SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Jak już przypominamy stare dzieje, to i ja mam prośbę. Odśwież mnie ktoś pewien filmik zrobiony przez studentów w którym w zabawny sposób z muzyką obchodzili całą szkołę z różnymi atrakcjami(a''la oddziały specjalne spuszczające się na linach, darth vader, spartanie chyba też byli). Ogólnie to zabawne było, a nie jestem w stanie sobie przypomnieć nawet gdzie to dokładnie było i jak dokładnie się nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 20:02, Gol_Galad napisał:

Jak już przypominamy stare dzieje, to i ja mam prośbę. Odśwież mnie ktoś pewien filmik
zrobiony przez studentów w którym w zabawny sposób z muzyką obchodzili całą szkołę z
różnymi atrakcjami(a''la oddziały specjalne spuszczające się na linach, darth vader,
spartanie chyba też byli). Ogólnie to zabawne było, a nie jestem w stanie sobie przypomnieć
nawet gdzie to dokładnie było i jak dokładnie się nazywało.


To lip-dub którejś z uczelni, bodajże KUL-u. A jak nie, to innej uczelni;)

http://www.youtube.com/watch?v=xERX4j0TSyo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, jaki jest tytuł tej fajnej muzyczki, która teraz leci na wszystkich boardach 4Chana (ALL ABOARD THE 4chan RAILROAD!)?

EDIT: Nvm, znalazłem. Zresztą polecam zobaczyć co się tam dzieje... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 13:55, PsyhoSpider napisał:

Gość jest po prostu niepoprawnym optymistom, już wiem czemu aż takie rzesze kobiet ogląda
ten serial. Zawsze mogą sobie pomarzyć.

http://www.joemonster.org/filmy/16091/Co_odzyska_Bridget_z_Mody_na_sukces

Wiem że się czepiam, ale po mimice twarzy gościa widać że ma się zaraz tłumaczyć... i tutaj jest to ucięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może nazwę, słynnego teledysku, który często gościł w fake''owych trailerach gier ? Bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się