SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2012 o 22:26, Sandro napisał:

Czy za konto na JoeMonster.org można zapłacić kartą Visa? Niby jest tak napisane, ale
przy wyborze płatności nie ma takiej opcji. Można kupić sobie konto w Żabce i w kantorze,
ale najpopularniejszymi kartami płatniczymi na świecie jakoś nie...


Dziwne. Ja widzę taką opcje zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 22:41, Piotrbov napisał:

Dziwne. Ja widzę taką opcje zapłaty.

Na screenie podpisanym "Następny ekran będzie podobny do tego" jest taka opcja, ale kiedy rzeczywiście do niego przechodzimy już jej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 00:17, Sandro napisał:

Na screenie podpisanym "Następny ekran będzie podobny do tego" jest taka opcja, ale kiedy
rzeczywiście do niego przechodzimy już jej nie ma :/


A no faktycznie. A nie możesz zapłacić szybkim przelewem, czy też normalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 09:17, Piotrbov napisał:

A no faktycznie. A nie możesz zapłacić szybkim przelewem, czy też normalnym?

Niestety, ale wolę się w to nie bawić. Mieszkając poza granicami Polski same koszta transakcji kosztowałyby mnie tyle co drugie konto superbojownika. Wygooglowałem jakiś wpis na forum JM, gdzie ktoś pyta o tę samą rzecz. Sam Joe odpowiedział po prostu, że to stary screen i opcja płatności kartą już nie istnieje. Brak PayPala, który jest podstawową formą płatności chyba wszędzie tylko nie w Polsce jakoś zrozumiem, ale żeby nie można było zapłacić kartą płatniczą? Znowu będę musiał prosić rodzinę żeby mi odnowili konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze napisz do nich maila z propozycja nowej platnosci, zeby tylko podali BIC/Swift, a przelew SEPA (jak masz konto w EU) to ok. 5zl. Ew. spytac sie czy nie obsluza BTC (bitcoin, przelew na caly swiat za kilka-kilkanascie groszy, lub nawet za darmo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nienajlepszy temat, ale: Ma ktoś z Was obrazek (swego czasu się przewijał trochę na kwejku i takich tam) na którym byli pokazani i opisani z lekkim jajem różni metale? Pamiętam, że był na pewno Power Metaler, Viking Metaler i takie tam. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by mi to podrzucił. :)

Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się