SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2013 o 23:55, Orion napisał:

No właśnie dostałem degrada. Ale co tam. Warto było :)

Coś pięknego :) Owacje na stojąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, order Złotej Kawki Ci się należy :D

Szkoda tylko, że taka nagroda poleciała... Tym niemniej, troll wysokiej klasy, dawno nic w Internetach mnie tak nie rozbawiło, gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 10:47, Thrandir napisał:

Mistrzu, order Złotej Kawki Ci się należy :D


młodzieńcze

nawet nie zasiadasz w komitecie, gdzie ręka na kawkę podniesiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Pożyteczny "Łańcuszek Szczęścia"


Upij swoją żonę (możesz użyć klasycznych środków anestezjologicznych),
włóż ją do dużego kartonu, (nie zapomnij o wykonaniu otworów
wentylacyjnych)i prześlij ją pocztą do osoby znajdującej się na
pierwszym miejscu listy.

Wkrótce, twoje nazwisko znajdzie się na pierwszym miejscu listy i
otrzymasz pocztą 823542 kobiet.
Statystycznie, wśród tych kobiet znajdziesz przynajmniej:

- 0.5 Miss Świata

- 2.5 Modelki

- 463 Dzikie nimfomanki

- 3 234 Ładne nimfomanki

- 20 198 Kobiet mających wielokrotny orgazm

- 40 198 Kobiet biseksualnych.

To daje w sumie 64 294 kobiet bardziej napalonych, mających mniej
zahamowań, i atrakcyjniejszych od tej zrzędliwej zołzy, która wysłałeś.

A co najważniejsze, masz gwarancję, że paczka którą wysłałeś nie wróci
Do Ciebie!

NIE PRZERYWAJ TEGO ŁAŃCUSZKA!

Jeden gość, który wysłał tę wiadomość tylko do 5 zamiast do 9 osób
otrzymał z powrotem swoją własną paczkę, ciągle w tej samej niemodnej
sukni, rozczłapanych bamboszach i w lokówkach, ciągle miała ten sam atak
migreny i oskarżycielski wyraz twarzy. Tego samego dnia, międzynarodowa
supermodelka, z którą mieszkał od czasu wysłania swojej starej,
przeprowadziła się do jego najlepszego przyjaciela (akurat tego, do
którego nie wysłał on łańcuszka.

W czasie gdy piszę ten list, gość,który jest o sześć pozycji przede mną
otrzymał już 837 kobiet i znalazł się w szpitalu z powodu wyczerpania.

Przy drzwiach sali w której leży czekają na niego jeszcze 452 nie
rozpakowane paczki.

UWIERZ W TEN LIST!
To jest unikalna okazja, by uzyskać całkowicie satysfakcjonujące życie
erotyczne. Żadnych drogich kolacji, żadnych długich rozmów o pierdołach,
którymi zainteresowane są tylko kobiety). Żadnych zobowiązań,
zrzędliwych teściowych i niemiłych niespodzianek
w stylu małżeństwa. Nie
zwlekaj...

Prześlij ten list do 9 najlepszych przyjaciół!

P.S. - Jeśli nie masz żony, możesz wysłać odkurzacz; jedna z kobiet, którą ktoś inny wyśle będzie wiedziała jak go użyć.

P.P.S. - Ten list możesz wysłać również do znajomych kobiet, żeby mogły
się przygotować na tą wielką przygodę, jaką wkrótce mogą przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 12:40, Sandro napisał:



Mozna by powiedziec jaki wyczyn taka nagroda ale odrazu do wieznia?Na poczatek proponowalbym leczenie w jakims zakladzie psychiatrycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trochę nadinterpretujesz - jemu po prostu chodziło o coś w stylu ''co JA myślę o ...''. Szkoda tylko że ''użyta'' kobieta = szmata. Czy tam koszula.

Trochę to trąci hipokryzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 22:47, Tyler_D napisał:

Trochę to trąci hipokryzją.

Cejrowski to jedna wielka hipokryzja i paranoja. Ostatnią akcją jaką zabłysnął to informowanie ludzi na Facebooku, że każdy Polak ma konstytucyjne prawo do nie lubienia "ruskich" i do obrzucania racami ich ambasady. Tym razem dostało się wschodnim sąsiadom, ale czarna lista pana Wojtka nie ma końca i trafili już na nią chyba wszyscy oprócz samego Cejrowskiego. No, ale chodzi co niedzielę poklęczeć do kościoła, co automatycznie robi z niego dobrego gościa. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 12:39, Sandro napisał:

Cejrowski to jedna wielka hipokryzja i paranoja. Ostatnią akcją jaką zabłysnął to informowanie
ludzi na Facebooku,

Hm. Nie wiem o co dokładnie chodzi ale z tego co mi wiadomo Cejrowski nie prowadzi / nie używa fb [ przynajmniej nie on sam, może przez kogoś ...? ] - to po pierwsze.
>że każdy Polak ma konstytucyjne prawo do nie lubienia "ruskich" i

Dnia 19.11.2013 o 12:39, Sandro napisał:

do obrzucania racami ich ambasady.

A po drugie - co nasze narody miały, mają i zapewne mieć będą między sobą to jest inna sprawa. Sami wiemy że ani my święci ani tym bardziej oni. Bardziej mnie jednak w tym wszystkim uderza [ jeśli jest tak jak mówisz ] to że jeżeli dobrze zrozumiałem my Polacy mamy wręcz prawo / obowiązek kogoś nienawidzić mimo, że ten ktoś tylko urodził się w danym kraju i może mieć taki stopień bliskości z tym narodem / jego grzechami jak ja z Rydzykiem ... No i też rażące jest też to że takie teksty rzuca pierwszy katol RP.
>Tym razem dostało się wschodnim sąsiadom, ale czarna

Dnia 19.11.2013 o 12:39, Sandro napisał:

lista pana Wojtka nie ma końca i trafili już na nią chyba wszyscy oprócz samego Cejrowskiego.

Wiesz - Cejrowski jest spoko podróżnikiem [ choć czasem za dużo pieprzy o tej całej religii ], robi fajne, ciekawe programy ale jako człowiek jest cokolwiek kontrowersyjny. I to nie przez yerbę ani tym bardziej chodzenie na bosaka czy nie lubie homo czy tam feministek czy komunistów / socjalistów ...

Dnia 19.11.2013 o 12:39, Sandro napisał:

No, ale chodzi co niedzielę poklęczeć do kościoła, co automatycznie robi z niego dobrego
gościa. Paranoja.

Ja już dawno przestałem widzieć sens w tej religii. A to co wrzuciłem jest dla mnie po prostu ... no kwaśne. Ja naprawdę mogę zrozumieć że to inne pokolenie, że inne podejście do seksu, poglądy. Serio. Ale nazywanie rozdziewiczonej dziewczyny starą koszulą czy innym kawałkiem materiału? Dziewictwo przecież nie ogranicza się do posiadania lub nie błony, litości. Rynce opadajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 15:59, Tyler_D napisał:

Hm. Nie wiem o co dokładnie chodzi ale z tego co mi wiadomo Cejrowski nie prowadzi /
nie używa fb [ przynajmniej nie on sam, może przez kogoś ...? ]

Jest jedno konto, które ponoć ktoś mu prowadzi, ale czasami lądują tam jego osobiste wpisy. Nie wiem czy sam je wklepuje, czy przesyła do jakiegoś managera, który następnie publikuje to w jego imieniu, ale konto "Wojciech Cejrowski na face book" jest jak najbardziej prowadzone za jego zgodą. Szukam fragmentu wywiadu, w którym kiedyś o tym wspominał, ale pamięć mnie zawodzi i nie mogę trafić na żaden trop. Ale podobnie było z Wojewódzkim. Przynajmniej dwa razy słyszałem jak osobiście mówił w swoim programie, że nie ma żadnego oficjalnego konta na Facebooku, a po kilku miesiącach zachęca do polubienia dotychczas nieoficjalnego profilu, który nagle stał się jak najbardziej oficjalny. Pewnie po zwietrzeniu potencjału, korporacje drogą prawną przejmują fanowskie profile i ogłaszają je swoimi oficjalnymi. Podejrzewam, że z Cejrowskim mogło być podobnie.

Dnia 19.11.2013 o 15:59, Tyler_D napisał:

to że jeżeli dobrze zrozumiałem my Polacy mamy wręcz prawo / obowiązek kogoś nienawidzić mimo, że ten
ktoś tylko urodził się w danym kraju

Cejrowski nie jest głupi i nie nawołuje do niczego wprost. Zasłania się różnymi kruczkami i grą słów aby pomimo ewidentnego przekazu i wydźwięku jego wypowiedzi, mieć punkty zaczepienia podczas obrony. Z resztą już wcześniej pisał coś o cywilnym obowiązku palenia prac Dostojewskiego czy coś w tym stylu. Oto cały fragment jego dłuższej wypowiedzi na temat zamieszek pod ambasadą:

A to, co działo się pod ruską ambasadą...
Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja.
Na tym polega ta gra w demokrację. To policja jest winna, że nie obroniła ambasady, a nie obywatele, którzy mają konstytucyjne prawo ambasadę obrzucać.


Dla mnie przekaz podprogowy jest tutaj jasny i prosty. Sam nie pałam miłością do Rosji, ale nie skreślam nikogo tylko i wyłącznie z tego względu. Dobrowolnie bym tam raczej nie pojechał, szczególnie że niedawno miałem ku temu okazję, ale z drugiej strony spotykam w knajpach studentów z Rosji, chodzę z wieloma na różne zajęcia i wcale mnie to gorszy czy znieważa. Gorszy mnie natomiast postawa Wojciecha Cejrowskiego. Gdyby to był tylko jakiś kolejny Macierewicz to pal go tam licho. Ale żenuje mnie to, że po takich akcjach skierowanych już nawet nie tyle w Rosję, ale i w każdą inną możliwą stronę świata czy warstwę społeczną, Cejrowski nagle wyskakuje przed kamery tandetnej koszulce z Matką Boską i wbija ludziom do głów jaki to on przykładny katolik. Wiem, że nie mnie to oceniać, ale sam uważam się za lepszego katolika od niego, mimo że w kościele nie byłem od lat i notorycznie łamię większość zasad i reguł tej religii. Z resztą gdzieś na YT jest wywiad Hołowni z Cejrowskim. Tak jak niespecjalnie przepadam za tym pierwszym, tak wtedy zgadzałem się z nim niemal z każdym słowem i zyskałem do niego szacunek za bliższą mojemu sercu interpretację całej idei katolicyzmu.

Dnia 19.11.2013 o 15:59, Tyler_D napisał:

Wiesz - Cejrowski jest spoko podróżnikiem

Ba! Mam wszystkie jego książki i mimo porzucenia telewizji lata temu, "Boso..." oglądam kiedy tylko m okazję. Nawet zacząłem pić dzięki niemu yerbę :)

Ogólnie to o Wojciechu Cejrowskim można gadać i gadać, bo to temat rzeka, szczególnie że różni ludzie odbierają go inaczej. Nie jest to typ człowieka, któremu można cokolwiek wytłumaczyć i wpłynąć na jego światopogląd więc takie dyskusje są chyba wszystkim co nam pozostaje. A on i tak będzie dalej robił swoje. Wielu katolików puka się w głowę słuchając jego wypowiedzi, TVP ostatnio mu podziękowała i został "awansowany" do niszowej stacji TV Puls (co sam porównał do samorozwoju, bo piłkarze też przecież zmieniają kluby), a nawet został wyrzucony z KUL-u, cokolwiek on tam robił, ale to wszystko spiski, zmowy i krętactwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2013 o 15:59, Tyler_D napisał:

Ja już dawno przestałem widzieć sens w tej religii. A to co wrzuciłem jest dla mnie po
prostu ... no kwaśne. Ja naprawdę mogę zrozumieć że to inne pokolenie, że inne podejście
do seksu, poglądy. Serio. Ale nazywanie rozdziewiczonej dziewczyny starą koszulą czy
innym kawałkiem materiału? Dziewictwo przecież nie ogranicza się do posiadania lub nie
błony, litości. Rynce opadajo.

Ja tam jestem katolikiem i mnie smuci fakt, że nikt tak nie strzela w kolana samemu Kościołowi jak katolicy. :P Tak uogólniając twoja wypowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 20:59, zerohunter napisał:

Pewnie już widzieliście, ale to absolutne mistrzostwo jak dla mnie:D

https://www.youtube.com/watch?v=wfwKZipBsek#t=170

A Ty pewnie nawet nie wiesz że to jest fejk ?
http://www.youtube.com/watch?v=r7iKduyAtjM&feature=youtu.be
HAHAHA :D http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się