SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2012 o 16:59, Darkstar181 napisał:

Nie do końca wiem co w tym śmiesznego. Babka kręci tyłkiem i tyle...dla mnie nic specjalnego.

Chodzi raczej o końcówką, dziewczyna z clipu przychodzi do niego do mieszkania... a on nic, dalej ogląda klip i nawet na nią nie spojrzy XD Forever Alone Indeed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 17:08, Hubi_Koshi napisał:

> Nie do końca wiem co w tym śmiesznego. Babka kręci tyłkiem i tyle...dla mnie nic
specjalnego.
Chodzi raczej o końcówką, dziewczyna z clipu przychodzi do niego do mieszkania... a on
nic, dalej ogląda klip i nawet na nią nie spojrzy XD Forever Alone Indeed

Troche to przydługie w takim razie. Mnie znudziło w połowie i efektu końcowego nie widziałem. No ale też bym się zastanawiał czy to warte tylu wyświetleń.

Wybredny coś jestem ostatnio :) Wracam do family guya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 17:13, Darkstar181 napisał:

Troche to przydługie w takim razie. Mnie znudziło w połowie i efektu końcowego nie widziałem.
No ale też bym się zastanawiał czy to warte tylu wyświetleń.

Wybredny coś jestem ostatnio :) Wracam do family guya.

Ja tam przeskoczyłem do końca żeby zobaczyć pointę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 18:26, Tyler_D napisał:

Przecież filmiki z Michelle przez jakiś czas był jednym z hitów internetu. Nie dziwota
że to się ludziom może podobać.

Heh ostatnie mnie ubawiło. To jest właśnie najzabawniejsze w dzisiejszym świecie, ludzie którzy Naprawdę coś robią pozostają w cieniu a banda ulicznych klaunów i aktorów których jedynym osiągnięciem w życiu jest rozbawienie gawiedzi ubiera się w modne ciuszki i udaje panów tego świata i najwyższe autorytety XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 21:23, Piciambeer napisał:

Kurde, jak dwuminutowe filmiki są już za długie,toja nie wiem co się dzieje...

Jezeli film IMO nie przykuwa uwagi od po pierwszej minucie, to nie ma sensu go ogladać dalej.

Teraz obejrzalem do konca, i miałem racje. Nic szczegolnego.
Ogólnie tak jak pisał Hubi: za dużo się porobiło tych pseudogwiazdeczek i gwiazdorów co to myślą że są smieszni i uchodzą za nie wiadomo kogo. Do pani nic nie mam, bo z tego co widzę wystapiła tu raczej gościnnie, w ramach zaproszenia. Ale sam film po prostu mnie nie śmieszy i tyle. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 21:50, Darkstar181 napisał:

Ogólnie tak jak pisał Hubi: za dużo się porobiło tych pseudogwiazdeczek i gwiazdorów
co to myślą że są smieszni i uchodzą za nie wiadomo kogo. Do pani nic nie mam, bo z tego
co widzę wystapiła tu raczej gościnnie, w ramach zaproszenia. Ale sam film po prostu
mnie nie śmieszy i tyle. Bywa.

Tak w sumie to chodziło mi o cały "przemysł rozrywkowy". Chodzi mi o to że kiedyś wiek czy dwa temu tego typu ludzie byli ulicznymi grajkami i pokrewnymi klaunami ulicznymi, ot dla uciechy gawiedzi. Teraz stawia się ich na piedestał jako przykłady tego jak się powinno żyć. Są Idealnymi ludźmi godnymi uwielbienia podczas gdy ludzie którzy Naprawdę coś dla ludzkości robią jak naukowcy pozostają w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gatunek : czarna komedia, gore, thriller

Przecież każdy wie, że taka "Piła" to przy "Kevinie" pikuś :D
Ale najgorsze jest to, że tyle internetów różnych przeczytałem, że już sam nie wiem czy to żart / prowokacja czy ktoś na serio tak myśli ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 01:13, Bambadil napisał:

Gatunek : czarna komedia, gore, thriller

Przecież każdy wie, że taka "Piła" to przy "Kevinie" pikuś :D
Ale najgorsze jest to, że tyle internetów różnych przeczytałem, że już sam nie wiem czy
to żart / prowokacja czy ktoś na serio tak myśli ;<


To akurat mój tekst, którym chciałem się podzielić. Jego głównym zadaniem jest rozśmieszenie, ale parodiuje też pewnych ludzi i ich podejście. Widać to w tekście.
Jak czasem nie wiem, czy ktoś pisze na serio czy dla jaj(bo wiadomo, że to nie jest takie proste jak w zwykłej rozmowie na żywo) po prostu patrzę na poziom tekstu. Jeśli autor jako tako ogarnia, umie sklecić logiczne zdanie, to zwykle jest na tyle inteligentny, że to co z pozoru wydaje się głupią wypowiedzią, jest zazwyczaj ironią/żartem/robieniem se jaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 17:14, Sandro napisał:

Eksplozja memów Zbyszko za 3,2,1.....
http://www.youtube.com/watch?v=3r5NzTnlwz4

Dnia 19.12.2012 o 17:14, Sandro napisał:

Żartowałem. Już się zaczęło :)


Typowo polskie zachowanie, wystawić coś na użytek publiczny to od razu trzeba jak najwięcej nachapać dla siebie ;]

Swoją drogą niektóre memy naprawdę udane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 17:59, Wszystkozajete napisał:

Typowo polskie zachowanie


Ja bym powiedział, że typowo ludzkie zachowanie. Byłem na różnych VIP imprezach, gdzie był catering i byli ludzie z całego świata i każdy zachowywał się podobnie. Rzucają się na kanapki czy różne inne rzeczy jak pies na nową kość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol. :-D Niezłe. Takie ... typowo polskie.

Mówisz - słabe? Chyba nigdy nie byłeś na żadnym darmowym koncercie w jakimkolwiek mieście. Ja byłem raz, wieki temu i to w dodatku jako osoba towarzysząca. I wiem jedno, to był ostatni raz.

I poza tym nie zauważyłem tam tego gościa z mema.

Zastanawiający nieco są tylko ci wszyscy ludzie którzy robili tym ''pożeraczom'' zdjęcia. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 23:34, Tyler_D napisał:

I poza tym nie zauważyłem tam tego gościa z mema.


Też z początku nie zauważyłem, poza tym to chyba jednak "gościówa". Jest mniej więcej w połowie, wyciąga się na stół po ostatniego Zbyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się