SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

W domyśle jako fail bo dodał koncentrat do ''naturalnego'' przepisu. Inne dziwne rzeczy też się znalazły co zresztą wytknęli mu ja jm inni. A o nim jako bohaterze afery ''tatarowej'' też już było na forum, tylko nie pamiętam czy tu czy w wątku o ... polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 20:46, Tyler_D napisał:

W domyśle jako fail bo dodał koncentrat do ''naturalnego'' przepisu. Inne dziwne rzeczy
też się znalazły co zresztą wytknęli mu ja inni.

"Naturalny" ketchup niczym wypełniony chemią (po której człowiek będzie świecił) tatar.

Dnia 25.10.2013 o 20:46, Tyler_D napisał:

wątku o ... polityce.

Niezły rozrzut mają w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było 200 a jest już prawie 20 tysiecy :D
https://www.facebook.com/AntoniPython?hc_location=timeline
komenarze są genialne, znowu nie mogę zasnąć ze śmiechu.

" Tyskie? Chyba Smoleńskie Mocne. Po wypiciu można zrobić symulacje katastrofy."
piwo

"Robiłem dzisiaj test z parówkami. Włożyłem do mikrofali na 2 minuty, w 30 sekundzie było słychać strzały. Po wyjęciu parówek okazało się, że był wybuch, a na ściankach mikrofali znalazłem ślady "MOMu". Ekspertyza wykazała iż parówki zawierały śladowe ilości mięsa... SKANDAL!!!
parówki przecięłyby brzozę."

"Ale zdecydowanie została nadwyrężona ich konstrukcja poprzez skręcanie i wyginanie... Wnioski są, jak Państwo widzicie, oczywiste. Musicie to widzieć, przecież jesteście inteligentnymi osobami..."

https://www.youtube.com/watch?v=2_uWfG-OQG8
"Myśle, że trzeba ja powołac jako eksperta"
https://www.youtube.com/watch?v=fkzdKPYuKVI

"W 0:25 słychać mlaskanie
- Nie, to parówki strzelały w wodzie! Słychać strzały!
- Te parówki, które nie pękły, przebito widelcem na talerzu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się z czymś skojarzyło [ i wbrew pozorom z niczym stricte seksualnym ] ale niestety tutaj w topicu tego linka się wrzucić nie da bez poniesienia konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 13:05, zadymek napisał:

Jak mawia niejaki King
"Only in America..." :|


Zakładając, że wersja policjantów jest prawdziwa, to o co się rozchodzi? Przecież postąpili właściwie. Każdy gliniarz, szczególnie w Stanach, do którego celuje druga osoba powinien się bronić. Może siedem pocisków to przegięcie, ale jeden-dwa by się przydały. Chłopak miał nierówno pod sufitem, to go podziurawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 00:12, Ventil napisał:

Chłopak miał nierówno pod sufitem, to go podziurawili.

Sam ganiałem brata z plastikową atrapą AK-47 na kulki, a mimo to uważam się za zdrowego i rozsądnego człowieka. Inna sprawa, że ganialiśmy się po własnym podwórku na wsi, a nie po amerykańskich ulicach, no ale...

@Tyler_D
Mam kilka równie idiotycznych "pokazów sztuki" w głowie, ale nie wiem czy myślimy o tym samym. No ale nie prowokuję, żeby potem nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2013 o 02:59, Sandro napisał:

> Chłopak miał nierówno pod sufitem, to go podziurawili.
Sam ganiałem brata z plastikową atrapą AK-47 na kulki, a mimo to uważam się za zdrowego
i rozsądnego człowieka. Inna sprawa, że ganialiśmy się po własnym podwórku na wsi, a
nie po amerykańskich ulicach, no ale...

Sam kiedyś biegałem trochę z ASG i wiem, że trzeba umieć się zachować, a nie zgrywać kozaka jak ten gówniarz. W dodatku to jest USA, tam policja nie patyczkuje się jak u nas. Nie bronię tu tego policjanta, ale młody był sam sobie winien paradując po ulicy z repliką ak-47 i w dodatku zgrywać bohatera. Po takich incydentach z bronią w USA policjanci nie będą ryzykować i domyślać się, czy młody ma replikę czy prawdziwą broń.

A co do tego "artysty" - jak już LGBT go krytykuje, to nie muszę tego komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 13:06, Darkstar181 napisał:

E tam. Suchar jest sucharem, nawet jeśli to dobry suchar.

Chyba że ktoś tego suchara nigdy nie słyszał :-P Irytują mnie niesamowicie ludzie którym się wydaje że skoro Oni słyszeli dowcip to wszyscy inni też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 13:15, Hubi_Koshi napisał:

Irytują mnie niesamowicie ludzie którym się wydaje że skoro Oni słyszeli dowcip to wszyscy inni też.

Strasburger akurat spaliłby nawet najlepszy dowcip dekady, wprowadzając publiczność w zażenowanie, ale... to jest właśnie śmieszne! A w gruncie rzeczy o to właśnie chodzi. Wszyscy żartują z pana Karola, że wali sucharami, a mimo to każdy kolejny jest wrzucany na YT i linkowany jak polska sieć długa i szeroka. Misja wykonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 17:40, Sandro napisał:

Strasburger akurat spaliłby nawet najlepszy dowcip dekady, wprowadzając publiczność w
zażenowanie, ale... to jest właśnie śmieszne!


Dokładnie. Mnie nieraz bardziej śmieszy reakcja uczestników programu (a raczej jej brak xD) po zakończonym żarcie pana Karola, niż niejeden dowcip "wyższych lotów" opowiadany przez znajomych :P

W sumie to ciekawe. Facet chyba zauważył, że coś jest nie tak z jego żarcikami, skoro ludzie bardzo często zapominają się śmiać. Mimo wszystko sobie nie odpuszcza. Może "góra" kazała, bo wyświetlenia idą dzięki temu ku górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się