SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Mam pytanie - pamięta ktoś taką grafikę, na której były wymienione rdzenne polskie piwa (czytaj, nie te z browarów należących do zagranicznych koncernów)?
Jeśli tak, to ma ktoś może do niej link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jak śmiesznie...
Nie dość, że zrobiliśmy to co widac na screenie, to znajomych i team przeciwny co chwile wywalało z gry. graliśmy 3vs4 i dawaliśmy radę. Myślę, że dałoby radę to wygrać gdyby było 5 na 5. Co nie zmienia faktu, że był niezły ubaw, jak przeciwna drużyna się wkurwia**a kiedy dostawała baty :D
EDIT:pomyliłem teamaty, ale myśle ,że tu też pasuje...

20120907194426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Osoba, u której stwierdzono śmierć mózgu, a która w dalszym ciągu utrzymywana jest przy życiu jako przyszły dawca organów, również może przeżywać orgazmy. Pod warunkiem, że nerw krzyżowy jest odpowiednio dotleniony.
Okazuje się, że bywają i bardziej obrzydliwe doświadczenia niż szczytujący dawca organów. Niedawno świat obiegła historia pewnej pracownicy domu pogrzebowego, która dawała upust swym nekrofilskim fascynacjom. Jeden z jej „klientów” okazał się całkiem płodnym nieboszczykiem. Podczas postępowania karnego wyszło na jaw, że oskarżona o profanowanie zwłok kobieta jest w ciąży. Obecnie sprawa zaczyna przybierać coraz dziwniejszy obrót – kobieta planuje złożyć wniosek do rodziny zmarłego o płacenie alimentów.



LOL, znalazł ktoś jakieś konkretniejsze info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy za konto na JoeMonster.org można zapłacić kartą Visa? Niby jest tak napisane, ale przy wyborze płatności nie ma takiej opcji. Można kupić sobie konto w Żabce i w kantorze, ale najpopularniejszymi kartami płatniczymi na świecie jakoś nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się