SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie


Ibisz, Szwed i Włodarczyk. Reszty "artystów" nie znam. Pod koniec, to chyba jakiś piłkarz "śpiewa". I tak, to jest na serio. Nawet jest strona www poświęcona temu "projektowi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 16:32, Tyler_D napisał:

i ... czy mi się wydawało
czy ja tam widziałem Agnieszkę Włodarczyk? Make-up jej zdecydowanie nie pomaga. ;-D


Co do Włodarczyk to jakiś czas temu wyglądała dosyć apetycznie, ale ostatnio wygląda jak jakaś tapeciara i nie jest tak obiecująca jak była kiedyś. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiks dziwny, zawiera ok. 3 wulgarne słowa (nieprawidłowo napisane, coby autocenzura nie wyłączała). Pochodzi z serwisu wikary.pl i dopóki nie zagnieżdżą się w nim gimbusy jak na demotach czy kwejku to będzie dobrze. Smacznego i dobranoc.

Koleżanka do koleżanki:
- Mariolka, nie wiem co robić! Mój mąż dwa lata temu wyjechał do Stanów i teraz napisał, żebym przyjeżdżała do niego z naszą dwójką dzieci!
- W czym problem? Pakuj się i jedź!
- No tak, tyle, że ja mam ich czworo...

W Petersburgu porwano TIR-a z kierowcą i 20 tonami orzeszków laskowych.
Czelabińskie wiewiórki robią się coraz bezczelniejsze.

Kto w sobotę rano wstaje, temu Bóg wiertarkę daje.

20110421220306

20110421220518

20110421220526

20110421220539

20110421220557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 21:45, wsaadman napisał:

Coś mi się wydaje, że do regulaminu "kwasów" trzeba będzie dodać punkcik "Nie dodajemy
obrazków z Kwejka i innych tego typu stron" :<

Why? Osobiście nie przeglądam żadnego tego typu stron, wiec nie przeszkadza mi, że są wrzucane (wręcz przeglądam je z ochotą). Poza tym były wrzucane zanim nastąpiło to wielkie bum, na jakieś wiochy, wikarów czy jakieś kwejki więc tym bardziej nie widzę problemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się