SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2012 o 13:13, ManweKallahan napisał:

co sobie puszczały inne reprezentacje przed swoimi
meczami na poprzednich turniejach?

Tyle, że to nie jest hymn polskiej reprezentacji, a EURO 2012.... Weź sobie na przykład Mistrzostwa Świata z 2010, Waka waka do tej pory w radiu leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 16:48, treek napisał:

Tyle, że to nie jest hymn polskiej reprezentacji, a EURO 2012.... Weź sobie na przykład
Mistrzostwa Świata z 2010, Waka waka do tej pory w radiu leci.


Hymnem Euro 2012 jest piosenka Endless summer w wykonaniu Oceany, piosenka Koko Euro spoko to oficjalny przebój polskiej reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 22:00, DemoBytom napisał:

"LoL jaka wiocha, oddam głos dla przypału <hahaha> ale jestem zabawny"... pomyślały
setki głosujących.. I o to po raz kolejny, my Polacy, sami się strollowaliśmy.. >.>''

Widziałeś konkurencję? Poza tym piosenka idealnie pasuje do stadionowej atmosfery i łatwo wymyślać kolejne zwrotki. Nie to co pseduosztuka Rodowicz, Feela czy Wilków. To ma być piosenka kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 10:32, PepsiCola napisał:

Może nie jest to jakoś specjalnie powalające ale ja sie przy tym zaczęłam uśmiechać :)
Szczoteczka piosenkarza J. Biebera, gdy naciszniesz guziczek zaczyna lecieć jego
hit.
Chcielibyście myć zęby taką szczoteczką?


o kur... umarłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2012 o 23:40, Mercuror napisał:

Widziałeś konkurencję? Poza tym piosenka idealnie pasuje do stadionowej atmosfery


Serio? Niby w jaki sposób?... Nie popieram ''konkurencji'', ale ta piosenka ma tyle wspólnego z piłką nożną, co ja - czyli nic. A mimo to...

To jest generalnie całkiem zabawne - jak po Mistrzostwach Świata w Niemczech, w 2006, symbolem polskiej reprezentacji stał się pastuch i dwie gęsi, to wszyscy byli TAK STRASZNIE OBURZENI!
Bo jak to tak - przecież Polska ma coś więcej do zaprezentowania niż taki folklor, to przecież kompromitacja była na skalę światową! Nasze honor i duma zostały splugawione przez tych parszywych Niemców!
To samo się dzieje przy każdej innej sytuacji, choćby wspomnieć ostatnie reklamy Euro 2012, kiedy Polacy jak jeden mąż byli zgodnie oburzeni, że wizerunek pracowitego, tęskniącego za krajem patrioty stanowi dla nich policzek.

No, ale jak z drugiej strony, to my sami sobie wybierzemy hymn reprezentacji, który poziomem dna przebija pastucha z 2006...
To nagle wszystko jest wspaniale! W końcu to kultywuje naszą kulturę! Nie możemy ogcinać się od takich pięknych, ludowych korzeni! Powinniśmy być z tego dumni na scenie Europy!...
Taka postawa jest niedość, że żałosna, to jeszcze i pełna hipokryzji. W końcu wynika z niej jasno, że każde gówno, jakie zrobimy, jest wspaniałe tylko dlatego, że jest nasze :)
Ale do tego chyba trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 23:59, Mohair napisał:

No, ale jak z drugiej strony, to my sami sobie wybierzemy hymn reprezentacji,


Hymnem polskiej reprezentacji na Euro będzie - "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 23:40, Mercuror napisał:

Widziałeś konkurencję?


Ja nie widziałem, ja słuchałem. I niestety to co wygrało to jakaś masakra. Zgadzam się, że ani Wilki, ani Rodowicz, ani tym bardziej Feel się także nie nadają, ale, wg mnie już tacy Poparzeni Kawą są całkiem fajni choć domyślam się, że takie niby SKA nie każdemu podpasuje.
Chemia też jest ok, ale jak widać rock nie jest Polsce lubiany.
Już nawet Liber i InoRos są lepsi niż te panie z Jarzębiny, i szczerze, dziwię się, że to nie wygrało, bo chyba taka muzyka najbardziej jest teraz w Polsce modna (coś a''la Zakopower, hip-hop, i coś tam jeszcze).

Ale cóż, de gustibus non est disputandum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam chodzi z tą piosenką na Euro - łatwa, skoczna, melodyjna i charakterystyczna. Idealnie pasuje do jarmarcznego charakteru takich zawodów piłkarskich (a stadion narodowy wygląda akurat jak kosz na jaja). A, że niby "waka waka" Shakiry albo "go, go, go, allez, allez, allez" Martina to wybitna muzyka? Trochę dystansu ludzie, kopanie skórzanego balona nie jest kulturą wyższą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 11:31, Laid_back napisał:

Trochę dystansu ludzie, kopanie skórzanego balona nie jest kulturą wyższą :)

Tym bardziej kopanie tegoż balona na poziomie reprezentowanym przez naszych piłkarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Euro przede wszystkim grają reprezentacje piłkarskie elity europejskiej, a nie kapele muzyczne.
Nie powiem, że jakoś poruszyła mnie piosenka "Koko Euro", ale niby w czym ma mi przeszkadzać.
Wstyd? Taki to będzie, jeżeli nasz kadra się zbłaźni i nie wyjdzie z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2012 o 11:45, Transylvanian_Hunger napisał:

Wstyd? Taki to będzie, jeżeli nasz kadra się zbłaźni i nie wyjdzie z grupy.


Tyle tylko, że do tego to już każdy zdążył się przyzwyczaić i raczej na cuda nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:31, Mohair napisał:

Tyle tylko, że do tego to już każdy zdążył się przyzwyczaić i raczej na cuda nie liczy ;)

Standardowe podejście "Polacy to dziady, przegrają jak zwykle". Skoro nikt w nich nie wierzy, to dlaczego przy każdym meczu miliony oglądają w TV mecze reprezentacji Polski? Czyżbyśmy byli narodem masochistów?
Gdybym nie kibicował kadrze i nie liczył na dobry wynik, to po co bym ich oglądał?
Polskie piekiełko. Przegrali - wiedziałem, że tak będzie. Wygrali - mieli fuksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:38, Transylvanian_Hunger napisał:

Skoro nikt w nich nie
wierzy, to dlaczego przy każdym meczu miliony oglądają w TV mecze reprezentacji Polski?
Czyżbyśmy byli narodem masochistów?
Polskie piekiełko. Przegrali - wiedziałem, że tak będzie. Wygrali - mieli fuksa.


Wcale niekoniecznie. Może liczą, że zostaną pozytywnie zaskoczeni. Że w końcu nasi piłkarze pokarzą, że też umieją grać w piłkę a nie tylko szmaciankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 11:31, Laid_back napisał:

Nie rozumiem o co Wam chodzi z tą piosenką na Euro - łatwa, skoczna, melodyjna i charakterystyczna.
Idealnie pasuje do jarmarcznego charakteru takich zawodów piłkarskich (a stadion narodowy
wygląda akurat jak kosz na jaja). A, że niby "waka waka" Shakiry albo "go, go, go, allez,
allez, allez" Martina to wybitna muzyka? Trochę dystansu ludzie, kopanie skórzanego
balona nie jest kulturą wyższą :)



Jak dla mnie to jest po prostu żenujące, tak samo jak waka waka. W lepszy klimacie już był Ricky Martin... takie kawałki mają zagrzewać kibiców i piłkarzy, a kokoko z tym swoim beznadziejnym tekstem ani trochę tego nie robi... sorry, ale jedna z największych imprez sportowych na świecie ma mieć kawałek rodem z odpustu? Dobrze, że to nie jest hymn całych mistrzostw, to już w ogóle żenada by była xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ma warkocza jak baba, walka jest jak w Asasynie (wiecie, myszkiem trzeba klikać), na arenie są goryle, dużo pokazówek, Geralt nosi kaptur z takim zwisem (wciąż lepszy niż warkoczyk), jest 10 początków gry.

Klocuch FTW!

http://www.youtube.com/watch?v=pViEO8xPRPg&feature=relmfu

P.S.
Ciekawe co by powiedział podczas sceny z Triss, gdyby nie przewijał wszystkiego jak popadnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się