SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2011 o 23:06, Bezi_113 napisał:

A paliles kolego turecką z tytnoniem, czy byle polskie gówno z melassą ze sklepu z tytoniem
?


15 letni koneser sziszy. Ostro.

20110706232726

20110706232750

20110706232830

20110706232948

20110706233007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że wracam do starszego postu, ale czytałem Całą waszą rozmowę i dotarłem tutaj

>Ja wierzę, że można mieć takie fazy, ale w tak krótkim czasie po zażyciu ?
>To tak jakbym sekundę po łyknięciu kieliszka wódki padł jak kłoda na podłogę...

Dym przecież od razu wnika do płuc, w krew i szybko się rozprowadza po organizmie ;). Szałwia działa krótko ale bardzo silnie, ja się tego boje :D. Na co do kieliszka to chyba wiadomo :P. Alkohol troszkę dłużej musi posiedzieć w człowieku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paliłem shishe w Turcji, w Egipcie i Tunezji, tylko że tam kładą węgiel prosto na tytoń (notabene - oblany melasą !), przez co "jak się sztachniesz" to może ci się zacząć kręcić w głowie jeśli nie palisz na co dzień.
EOT z mojej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie wojny biorą do wojska nawet z wariatkowa - w końcu tam tyle Napoleonów.

Mieszkańcy Czelabińska są tak twardzi, że po śmierci trafiają...do Czelabińska.

Rosyjska walizka jądrowa ma dwa guziki: ''''Tak'''' i ''''Oj! Nie!!! Blad''....''''.

- Na jakim stanowisku pracujesz?
- Kierownik ds. kontaktów z klientami.
- Znaczy, pracujesz z ludźmi?
- Nie, z klientami.

20110707155047

20110707155106

20110707155133

20110707155143

20110707155208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą dwa wielbłądy przez Saharę. Dwa dni, trzy dni. Idą. Końca nie widać.
- Widzisz to, stary? Istna bajka - mówi pierwszy. - Z dala od ludzi, z dala od cywilizacji, cudooownie!
- A co by tobie ludzie tu przeszkadzali?
Pierwszy zatoczył kopytkiem dookoła.
- Ty wiesz co oni by zrobili z tą caaałą przyrodą?!
----------------------
Williams Serena, Venus. Takie śliczne imiona dla tak uroczych pań. Coś jak Apollo Rooney albo Don Juan Krzynówek.
--------------------------
- Dzień dobry, panie Termicie. Po cóż pan gryziesz to drewno?
- Nooo... z przeżutej papki dom sobie zbuduję. A także bo lubię, no i podjem sobie. Tak, zwłaszcza podjem sobie. Dlatego.
- Ale drewno? To takie... głupie. Jak jakiś opóźniony czy co. Chyba wszyscy się śmieją z pana, czyż nie? Raczej nie ma nic bardziej żałosnego od wpieprzania drewna, nie sądzi pan, panie Termicie?
- Hmm.. czy ja wiem, pani Mucho.

20110708175310

20110708175340

20110708175449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:13, Braveheart napisał:

Macie może ochotę na Nutellę ? ;>
http://www.smog.pl/wideo/46095/1_man_1_nutella/

No i ... ?
Sam ze 2 razy jednego dnia wpierniczyłem cały słoik. Nic nadzwyczajnego, jeżeli np. nic się nie jadło przez cały dzień. Facet więc niech nie udaje takiego hipermena, bo to spokojnie każdy przeciętny człowiek może zjeść taki słoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe drugi obrazek, PWND. Jak przy idiotyzmach jesteśmy, taka rozkoszna odpowiedź człowieka czarnego do białego
The white man said, "Colored people are not allowed here." The black man turned around and stood up. He then said: "Listen sir...when I was born I was BLACK, When I grew up I was BLACK, When I''m sick I''m BLACK, When I go in the sun I''m BLACK, When I''m cold I''m BLACK, When I die I''ll be BLACK. But you sir, When you''re born you''re PINK, When you grow up you''re WHITE, When you''re sick, you''re GREEN, When you go in the sun you turn RED, When you''re cold you turn BLUE, And when you die you turn PURPLE. And you have the nerve to call me colored?" The black man then sat back down and the white man walked away...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:09, Tyler_D napisał:

Przecież to znany [?!] cytat Malcolma X. Co nie zmienia faktu że przezabawny. :-D

Ohh Malcoma X? Nie wiedziałe, znalazłem go po prostu na necie i strasznie mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewien rolnik miał duży problem, gdyż jego świnie nie chciały jeść. Udał się do weterynarza, a ten poradził mu aby je wszystkie "przeleciał". Rolnik, niewiele myśląc, wrócił do domu, nocą zapakował świnie na Żuka i do lasu... Tam zrobił co mu weterynarz zalecił i wrócił do domu. Na drugi dzień patrzy, a świnie dalej nic nie żrą. No to pojechał do weterynarza - ten mu na to:
- Przeleciał pan je w dzień czy nocą?
- W nocy - odpowiedział rolnik.
- To nie powiedziałem że trzeba to zrobić w dzień?
Rolnik wrócił do domu, ponownie zapakował świnie do Żuka i do lasu.... Zmęczony wrócił do domu i położył się spać. Nocą budzi go żona:
- Mietek!
- Co?
- Świnie...
- Żrą? - ucieszył się rolnik.
- Nie! Siedzą w Żuku i trąbią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się