SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

wlepiam to z racji tego ze nie kazdy kupuje cda
juz wiecie dlaczego ludzie uwazaja ze komentarze na onecie sa glupie xD

20070209133513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:35, Zauri napisał:

wlepiam to z racji tego ze nie kazdy kupuje cda
juz wiecie dlaczego ludzie uwazaja ze komentarze na onecie sa glupie xD


U mnie też coraz gorszy prąd, nie pozwolę sobą tak pomiatać.. xD Podobno jest stała ilość mądrości na ziemi,tyle że ludzi jest coraz więcej, więc na każdego coraz mniej przypada XD.. ale najlepsze komentarze na onecie piszą czuły wojtek i jasiu śmietana..XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka dosyć ciekawa reklama znajdująca się obok mojej uczelni. Jak stwierdził kolega "niby logiczna reklama, ale ma takie ukryte, mroczne znaczenie". Enjoy!

20070209143706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:37, DevilFish napisał:

Taka dosyć ciekawa reklama znajdująca się obok mojej uczelni. Jak stwierdził kolega "niby logiczna
reklama, ale ma takie ukryte, mroczne znaczenie". Enjoy!


Heh,było dużo śmiechu z tego na ircu i widzę że dałeś to wreszcie do kwasów:) Nie no,świetna promocja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda, ze eni zrobiłem kiedyś zdjęcia reklamy na ławkach przed moim wydziałem, może ktoś gdzieś dawał to albo ma gdzieś...
Reklama wyglądała tak mniej wiecej- dokladnie nie pamietam, ale sens jest zachowany- wykład, półtora godziny pisania, ksero tylko 10sekund, Kit- kat zrób sobie przerwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:37, DevilFish napisał:

Taka dosyć ciekawa reklama znajdująca się obok mojej uczelni. Jak stwierdził kolega "niby logiczna
reklama, ale ma takie ukryte, mroczne znaczenie". Enjoy!


O kurde, gość ma tupet... ;) O tyle dobrze że nie ma "Licealistki - zniżka 20%" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta i podobala mi sie wypowidz uzytkownika Harpagan, ":P temat dla dziecineo co lubią spamować blok dać temu tematowi" i nabił sobie lacznie 3 takie same posty :D

Polecam stronkę http://basniowyswiat.prv.pl/ dla miłośników akademików, stancji i ekstremalnego humoru :D
A jeśli komuś się nie chce oglądać całej stronki to tutaj 2 obrazki daje, które mnie rozboily:)
mnie strona calkowicie rozwalila, co prawda dopiero po jakims czasie po przejrzeniu któregoś tam zdjęcia gdy wyczułem klimat :D

20070209162813

20070209162825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się