SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2013 o 10:21, SiDi napisał:

Przesłuchałem dwa razy i chyba nie trafiłeś xD Twój link bardziej pasuje do 0:32 - 0:37


Hah, wpadka. Źle doczytałem o który fragment chodzi ;) (ale podziwiam, że musiałeś posłuchać 2 razy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej martwi, że ludzie śmieją się funkcjonariuszom w oczy, bezczelnie nagrywają to telefonami i wygłaszają chamskie komentarze, a sami lepiej by tego nie zrobili.
Gość zakłóca porządek publiczny, powinni go zabrać na komisariat i tam się z nim bawić, a że nie chcieli to wynika tylko i wyłącznie z ich życzliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jedyny który słysząc słowackie 30 i 60 bierze je odpowiednio za 300 i 600? Właśnie o mało nie dostałem zawału jak ich mundurowy wypisywał mi ticketa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 23:36, nightfaler napisał:

Jestem jedyny który słysząc słowackie 30 i 60 bierze je odpowiednio za 300 i 600? Właśnie
o mało nie dostałem zawału jak ich mundurowy wypisywał mi ticketa xD

Normalna reakcja, z tego samego powodu moja mama chciała zabić mojego ojca jak przekroczył prędkość na słowacji i został złapany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 00:25, Some_kind_of_Devil napisał:

Normalna reakcja, z tego samego powodu moja mama chciała zabić mojego ojca jak przekroczył
prędkość na słowacji i został złapany ;]

Patrz na nas. W portfelach pozostawały same złotówki. A 600 czy nawet odchudzone 300 euro było stanowczo ponad nasze fundusze. "No to panie władzo mamy problem bo tyle nie mamy xD". Szybka zwinął mi prawko i powiedział, że 2 dni na odbiór.... za zapłatą... Jeden z nich został trochę z nim pogawędziłem i w końcu doszliśmy do sytuacji kiedy napisał mi na ręce 30e.... ciśnienie opadło i zapłaciliśmy xD (dobrze, że nie wrócili do początkowych 60 xD).
A dostałem na stopie jak wyjeżdżałem z parkingu z tatralandii. Żywej duszy na jezdni (troszkę po 21).Nawet się nie plułem bo wiedziałem, za co mnie gonią xD.
Ale tego pierwszego sziśćsyt ojro nie zapomnę, ten chórek z tyłu co kur*a?, a potem na grobowa cisza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym wypadku jeśli faktycznie byście nie mieli, można było zaproponować, żeby was podrzucili do najbliższego bankomatu. Taką sytuację też w słowacji miałem, że nie było nawet 10 euro w portfelu to samochód został na parkingu, panowie władza zaprowadzili mnie do bankomatu, a potem odprowadzili spowrotem, pogadali, pożartowali. Nie wiem jak tambylcy się odnoszą do policji, ale ja akurat tych dwóch miło wspominam, lepiej niż naszych przynajmniej ;]
A mandat jak to mandat, za dobre drogi mają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 23:15, Harrolfo napisał:

Przy uruchamianiu moda:

To Ty żyjesz ? :D

Widzę, że kapitan Jack Sparrow jeszcze bradziej lubiany niż zwykle .... gz

Co do screena...
Przynajmniej nie owijają w bawełnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się