SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 12:11, skaybay napisał:

uczysz w przedszkolu? jeśli tak to można wiedzieć w jakim? też jestem z Lublina :)


To był cytat z Joemonstera :D Stąd: http://www.joemonster.org/article/6758/rozkoszne_diabelki_lxv.html

Ja się na nauczycielkę nie nadaje absolutnie. A co do lublina to zawsze się możemy na kawę umówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 12:13, Fumiko napisał:

> uczysz w przedszkolu? jeśli tak to można wiedzieć w jakim? też jestem z Lublina :)

To był cytat z Joemonstera :D Stąd: http://www.joemonster.org/article/6758/rozkoszne_diabelki_lxv.html

Ja się na nauczycielkę nie nadaje absolutnie. A co do lublina to zawsze się możemy na kawę
umówić :D


ups niedoczytałem :) sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na jasełkach, kiedy wysłannik diabła(WD) rozmawiał z heroldem(H) padł taki tekst:
H -może będę mógł się wykupić za 4 złote?
WD - a co myślisz, że ja taki durnowaty, jam minister edukacji w piekle, i posłaniec Lucyfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 12:50, Arkadiusz napisał:

lotnisko gosiewo 2 :P

Śmiejecie się, ale nie wiecie jakie ogromne znaczenie ma takie lotnisko dla regionu... Nowe miejsca pracy, lepsza infrastruktura, wzrost atrakcyjności regionu dla inwestorów. Pomijam fakt, że Targi Kielce odłączyły się w końcu od Poznania, co pozwoli na ich szybszy rozwój i powiększenie oferty. W trakcie targów kieleckie hotele pękają w szwach od zagranicznych gości z grubymi portfelami. Więcej takich gości można przyciągnąć właśnie np. lotniskiem, a więcej gości = więcej kasy dla miasta i regionu, co przekłada się na jego szybszy rozwój i ogólny dobrobyt mieszkańców. Więc nie najeżdżajcie tak na Gosiewskiego, bo mimo, że jest z partii, której nie lubię, to jednak jako jeden z nielicznych posłów robi faktycznie to, co obiecywał w kampanii, czyli pomaga Kielcom wydostać się z zapaści i zaściankowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak z tą stacją Włoszczowa troszkę przesadził... I wg. mnie to samo zrobił z lotniskiem - to co, może jeszcze pomożemy Ostrołęce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:28, Fumiko napisał:


ale doceń to że tłumaczenie nie zawiera ani jednego błędu ortograficznego ;) gdyby niektórzy forumowicze pisali posty ze słownikiem w ręce oj to by były czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:46, skaybay napisał:

ale doceń to że tłumaczenie nie zawiera ani jednego błędu ortograficznego ;) gdyby niektórzy
forumowicze pisali posty ze słownikiem w ręce oj to by były czasy:)


Nie wciągaj mnie w takie dyskusje bo skończy się tym że oboje skończymy na Robotniku za offtopy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:53, Fumiko napisał:

> ale doceń to że tłumaczenie nie zawiera ani jednego błędu ortograficznego ;) gdyby niektórzy

> forumowicze pisali posty ze słownikiem w ręce oj to by były czasy:)

Nie wciągaj mnie w takie dyskusje bo skończy się tym że oboje skończymy na Robotniku za offtopy
;-)


>OFFTOP< zapraszam do loży po to powstała sama wybierz do której :) >KONIEC OFFTOPA<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:19, LuQeMaStEr napisał:

Tak to się robi panowie
-------> http://www.[m]



Pozostawię to bez komentarza, chamstwo, bluzgi i nie widzę w tym nic śmiesznego.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się