SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

To mnie rozbroiło

Jeśli siedzisz w samolocie, autobusie, pociągu lub tym podobnym środku lokomocji, a obok Ciebie siedzi wku ,,,, cy i upierdliwy nie do wytrzymania pasażer, to: 1. cicho i spokojnie wyciągnij laptopa 2. włącz laptopa 3. upewnij się, że sąsiad siedzący obok widzi ekran monitora 4. otwórz tego maila 5. zamknij oczy i odwróć głowę w stronę sufitu 6. naciśnij ten link http://www.thecleverest.com/countdown.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodal jeszcze jeden punkt. Tak miedzy 5, a 6. A mianowicie:

5. Powiedz cicho, choc na tyle glosno by siedzaca obok osoba Cie uslyszala: ''Allah Akhbar''

Link wymiata :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:37, Sephirath napisał:

Śmieszny materiał to np. papier toaletowy, pomacaj - fajny? :D

Nie jestem fetyszystą - macanie papieru toaletowego nie sprawia mi przyjemności, ale jeżeli ty to lubisz to OK :D
Ok, nie czepiam się - przecież każdy śmieje się z czego innego. Nie miej mi tego za złe, czasem się czepiam od tak sobie różnych osób ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no to jest genialne !!!!! Jak to za pierwszym razem sluchalem to z krzesla spadlem

brawo dla kolesia ktory to zmontowal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraca Jasiu do domu z przedszkola, mama się patrzy, a on ma całą buzię podrapaną!
-Jasiu, co ci się stało?! - wykrzykuje.
Jasio z uśmiechem:
-Bo pani w przedszkolu kazała nam się złapać za rączki, zrobić kółeczko wokół choinki tańczyć. Tylko dzieci było mało, a choinka rozłożysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:16, Quarion88 napisał:

a tak zupelnie btw... widzieliscie w jakim szaliku kaczor wreczal naszym pilkarzom recznym
medale? n/c -_-


W jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:57, Budo napisał:

W jakim?

Takie połączenie szalika reprezentacji Polski z szalikiem reprezentacji Niemiec. Nieraz robią takie w meczach pokoju, czy coś takiego. Chciały ładnie wyglądać - nasze kontakty z Niemcami nie są ostatnio najlepsze, toteż nasz pan prezydent chciał się ładnie i dyplomatycznie zachować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:03, paweusz napisał:

> W jakim?
Takie połączenie szalika reprezentacji Polski z szalikiem reprezentacji Niemiec. Nieraz robią
takie w meczach pokoju, czy coś takiego. Chciały ładnie wyglądać - nasze kontakty z Niemcami
nie są ostatnio najlepsze, toteż nasz pan prezydent chciał się ładnie i dyplomatycznie zachować
:)

Na początku bul w Polskim szalik ale pozniej zamienil się z prezydentem Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn gangstera pyta ojca:
- Tato, co to jest etyka?
- Etyka, to najważniejsza rzecz w interesach. Wyobraź sobie, że dealer narkotyków kupuje ode mnie sto gramów heroiny i płaci 100-dolarowym banknotem. Gdy wychodzi, widzę, że dał mi dwie sklejone studolarówki. I w tym momencie pojawia się etyka. Mam o tym powiedzieć mojemu szefowi czy nie?


On siedzi przed komputerem w swoim pokoju gdzieś w południowej Polsce. Ma włączone GG.
Ona siedzi przed komputerem w swoim pokoju gdzieś w północnowschodniej Polsce. Ma włączone GG.
ON: "Fajnie mi się z tobą rozmawia"
ONA: "Mi też się fajnie z tobą rozmawia"
ON: "Słuchaj rozmawiamy już tak długo przez internet może byśmy w końcu spotkali się w realu?"
ONA: "To przyjedź do mnie. Tylko jest mały problem"
ON: "Jaki?"
ONA: "U nas nie ma Reala. Spotkajmy się w Biedronce".


Ojciec wraca z pracy i pyta Jasia:
- Gdzie jest twój komputer?
- Wyrzuciłem go, bo był zepsuty.
- Przecież kupiliśmy go dopiero wczoraj!
- No tak, ale w instrukcji gry pisało, że wgrywa się na dysk w czasie 30 sekund, a ona wgrywała się do komputera już po dwudziestu sekundach.


Aktualny dowcip po śląsku:
Benedykt XVI pyto sie abp. Stanisława Wielgusia czy na KULU kapowoł.
- Niy papieżu, jo ino godoł kumunie z czego sie wierni spowiadali.
Nad. "Hanik".


Spotykają się dwaj Szkoci.
- Słyszałem, że urodziły ci się bliźniaki. Czy masz przy sobie ich zdjęcie?
- Proszę.
- Ale na tym zdjęciu jest tylko jeden!
- Drugi jest identyczny, więc uznałem, że robienie dwóch takich samych zdjęć byłoby rozrzutnością.


Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego.
- O, to Renata Beger. Co Pani tu robi?
- Przyszłam reklamować wasz nowy rząd.
- A powie pani, że załatwiamy stołki?
- A załatwiacie?
- No tak.
- Załatwiają!
- I miejsca na listach wyborczych dla rodziny.
- A załatwiacie?
- Załatwiamy.
- Załatwiają!
- I weksle spłacamy.
- I weksle spłacają!
- Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią!


Aforyzmy
• Życie jest humorystyczną opowieścią dla inteligentnych.

• Jeśli coś jest głupie i działa, to nie jest głupie.


Mąż z żoną leżeli wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał od ściany, zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę na seks, mówi:
- Zaczekaj, mały jeszcze nie śpi.
Po trzech minutach mąż ponownie próbuje przejść przez żonę, bo nadal męczy go pragnienie.
- Mówiłam ci: zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi.
Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran i stwierdza, że nie leci woda. Sprawdza w czajniku - wody też nie ma. W końcu wyciąga z lodówki szampana. Żona słysząc huk otwieranego szampana, woła:
- Co ty tam robisz?!
Na to dziecko:
- Nie chciałaś mu dać d..y, to się zastrzelił!
Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:
- Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka !
Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku ...
- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy !
Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku .... Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje ...
- No nie bądź taki ... wsiadaj ! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups !
- Oj odczep się tato! Kupiłeś Matiza to sam sobie nim jeździj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się