SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

"Media zastanawiają się dlaczego fotograf nie pomógł mężczyźnie..."

Pfff... ***** hipokryci. Zrobił zdjęcia, odsprzedał je mediom, dostał pieniądze, teraz media mają co publikować = pieniążki i wszyscy są zadowoleni. No, może poza mężczyzną, który wisiał na peronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 12:20, Tyler_D napisał:

Ludzie w Polsce śmieją się z naszego prawa, ale u nas reporter na bank miałby już postawione zarzuty o nieudzielenie pomocy.

Nie wiem czemu na rzekomo bardziej cywilizowanym zachodzie nie postępiono z nim w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 15:26, B1SH0P napisał:

DAFAQ? Niech ktoś mi powie, jaki jest sens kręcenia czegoś takiego.

Ten sam jaki robienia normalnych filmów akcji :-) Goście z Azji się chyba zachłysnęli efektami specjalnymi i pchają ich ile wlezie do filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na to patrzę to mam jednak wrażenie że oni to robią właśnie po to by celowo tak to wyglądało. W Hollywoodzie to chyba różnie z tym jest, czasem tak ma być celowo, czasem po prostu wychodzi kicha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 16:49, Tyler_D napisał:

Jak tak na to patrzę to mam jednak wrażenie że oni to robią właśnie po to by celowo tak
to wyglądało. W Hollywoodzie to chyba różnie z tym jest, czasem tak ma być celowo, czasem
po prostu wychodzi kicha ...

Cóż ja ogólnie odnoszę wrażenie że główna różnica między obiema "szkołami kina" polega na tym że w Hollywood filmowcy starają się żeby to "wyglądało" realistycznie. w Bollywood już dawno uznali że prawa fizyki są przereklamowane XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się