SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Pomysł rodem z gówniarskiego gimnazjum, wykonanie za które wzięło się paru idiotów [ wnosząc po słownictwie, pomysle właśnie i paru innym rzeczom ] a wykonanie? Oh come on ...

20121022203714

20121022203816

20121022203830

20121022203837

20121022203845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 20:38, Tyler_D napisał:

Pomysł rodem z gówniarskiego gimnazjum, wykonanie za które wzięło się paru idiotów [
wnosząc po słownictwie, pomysle właśnie i paru innym rzeczom ] a wykonanie? Oh come on


Przesadzasz, mnie to smieszy i to bardzo. I podejrzewam ze tylko o to w tym chodzi, zeby sie posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 11:55, TigerXP napisał:

Przesadzasz, mnie to smieszy i to bardzo. I podejrzewam ze tylko o to w tym chodzi, zeby
sie posmiac.


Niektórych śmieszą dowcipy Mumio, innych Charlie Chaplin, a innych rzyganie na siebie albo jeżdżenie samochodem po sklepie.
To, że coś kogoś śmieszy nie nobilituje od razu danej czynności do bycia inteligentną czy choćby na poziomie.
Ten filmik jest właśnie tego przykładem. Głupota i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powala mnie na kolana argumentacja tego typu. xD Cóż ... równie dobrze można namalować na krzyżu penisa i nazywać to sztuką. Śmieszyć cię rzecz jasna może tyle że w pewnym wieku większość ludzi wyrasta z pewnego rodzaju ''humoru'' i się ukierunkowywuje w ten czy inny sposób ... To było mniej więcej tak samo beznadziejne jak link do filmu [ który ktoś tu kiedyś wrzucił ] który jak dobrze pamiętam przedstawiał jakiegoś idiotę który samochodem staranował ludzi na Masie Krytycznej gdzieś za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 17:40, Tyler_D napisał:

ciachutkie

Można także ''wyrosnąć'' z danego typu humoru i traktować go jak swego rodzaju satyrę. Coś co jest tak beznadziejne i żałosne, że nie pozostaje nic innego jak się zaśmiać. Sam to praktykuję z bliskimi znajomymi. Polecam.

Coby nie przychodzić z niczym...
http://www.youtube.com/watch?v=l2ekM3IvIvI
Coś nowego, co już stało się obiektem kultu. : )
Wzięte z recenzji Nostalgia Critica z thatguywiththeglassess.com, którego jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 30 lat na karku, a mnie to dalej smieszy, czyzby to znaczylo ze juz z tego nigdy nie wyrosne?? :/
Mi sie wydaje ze po prostu sie za bardzo spinasz, oceniasz ludzi po tym co ich smieszy, co wg mnie, bez urazy, jest dosyc plytkie.
A porownanie dwoch typow co dla jaj sobie przejechali tikaczem po supermarkecie, do typa ktory staranowal grupe ludzi i pewnie ilus tam zabil jest po prostu zalosne.
Pozwol ludziom cieszyc sie tym co lubia, a sam smiej sie z czego innego, nie szkoda zycia na przyp..... sie do innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 17:40, Tyler_D napisał:

Powala mnie na kolana argumentacja tego typu. xD Cóż ... równie dobrze można namalować
na krzyżu penisa i nazywać to sztuką. Śmieszyć cię rzecz jasna może tyle że w pewnym
wieku większość ludzi wyrasta z pewnego rodzaju ''humoru'' i się ukierunkowywuje w ten
czy inny sposób ...

U mnie i mojego Ojca jest odwrotnie. Im mamy więcej lat, tym głupsze rzeczy nas smieszą. Po prostu inaczej nie potrafimy sobie działać ze stresem.
Jak stary obejrzał film to tylko się zadumał "mogłem nie sprzedawać tego gruchota, tylko zostawić na takie okazje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, moja rodzinka też ma breche z tego filmiku, ale pewnie jesteśmy jacyś niedorozwinięci.

Samem kwasem jest tutaj spina Tyler''a. Powala Cie czyjaś argumentacja? Tutaj nawet nikt się z tobą nie kłóci, wjeżdżasz na Tiger''a bo zwyczajnie powiedział że go to bawi.


A jak chcecie się kłócić to chociaż wnoście coś konstruktywnego do tematu. Ode mnie naukowy mindfuck w formie prostej kreskówki.

http://www.youtube.com/watch?v=DfPeprQ7oGc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O znalazł się Pan Poważny, którego śmieszą wysublimowane żarty pełne ironii i sarkazmu.

Co do filmu, chłopacy, czy faceci działali na spontanie, zrobili coś innego. Pewnie nie spodziewali się takiego odezwu w internecie.

A ja jestem głupi i przytępawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 21:18, ZnalazlemNemo napisał:

Co do filmu, chłopacy, czy faceci działali na spontanie, zrobili coś innego. Pewnie nie
spodziewali się takiego odezwu w internecie.

Czy ja wiem czy spontanicznie... ciekawi mnie skąd wytrzasnęli film z monitoringu. I dlaczego w sumie nikt nie próbował ich zatrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 21:22, Hubi_Koshi napisał:

ciekawi mnie skąd wytrzasnęli film z monitoringu. I dlaczego w sumie nikt nie próbował ich zatrzymać...

Tam nie ma żadnego nagrania z monitoringu. Przed rozpoczęciem nagrywania, dwóch wtajemniczonych weszło do sklepu uzbrojeni w kamery, obrali stanowiska i nagrali akcję z różnych perspektyw - kasy samoobsługowe i drugie wejście do sklepu. Ochrona? Chyba nie płacą im aż tyle żeby rzucali się pod koła niczym Iron Man. Pewnie byli też zaskoczeni - późna noc, nic się nie dzieje, a tu nagle ktoś przejeżdża samochodem pod kasami. Często widuje się takie pojazdy na pokaz w różnych supermarketach czy galeriach. Widocznie ochroniarze w pierwszej chwili pomyśleli, że ktoś ustawia samochód do promocji, akurat w nocy kiedy można sobie na to pozwolić. IMO pomysł całkiem oryginalny i mam nadzieję, że przemyślany. Spokojny przejazd Tico po pustym sklepie jest zdecydowanie zabawniejszy niż drift Kadetem pod kasami o 16:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się