SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Jakim idiotą trzeba być by zrobić coś takiego ...

Mowa oczywiście o kierowcy a tu widzę jeszcze mu przyklaskujecie. Brawo ... a już myślałem że Kwasy osiągnęły dno jakiś czas temu.


20110702175842

20110702180112

20110702180121

20110702180134

20110702180147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Porcja kawałów
Jedzie dziadek Trabantem i nagle mu zgasł.
Po paru dosłownie sekundach zatrzymuje się najnowszy model Ferrari.
Kolo od Ferrari wyłazi z wozu i pyta, czy podholować.
Dziadek oczywiście się zgadza.
- I pamiętaj dziadku, jeśli coś będzie nie tak, to zamigaj lewym migaczem
Pierwsze skrzyżowanie - czerwone światło.
Po chwili podjeżdża najnowsze Porsche.
Kolo od Ferrari został wyzwany do wyścigu a że jego duma jest wielka, to nie mógł odmówić.
Ruszyli.
Po ok 5 kilometrach za rogiem stało dwóch policjantów i to co usłyszeli to tylko ziuuuuum, ziuuuum, ziuuum.
Odzywa się pierwszy policjant:
- Ty, widziałeś tego Ferrari? Z 290 km/h jechał!
- A tego Porsche? Z trzy stówki miał!
- A tego Trabanta? Migał, że będzie ich wyprzedzać.

Lenin na łożu śmierci. Przychodzi do niego Stalin. Lenin pyta:
- Stalinie..., a Ci wszyscy ludzie to pójdą za Tobą?
Stalin odpowiada:
- Jak nie pójdą za mną, to za Tobą Leninie.

- Jaka jest różnica między demokracją a demokracją socjalistyczną?
- Mniej więcej taka, jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym!

Na ławce w parku siedzi milicjant i tak gorzko łka, że jakiś miłosierny przechodzień ulitował się nad nim i pyta:
- Czemu pan tak płacze?
- Pies patrolowy mi uciekł.
Proszę się tak nie martwić, może odnajdzie drogę.
- On tak, ale jak ja trafię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:20, wsaadman napisał:

Wybacz, ale nie śmieszne :<

Ale czy zawsze to musi kogoś śmieszyć??. Nie. Jednego może rozśmieszyć, drugiemu może wywołać tylko grymas uśmiechu na ustach. Trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazki - garść tłumaczenia z hipsterskiego na ludzki. Stałym bywalcom demotów, kwejka i temu podobnego tałałajstwa odradzam przeglądanie. Grozi złamanym sercem i łzami.

Chińskiej przysłowie:
Pies, który szczeka, jest niedogotowany
-----------
- Mój dziadek ostatnio obejrzał "Władcę Pierścieni".
- I jak?
- Mówi, że film normalny, tylko Niemcy straszni...
------------------------------------
Współczesne pokolenie niczym nie różni się od starszego. Też dorośleją, idą na studia, wypalają pierwszego papierosa, wyprowadzają się z domu, żenią się, płodzą dzieci... Tylko w odwrotnej kolejności.

20110703113918

20110703113927

20110703113934

20110703113942

20110703113948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ani trochę nie wygląda na fake :P
Znajomy opowiadał, jak u niego na imprezie ludzie rozpieprzali po dopalaczach.
Ziom stanął w korytarzu mieszkania, oparł się rękami o ścianę i w miejscu dywanu widział czarną dziurę, powiedział, że dalej nie idzie bo nie chce wpaść w przepaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:36, Darkstar181 napisał:

Czyżby fake ?


Nie wiem, może, ale generalnie szałwia działa bardzo szybko i dość krótko. Jestem w stanie uwierzyć, że ten filmik to autentyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 14:29, Ifym napisał:


HAH :D. Ja to jestem typem człowieka co się śmieje z najbardziej nieodpowiednich scen/miejsc/wydarzeń itp itd :D. Prawdopodobnie dlatego że jestem skrzywiony emocjonalnie i nie reaguje w ten sposób jak większość "normalnych" ludzi "O Boże! Straszne." "Jak można do czegoś takiego się posunąć" ... Zapewne będąc tam i patrząc na to też bym się ''hahał'' w niebo głosy. Wiem nienormalne jest to, bo gdyby mnie ktoś tam potrącił pewnie by mi do śmiechu nie było, no ale cóż. Koleś najwidoczniej miał totalnie wy****e na świat i otoczenie, albo poczuł się jak w jakimś GTA czy też Carmagedonie :D. Wiadomo postąpił całkowicie niedorzecznie i bezmyślnie, ale no cóż zdarzają się i tacy, a świat z takich się musi składać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 14:29, Ifym napisał:

[m-I]

Propsy dla kierowcy.
Hehe, dokładnie. Sam bym tak zrobił jakbym sie do roboty śpieszył a banda baranów by mi drogę zablokowała. ;)


To jest takie zabawne jak jakiś kierowca wjeżdża w grupę rowerzystów i ich rani i zabija?
Powiadasz, że tak samo byś zrobił tak? Ok ale widzisz, to już byłoby złamanie prawa... Tego tolerował nie będę Degrad -2

EDIT:
Degrad zamieniony na ostrzeżenie [04.07.2011]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 14:55, Perry_Cox napisał:


Nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie bawi ten filmik. Kierowca przesadzil, ale jakos
nie zal mi tych baranow na rowerach. Niech sobie mase krytyczna na polach robia.

To jest takie zabawne? Bo ja w tym filmiku nic zabawnego nie widziałem... Ostrzeżenie

EDIT:
Ostrzeżenie zostało cofnięte [04.07.2011]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie, nie wierze. Ostrzezenie za to, ze mnie cos bawi? Jedyny dopuszczalny komentarz, to tylko wspolczucie ofiarom i napietnowanie kierowcy? To juz nie mozna wyrazic lekko kontrowersyjnej opini? Co w tym zlego? Powtarzam, kierowca przesadzil i nie zrobilbym tego na jego miejscu, ale tez nie zal mi tych rowerzystow, ktorzy celowo zrobili tlok, nazywajac to protestem. Cala akcja byle nieoficjalna, wiec po prostu oni sami zlamali prawo, a ze trafili na wariata... Sami sie o to prosili. A bawi mnie po prostu ironia sytuacji. Nadal taka opinia nadaje sie pod ostrzezenie/degrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2011 o 13:36, Bezi_113 napisał:

Znajomy opowiadał, jak u niego na imprezie ludzie rozpieprzali po dopalaczach.
Ziom stanął w korytarzu mieszkania, oparł się rękami o ścianę i w miejscu dywanu widział
czarną dziurę, powiedział, że dalej nie idzie bo nie chce wpaść w przepaść :D

Ja wierzę, że można mieć takie fazy, ale w tak krótkim czasie po zażyciu ?
To tak jakbym sekundę po łyknięciu kieliszka wódki padł jak kłoda na podłogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 14:49, Isildur napisał:

To jest takie zabawne jak jakiś kierowca wjeżdża w grupę rowerzystów i ich rani i zabija?


Tam nikt nie zginął. Wyluzujcie trochę z tą moderatorką, na dodatek jest głównie tam gdzie nie jest potrzebna, weźcie się lepiej za dzieci i spamerów, ograniczcie zakładanie tematów, np od rangi przodownika, na forum jest istny burdel, a degraduje się porządnych ludzi.

Filmik nie jest zabawny. Jest kwasem i o to tutaj chodzi. Jak byśmy mieli ściśle przestrzegać ''granic dobrego smaku'' humor byłby tu na poziomie ukrytej kamery czy żartów Strassburgera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się