SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2011 o 12:36, Darkstar181 napisał:

>
>
> http://www.youtube.com/watch?v=RAMFH1hI7LU&feature=player_embedded#at=17
> uwaga na szałwię :D
Że niby od razu po tym dostał pierdolca ? Owszem, szał niezły, ale jakoś nie chce mi
się wierzyć że to tak po prostu zaczęło momentalnie działać.
Czyżby fake ?


Nie jest fake sam byłem świadkiem takich akcji, z tym że nie jest to szałwia z herbaty, raczej taka prawdziwa, faza jest krótka i mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może wydawać się nienaturalne, ale to jak z niektórymi truciznami, które zabijają, a przynajmniej pozbawiają przytomności chwilę po samym wchłonięciu przez błony w jamie ustnej np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wrzucić tutaj (jeszcze dziś!) moją zeszłoroczną aukcję z gitarą.
Lekko mówiąc - przebija to w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 21:03, zerohunter napisał:

Mój kumpel mówi że to fake, albo że tym autem nie jechali polacy...

:D

Fake czy nie fake :D i Polacy to musieli być. Polskie rejestracje widać na Cytrynie. 8 sekunda i daj stop. Widać naszą flagę i początek rejestracji - UPO. Ale i tak mocna akcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>weźcie się lepiej za dzieci i spamerów, ograniczcie zakładanie

Dnia 03.07.2011 o 20:17, Grodhar napisał:

tematów, np od rangi przodownika, na forum jest istny burdel, a degraduje się porządnych
ludzi.

Zwłaszcza za te "dzieci" dla których argumentem w dyskusji jest bluzg lub za te które wymieniają się na publicznym forum linkami gdzie znaleźć zielone i inny syf i za ile. "Porządnych ludzi"? Nie no, zaraz padnę na pysk ze śmiechu, to jest dopiero kwas.

Dnia 03.07.2011 o 20:17, Grodhar napisał:

Filmik nie jest zabawny. Jest kwasem i o to tutaj chodzi.

To nie jest kwas, to jest coś żałosnego co może tylko bawić ludzi o zjechanym poczuciu humoru lub "dzieci" które nadal żyją humorem niczym z typowej zawodówki tudzież gimnazjum. Gl & hf. Over and out.

20110703221656

20110703221742

20110703221755

20110703221814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2011 o 22:18, Tyler_D napisał:

Zwłaszcza za te "dzieci" dla których argumentem w dyskusji jest bluzg lub za te które
wymieniają się na publicznym forum linkami gdzie znaleźć zielone i inny syf i za ile.
"Porządnych ludzi"? Nie no, zaraz padnę na pysk ze śmiechu, to jest dopiero kwas.


Ale mają rację. Jakby nie patrzeć, zdanie każdy może mieć, Perry okazał własne. No ale cóż, w innych tematach często występują gorsze rzeczy, większy spam itp.


Tak czy siak, opis tego Xklocka epicki. Co prawda nie czytałem całego, ale koleś miał fantazje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 22:18, Tyler_D napisał:

Zwłaszcza za te "dzieci" dla których argumentem w dyskusji jest bluzg lub za te które
wymieniają się na publicznym forum linkami gdzie znaleźć zielone i inny syf i za ile.
"Porządnych ludzi"? Nie no, zaraz padnę na pysk ze śmiechu, to jest dopiero kwas.


E? Bluzgi? Z jakim zielonym ty teraz wyjechałeś? Chyba sam coś paliłeś bo nie wiem jak to się ma do dyskusji.
A Perry wydaje się być porządny, jeśli oceniać go po tym co wnosi do forum, nie wiem skąd to ostrzeżenie, wielu ludzi zasługuje na forum na bana, trolle ze świeżo założonym kontem dostają ostrzeżenia albo degrady, a potem idą śmiecić dalej.

Dnia 03.07.2011 o 22:18, Tyler_D napisał:

> Filmik nie jest zabawny. Jest kwasem i o to tutaj chodzi.

Dnia 03.07.2011 o 22:18, Tyler_D napisał:

To nie jest kwas, to jest coś żałosnego co może tylko bawić ludzi o zjechanym poczuciu
humoru lub "dzieci" które nadal żyją humorem niczym z typowej zawodówki tudzież gimnazjum.


A kto powiedział że to ma bawić? Idź sobie załóż temat ''śmieszne filmiki'' i tam dyktuj co kto ma wrzucać.

Dnia 03.07.2011 o 22:18, Tyler_D napisał:

Gl & hf. Over and out.


a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 14:49, Isildur napisał:

Powiadasz, że tak samo byś zrobił tak? Ok ale widzisz, to już byłoby złamanie prawa...
Tego tolerował nie będę Degrad -2


Każdy ma prawo do swojej opinii. Łamiesz Pan wolność słowa. Nie ma chyba w regulaminie forum, że panuje tutaj komunistyczna cenzura i nie można mieć własnego zdania i własnej opinii? Tego, że użytkownicy śmieją się z tej tragedii nie popieram, ale nie jest to powód żeby ich za to karać! To jest ich opinia i myślę, że powinni mieć prawo ją upubliczniać. Każdy ma inne poczucie humoru. Powinien Pan to uszanować. Mógł Pan odnieść się do tych wyśmiewających komentarzy by spróbować przemówić im do rozsądku, ale nie... lepiej od razu na stos, tylko dlatego, że ma Pan odmienne zdanie. Nie jesteś już w moich oczach i nie tylko moich, dobrym modem.

Pisałem na per Pan iż byłeś dla mnie modem. Teraz już nim nie jesteś chyba, że zrobisz coś z tym co uczyniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 14:49, Isildur napisał:

> [m-I]
>
> Propsy dla kierowcy.
> Hehe, dokładnie. Sam bym tak zrobił jakbym sie do roboty śpieszył a banda baranów
by mi drogę zablokowała. ;)

To jest takie zabawne jak jakiś kierowca wjeżdża w grupę rowerzystów i ich rani i zabija?

Powiadasz, że tak samo byś zrobił tak? Ok ale widzisz, to już byłoby złamanie prawa...
Tego tolerował nie będę Degrad -2


Chyba przestanę w ogóle pisać na tym forum, bo widzę drugi kNOT nam się tu pojawił... Bany za wspomnienie o hamachi w temacie o Minecrafcie, degrady za żartobliwe skomentowanie kwasu... Ktoś tu jest MOCNO nadgorliwy. Za karę leci smutna minka do aktywności, tak na przekór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 16:36, Mercuror napisał:

Chyba przestanę w ogóle pisać na tym forum, bo widzę drugi kNOT nam się tu pojawił...
Bany za wspomnienie o hamachi w temacie o Minecrafcie, degrady za żartobliwe skomentowanie
kwasu... Ktoś tu jest MOCNO nadgorliwy. Za karę leci smutna minka do aktywności, tak
na przekór.


Ehh spójrz sobie jeszcze na te dwa posty w których karałem tych dwóch użytkowników.

Dla leniuchów, ostrzeżenie zostało cofnięte a degrad zamieniony na ostrzeżenie. Doszedłem do wniosku, ze faktycznie przesadziłem za co przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się