SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2012 o 21:35, wojcio102 napisał:

Wiedźmin ma warkocza jak baba, walka jest jak w Asasynie (wiecie, myszkiem trzeba klikać),
na arenie są goryle, dużo pokazówek, Geralt nosi kaptur z takim zwisem (wciąż lepszy
niż warkoczyk), jest 10 początków gry.

Klocuch FTW! /.../


Sztakler - gra, która zmieni Twoje życie...

... na gorsze.

Klocuch wymiata, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać o tej ''wideorecenzji'' Stalkera ... obejrzałem z 5 minut może [ jak doszedłem do tego jak ''handlował'' to się zacząłem zastanawiać czy on naprawdę jest taki tę...oryginalny czy po prostu ktoś robi sobie jaja użytkowników sieci. :-P Kocham tę grę i ... aż żal patrzeć. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wybitnie głupi albo udaje. To jest niewykonalne, żeby był w stanie zmontować wszystko do HD, wrzucić na YouTube i jeszcze poustawiać wszystkie rzeczy jak tytuł, opis i tagi, a nie potrafił przeczytać napisów na dole ekranu.
Jak dla mnie jest bardzo dobrym trollem, którego filmy włączam jak chcę się pośmiać. Ale momentami przegina jeżdżąc po bardzo dobrych klasykach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:08, Tyler_D napisał:

Właśnie miałem pisać o tej ''wideorecenzji'' Stalkera ... obejrzałem z 5 minut może [
jak doszedłem do tego jak ''handlował'' to się zacząłem zastanawiać czy on naprawdę jest
taki tę...oryginalny czy po prostu ktoś robi sobie jaja użytkowników sieci. :-P Kocham
tę grę i ... aż żal patrzeć. :-D


Ja też, ale Klocuch jest zbyt czarujący i niewinny żeby się gniewać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:07, prf napisał:

Najlepsze z tego jest komentarz FireFly7961 .

A dziękuję, przyznaję się do tego komentarza. ^^
Co do "recenzji" (lol) - WTF. Nadal. I z każdym jego nowym filmikiem mam tą samo na twarzy.
Udawać nie udaje - zwrócie uwagę na jego kaszel, żaden dojrzały człowiek nie jest wstanie tak zrobić. (Ofc nie mówię to aktorach etc).
But - who gives a shit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:56, kuba9876543210 napisał:

Ktos tutaj uczeszcza na Mase Krytyczna (Critical Mass) w swoim miescie?

Tak.

Dnia 05.05.2012 o 00:56, kuba9876543210 napisał:

Ten filmik był tutaj wrzucony już co najmniej jeden raz i jego umieszczenie nie było zbyt dobrym pomysłem że tak powiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na drugim ssie.
NPCe to banda idiotów, warunki pogodowe beznadziejne i brak możliwości regulowania: poziomu trudności, jasności i dźwięku. Do tego beznadziejna obsługa techniczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:43, Fumiko napisał:

Ta gra na drugim ssie.
NPCe to banda idiotów, warunki pogodowe beznadziejne i brak możliwości regulowania: poziomu
trudności, jasności i dźwięku. Do tego beznadziejna obsługa techniczna :P

I strasznie wolne levelowanie, zanim będziesz mogła użyć miecza musi minąć co najmniej 12-14 lat, o broni palnej nawet nie wspomina, a gdy spróbujesz użyć magii to faceci w sukienkach zaczną ci pikietować pod oknem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nadrabia to ogromnymi możliwościami kariery i bardzo rozbudowanym charakterem sandboxowym. W zasadzie jeśli da się odpowiednio dużo punktów w charyzmę można nawet tworzyć własne nurty religijne i pociągać za sobą miliony NPC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i brak abonamentu? Zwykłe naciąganie. Co prawda pierwsze kilkanaście (w przypadku szkolących się w bardziej wymagających klasach postaci) - kilkadziesiąt lat mamy za darmo. Ale po tym okresie trzeba co miesiąc bulić wysokie kwoty (zależne od losowego originu o którym dowiadujemy się na początku zabawy i miejsca gry) a dopiero po tych latach zaczyna się prawdziwa zabawa - bo mamy dostęp do całego contentu.

A najgorzej jak jakiś nolife zacznie grać wOutside. Nabije lvl i napcha kieszenie złotem demotywując przy tym normalnych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:45, KrisK91 napisał:

A najgorzej jak jakiś nolife zacznie grać wOutside. Nabije lvl i napcha kieszenie
złotem demotywując przy tym normalnych graczy...


Racja. Drop rate w tej grze jest BEZNADZIEJNY. Ktoś będzie znał dobre miejsca/zagrania, to kasy będzie miał jak lodu. Ja bym od siebie jeszcze dodał brak możliwości edytowania postaci. Po prostu gra tworzy Ci losową istotę i bam, musisz z nią przetrwać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się