SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Haha poprostu cudo,oba obrazki,a grajac czy ogladajac czasem tych najwiekszych glupot sie nie zauwaza...poprostu hipnoza;).

Logika gier video:Kazdy gorszy ode mnie jest noobem,a kazdy lepszy jest no lifem:D:Dthe best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to fake, ale na swoim fanpage''u kobieta faktycznie wypisuje głupoty. Za ten tekst: YOU. ARE. NOT. WELCOME. HERE. This ain''t Auschwitz . . . or even the Warsaw Ghetto. Go away otrzymała ode mnie zgłoszenie.

Warto popatrzeć na jej inne posty. Ewidentnie ma jakiś problem z naszym krajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 16:00, wojcio102 napisał:

Warto popatrzeć na jej inne posty. Ewidentnie ma jakiś problem z naszym krajem...

Nie tylko naszym, to Hejterka do kości która czego się nie dotknie tego nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Atkins_v._Virginia
"Although Atkins''s case and ruling may have saved other mentally retarded inmates from the death penalty, a jury in Virginia decided in July 2005 that Atkins was intelligent enough to be executed on the basis that the constant contact he had with his lawyers had intellectually stimulated him and raised his IQ above 70, making him competent to be put to death under Virginia law. "

20120609172659

20120609172728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się