SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2014 o 19:19, Wojman napisał:

Zastanawiałem się czy to dać do Kwasów czy do wątku o polityce. Ostatecznie zdecydowałem,
że do Kwasów. Otóż Sąd w Szczecinie ogłosił przetarg. Ten kto zaoferuje, że będzie pracował
za jak najmniej ten dostanie pracę woźnego sądowego.

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,15255326,Kto_chce_zarabiac_najmniej__Sad_oglosil_przetarg_na.html

Ale przykład powinien iść z góry: to może teraz przetarg na Prezesa Sądu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 11:56, Hubi_Koshi napisał:

Ostatnio po długiej przerwie obejrzałem sobie Kevina samego w domu i nowym Jorku... dopiero
teraz mogłem docenić jak brutalnie Kevin potraktował tych gości. A tutaj mała specjalistyczna
analiza.


Czy jeśli od kilku lat zaczynam ich żałować, to znaczy, że jestem już stary? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 14:28, Rick napisał:

Czy jeśli od kilku lat zaczynam ich żałować, to znaczy, że jestem już stary? :(

Albo nadmiernie współczujący, sam jak to teraz oglądałem to aż mnie wykrzywiało, szczególnie w pierwszym filmie przy gwoździu i bombkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwóźdź i bombki to mnie zawsze jakos krzywiły, ale teraz tak mam ze wszystkim. Nagle to Tom stał się pozytywnym bohaterem, a Jerry wkurzjącym dupkiem. To Kojot stał się dobry, a Roadrunner jest dupkiem. :p I choć Harry i Marv nie sa pozytywnymi bohaterami, to Kevin to straszny dupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 18:07, Rick napisał:

Gwóźdź i bombki to mnie zawsze jakos krzywiły, ale teraz tak mam ze wszystkim. Nagle
to Tom stał się pozytywnym bohaterem, a Jerry wkurzjącym dupkiem. To Kojot stał się dobry,
a Roadrunner jest dupkiem. :p I choć Harry i Marv nie sa pozytywnymi bohaterami, to Kevin
to straszny dupek :D

Przypomniał mi się ten odcinek VGCatsów
http://www.vgcats.com/comics/?strip_id=207
I... you don''t say. Pułapki i cierpienie przez które Kevin przepuścił tych dwóch są godne psychopaty albo demona, a nie dzieciaka XD Może gdy Kevin dorósł stał się Jigsawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się