SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2010 o 13:14, Traitor napisał:

> Uznałem to za ciekawe, nie śmieszne.
A co w tym ciekawego? zresztą... jak już pisałem nie ten temat.
> Śmieszny jesteś w tej chwili Ty.
No i dobrze o to w tym temacie chodzi, czyż nie?

Mam nadzieję, że nie było, wyszukiwarka mi nie działa :(

1. Pewien żołnierz chciał się zabawić. Wszedł na minę i nieźle się rozerwał
2. Szedł sobie Pyzdra i KWICZOŁ.
3. Ukradł facet krzesło i poszedł siedzieć.

Zawsze lubiłem głupie kawały :)


Kwasy to nie tylko zabawne rzeczy. A co w tym ciekawego? Historia tego psa, to, przez co przeszedł. Nigdy bym nawet nie pomyślał, że pies nie może się położyć przez rany na całym ciele i mnie to zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku... forum to nie tablica ogłoszeń, jak już chcesz coś ogłosić (w tym przypadku - "jeśli ktoś chciałby pomóc...") to masz od tego odpowiedni temat. Zrozumieliśmy się czy dalej masz jakieś wątpliwości?

Jeszcze pare dowcipów z serii "im głupsze tym lepsze" :)

Filip dołączył właśnie do klubu, który polecił mu jego kumpel, będący jego członkiem od jakiegoś czasu. Siedzą w barze, piją piwo, kiedy nagle ktoś krzyczy: 21! i sala wybuchła umiarkowanym śmiechem. Kilka minut potem ktoś krzyczy 34! i śmiech się wzmógł. Filip zdziwiony tym faktem, pyta kolegę:
- Czemu wszyscy się śmieją, kiedy ktoś krzyczy numer?
Kumpel na to:
- Cóż, opowiadaliśmy te same dowcipy przez tyle lat, że w końcu je ponumerowaliśmy i jeśli ktoś chce opowiedzieć któryś z nich, krzyczy tylko jego numer.
Filip skinął głową i spytał:
- Mogę spróbować?
Jego kumpel przytaknął i Filip krzyknął: 1216!. Wszyscy w klubie pokładali się ze śmiechu przez 15 minut.
- Dlaczego wszyscy śmiali się tak mocno z tego dowcipu? ? pyta Filip.
Kumpel na to chichocząc:
- Tego akurat jeszcze nie słyszeliśmy.

Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka? Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 13:29, Traitor napisał:

Człowieku... forum to nie tablica ogłoszeń, jak już chcesz coś ogłosić (w tym przypadku
- "jeśli ktoś chciałby pomóc...") to masz od tego odpowiedni temat. Zrozumieliśmy się
czy dalej masz jakieś wątpliwości?


Masz rację, przepraszam :) Chociaż można by to potraktować jako ciekawostkę, ale i tak odpowiedniejszym miejscem byłyby Ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym musi być ukryty jakiś przekaz podprogowy, łączący nasze mózgi z najeźdzcami z kosmosu albo jakimś potężnym złoczyńcą wysysającym zawartość naszych umysłów... bo inaczej nie potrafię sobie wyjaśnić, czemu to by się chciało oglądać, i oglądać, i oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 16:23, Bezi_113 napisał:

Z cyklu, które niszczą psychikę ;D ?

Niechze bedzie wiec i tak. Mam kilka powiazanych obrazkow. :)

20100904174304

20100904174316

20100904174324

20100904174342

20100904174358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się