SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2014 o 22:28, Piotrbov napisał:

Jestem ciekaw ile set tysięcy złotych z pieniędzy podatników zostało przeznaczonych na
ten spot.

Wpierdyliardzadużo.

Swoją drogą nie sądziłem że spot ze smutnym autobusem zrobi taką ''furorę'' w dziennikach w tv, co najmniej w dwóch był o nim materiał. Jeżeli ktoś to skliknął przez linka z gramu - wyhypowaliśmy to. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma miejsca tu żadna wpadka linii lotniczych. Jest za to kwas bo ktoś zażartował ''adios amigos''. To mniej więcej tak jakby nasi piłkarze się fochnęli za ''nic się nie stało, Polacy ...''. Tak, to dziwne - wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 21:34, Tyler_D napisał:

Jest za to kwas bo ktoś zażartował ''adios amigos''.

Doszukiwałem się to jakiejś niefortunnej literówki, albo dwuznacznego tłumaczenia, ale poza ciepłym "żegnajcie przyjaciele" niczego się nie doszukałem. Z resztą pal licho ten kwas. Ogromne oburzenie meksykanów zwaliło mnie z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 21:34, Tyler_D napisał:

Nie ma miejsca tu żadna wpadka linii lotniczych. Jest za to kwas bo ktoś zażartował ''adios
amigos''. To mniej więcej tak jakby nasi piłkarze się fochnęli za ''nic się nie stało,
Polacy ...''. Tak, to dziwne - wiem.

Raczej tak jak gdyby po meczu Niemcy-Francja Lufthansa zrobiła akcję pt. Deutschland, Deutschland uber alles" ;)
Generalnie chodzi o to, że holenderski przewoźnik rzucił -świadomie lub nieświadomie- złośliwy komentarz w stronę pokonanych Meksykanów. A jak wiadomo leżącego się nie kopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 08:56, zerohunter napisał:

Myślałem że to jakiś trolling znów, ale to jednak prawda, w Korei Korea wygrała MŚ:D


Filmik na yt, to żaden dowód. To jest raczej fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się