SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Moja dziewczyna chciała żebym jej kupił kota syjamskiego. Ale mój kumpel powiedział, że koty syjamskie są cholernie drogie więc kupiłem dwa normalne i skleiłem im łby superglue.

20120421211018

20120421211030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś tylko dla osób o mocnych nerwach :)
Myśleliście, że najgorsza piosenka świata to "Friday" autorstwa Rebbeci Black ? Że już nic nie przebije poziomu dna, który osiągnął ten utwór? Tak?
No więc z przyjemnością spieszę Was poinformować, że wszyscy się pomyliliście :)
Jest bowiem utwór, przy którym utwór panny Black jest piękny niczym dźwięki wydawane przez anielskie harfy, przy którym jej umiejętności wokalne brzmią jak boski szept...

Panie i Panowie - przedstawiam Wam Double Take i ich Hot Problems !
Światła. Kamera. Akcja.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=__HeE6NWmDE

Kurtyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwacja:
Odkąd na jaw wyszła afera z fałszowaniem suszu jajecznego moja lokalna cukiernia zaczęła sprzedawać ciasta, które smakują gorzej niż kiedyś... Coś w tym suszu chyba było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to tylko by się pośmiać, a nie hejtować czy coś. Wszyscy chyba zauważyli, że tego typu kawałki zabierają ogromną liczbę wyświetleń, a kanały subskrypcji. To zwyczajnie jest robione dla kasy, z założenia ma być żenujące i słabe, bo takie coś w necie szybko się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:36, Piotrek_K napisał:

Cos pieknego. Dziekuje :)

Do usług!
A tera porcja sprośności:

Pewien facet wypadł za burtę. Jak na złość pojawił się rekin. Jak na złość odgryzł mu interes.
Ale równowaga w przyrodzie musi być. Miotając się w wodzie z bólu, facet przypadkiem złapał złotą rybkę. Ta obiecuje mu spełnić jedno życzenie. Facet na to:
- Spraw, żeby mój interes był długi na metr i trzy razy grubszy.
- Zrobione.
- Rybko, a co tam wypłynęło z wody?
- Rekin. Chyba udławił się ostatnim posiłkiem...


- Czym się różni przystojny Grek od gołej baby?
- ???
- Nie wiesz?
- Nie.
- To uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się