzie ja żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:55, ArtiKox napisał:

Zdjęcia to suchary :/ Pierwsze i ostatnie to nic specjalnego, a pozostałe 3 starsze niż
internet.


Nie przesadzaj, nie wszyscy to widzieli.

Najlepsze dwa ostatnie obrazki. Zdarło suty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ypsh!/
U nas w podstawówce mieliśmy piaskowe boisko do piłki nożnej. Przecinało je boisko do kosza - pod koszami trawa, po środku piasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się