SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2014 o 17:38, ManweKallahan napisał:

> /.../ > Gdzie Ty widzisz jakieś twierdzenie o nieoczytaniu? Przecież nikt nawet czegoś takiego
nie wspomniał w żadnym poście.

Nikt tego nie napisał, to prawda. Ale skoro czegoś nie przeczytałem, to samokrytycznie uznaję, że jestem nieoczytany.

Dnia 29.04.2014 o 17:38, ManweKallahan napisał:

A Ciasteczkowy Potwór to jeden z bohaterów Ulicy Sezamkowej...

No właśnie, to dowód na moje nieoczytanie. Nie znam ani Ciasteczkowego Potwora, ani nawet ulicy Sezamkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 18:03, Divii napisał:

Jak już wszyscy sobie pościki nabijają pisząc o niczym, to ja się dołączę. :3

Przedmówcy doszli tam gdzie są poprzez offtop (który mam nadzieję już się skończył) podczas gdy Twoja wypowiedź jest już kompletnym spamem który nie służy absolutnie niczemu, proszę abyś takich postów więcej nie wstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 12:10, Sandro napisał:

Brytyjski SubWay wycofuje z oferty szynkę i wprowadza mięso halal. To jest dopiero kwas...

Może tylko "ciapaci" już u nich tam jedzą ? :)
Swoją drogą po wydarzeniach w Londynie sprzed kilku miesięcy powinno się ich za coś takiego olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 09:32, Darkstar181 napisał:

Może tylko "ciapaci" już u nich tam jedzą ? :)

Wręcz przeciwnie, SubWay ma masę klientów, od robotników na budowie aż po "garnitury" z okolicznych banków i biur. Ale coraz liczniejsza, niczym nie kontrolowana fala emigrantów z Pakistanu stwierdziła, że sam fakt sprzedawania szynki czy bekonu w SubWay''u razi i obraża ich uczucia religijne. Nawet jeśli nigdy w życiu nie jedli w tej sieci, nawet jeśli mają całą paletę innych kanapek do wyboru, i tak im to przeszkadza. Moim zdaniem to nie inflacja czy zalew emigrantów, a chorobliwa poprawność polityczna rozwala ten kraj od środka. Ale tym razem ktoś poszedł chyba o krok za daleko, bo Brytyjczycy są rozwścieczeni decyzją SubWay''a i deklarują bojkot za bojkotem. Czas pokaże czy to cokolwiek zmieni, ale sam przykładam do tego swoją cegiełkę i omijam SubWay''a szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:10, ThimGrim napisał:

Nie daj Allah a jeszcze wszystkim to niejedzenie szynki wyjdzie na zdrowie... ;)

Szczególnie gdy wyznawcy Allaha zaczną bić każdego kto ją będzie jadł, jak we Francji :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 10:12, Sandro napisał:

> Może tylko "ciapaci" już u nich tam jedzą ? :)
Wręcz przeciwnie, SubWay ma masę klientów, od robotników na budowie aż po "garnitury"
z okolicznych banków i biur. Ale coraz liczniejsza, niczym nie kontrolowana fala emigrantów
z Pakistanu stwierdziła, że sam fakt sprzedawania szynki czy bekonu w SubWay''u razi
i obraża ich uczucia religijne. Nawet jeśli nigdy w życiu nie jedli w tej sieci, nawet
jeśli mają całą paletę innych kanapek do wyboru, i tak im to przeszkadza. Moim zdaniem
to nie inflacja czy zalew emigrantów, a chorobliwa poprawność polityczna rozwala ten
kraj od środka. Ale tym razem ktoś poszedł chyba o krok za daleko, bo Brytyjczycy są
rozwścieczeni decyzją SubWay''a i deklarują bojkot za bojkotem. Czas pokaże czy to cokolwiek
zmieni, ale sam przykładam do tego swoją cegiełkę i omijam SubWay''a szerokim łukiem.


Ekhm...
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-clarkson-znow-pod-ostrzalem-blagam-o-wybaczenie,nId,1419064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 14:35, simprez napisał:

Mnie to zaciekawiło z tego powodu, że na początku Clarkson zaklinał się na czym świat stoi, że nie użył żadnego obraźliwego słowa. Teraz się do tego pokornie przyznaje i "błaga o wybaczenie". Zupełnie nie w jego stylu. No, ale w Wielkiej Brytanii poprawność polityczna jest już paranoją. Kiedyś miałem w Starbucksie nieciekawą sytuację, kiedy poprosiłem o "black coffee". Jako że obsługiwał mnie czarnoskóry mężczyzna, zostałem pouczony, że powinienem mówić "americano", bo "black coffee" może ktoś źle odebrać. Lol wut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawność polityczna jest śmieszna, by nie powiedzieć żałosna. Była jakaś akcja w USA, iż pewien pastor, który był murzynem, stwierdził, że Jezus był czarny. Czemu? Bo gdyby był biały, to wychwalanie go ''Lord" byłoby źle odebrane...
Żeby nie offtopować, zarzucę obrazkiem. :)

20140502164929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:10, ThimGrim napisał:

Nie daj Allah a jeszcze wszystkim to niejedzenie szynki wyjdzie na zdrowie... ;)

O ile mi wiadomo, to nie tylko muzułmanie nie jedzą szynki (ani wieprzowiny), żydzi też nie jedzą. I, co śmieszniejsze, inni żydzi twierdzą, ze ci żydzi, którzy jedzą szynkę już nie są żydami. Może i jest w tym jakaś racja, ale gdyby ktoś chciał o tym podyskutować, to już w innym wątku, bo tutaj kwasy, kwasami, ale to już kwasy innego rodzaju, niż były pierwotnie zamierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się