SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2014 o 19:12, ThimGrim napisał:

Nie no, mleko lane po nodze i ryba były fajne :P

Nie wiem dlaczego, ale przy niektórych jego filmikach śmiałem się do rozpuku. Po prostu jakoś mnie śmieszą takie pierdoły. :) Zastanawiam się jednak czy ten facet robi to tylko dla kasy, czy też ma nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś napisał całą serię książek, żerując na znanym serialu HBO p.t. "Gra o Tron". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że owe książki efektywnie psują fanom satysfakcję z oglądania serialu, rzucając spojlerami na lewo i prawo.
http://undergroundmgzn.com/2014/04/15/man-ruins-game-thrones-series-novels-full-spoilers/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 20:22, Tyler_D napisał:

Chyba czegoś tu nie łapię, skoro ludzie JUŻ wiedzą że to jakiś syf to po co to kupują
/ czytają?

Przeczytaj artykuł jeszcze raz. Ja też nie zaskoczyłem za pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale ja pacząc internety czasem mam wrażenie, że sporo ludzi nie wie o tym, że scenariusz jest na podstawie książek, a nie oryginalny. I nie chodzi o tych co krzyczą, że ktoś im zaspojlerował, że Oberynowi nie pykło z Gregorim, po prostu niektórzy zachowują się tak, jakby książki nie istniały. Dałbym jakiś przykład, ale nic mi nie przychodzi konkretnego do głowy. Muszę screeny zacząć robić.
W sumie to takich ludzi spotykam tlyko na 9gagu więc nie wiem, czy to takie potężne trololo, że nawet ja się nabieram, czy ludzie nie potrafią czytać napisów na zaczynaniu serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się