SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2011 o 12:57, Bambadil napisał:

Modlić się i czytać Biblię ? ^^

Ale ja mam książeczkę modlitewną w czarnej oprawie, więc wolę sięjej nie dotykać.

Swoją drogą, nie sprawdziłem wszystkich linków, ale widzieliście pierwszą część tego czegoś i emoszjonal grup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 02:43, Buhahahahaha napisał:


"Irydologia ,czyli czytanie z moczu. o przepraszam z oczu" :D
"Ostatnio wyganiałem demona z młodych i pytali się ojego imie a jego imie jest KA-RA-TE, podaje wam źródło (grożenie palcem) a później mnie kamienujcie!"

Zaprawde złoty to materiał, ciekawi mnie skąd go waćpan wytrzasnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z kanału na którym publikowane są filmy w/w księdza:
wobec publikowanych na tym kanale bzdur przypominam użyszkodnikowi as28a, że arcybiskup metropolita krakowski :
"Zawiesił do odwołania zgodę na prowadzenie pracy naukowej na uczelniach
i wydziałach katolickich. (...) Nie zezwolił i nie zezwala ks. Piotrowi Natankowi na publiczne wystąpienia, publikowanie tekstów, rozprowadzanie własnych publikacji (w tym także nagrań video i audio) oraz udostępnianie ich do rozprowadzania przez inne osoby.
Polecił zamknięcie prowadzonych przez ks. Piotra Natanka, lub za jego zgodą przez inne osoby, stron internetowych ze szkodliwymi treściami oraz doprowadzenie do wycofania wszystkich materiałów, które już są udostępnione w Internecie przez wyraźne wycofanie zgody na ich upublicznianie. "


Trochę wkurza mnie, gdy ludzie widzą takiego obłąkanego człowieka i zaczynają narzekać na Kościół. Kościół to wspólnota którą tworzą wszyscy wierzący, a nie garstka heretyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 15:17, Fucio napisał:

Trochę wkurza mnie, gdy ludzie widzą takiego obłąkanego człowieka i zaczynają narzekać
na Kościół. Kościół to wspólnota którą tworzą wszyscy wierzący, a nie garstka heretyków.



ale to wlasnie z takich osob sklada sie kosciol, ta wspolnota. ja ogolnie pozbyl bym sie wszystkich, ktorzy mysla podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 15:17, Fucio napisał:

Trochę wkurza mnie, gdy ludzie widzą takiego obłąkanego człowieka i zaczynają narzekać na Kościół. Kościół to
wspólnota którą tworzą wszyscy wierzący, a nie garstka heretyków.


To co ten typek tam "prawi" jakoś nie bardzo różni się od tego co wysłuchiwałem u siebie w kościele...
Ale to nie temat na takie dyskusje, więc ja kończę OT z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 18:03, Divii napisał:

> http://kwejk.pl/obrazek/62199/bo,zaczepial.html


Czy fakt, że się z tego śmiałem czyni mnie złym człowiekiem?

A mi to raczej śmierdzi jakimś fejkiem...

Ma ktoś tego filmik a nie pokaz slajdów? Swoją drogą jak to prawda, to nie żal byłoby mi typa, chociaż kierowca "nieco" przesadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 19:31, wsaadman napisał:

Teraz wyjdź na ulicę i poczekaj aż ciebie przejedzie samochód.
Też będzie zabawnie.

To co, jestem zły, bo się z tego śmieję ?
Śmieję się owszem, ale z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się