SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Facet miał trzy przyjaciółki i w którymś momencie musiał się zdecydować którą z nich poślubić. Dlatego postanowił zrobić test. Każdej dał po 4 tysiące złotych i czekał co będzie.
Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera, solarium i kosmetyczki. Wraca i mówi:
- Chce być najpiękniejsza, ponieważ cię kocham! Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i tysiąc puszek piwa. Wraca i mówi:
- To moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham!
Trzecia przyjaciółka wzięła pieniądze, zainwestowała. W krótkim czasie zarobiła 250 procent. Pieniądze znów zainwestowała i tak je pomnożyła, że dorobiła się wielkiego majątku. Wraca i mówi:
- Je te pieniądze zainwestowałam i zarobiłam tyle, aby wystarczyło na naszą wspólną, szczęśliwą przyszłość, ponieważ cię kocham!
Facet był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami. Przemyślał wszystkie za i przeciw i... ożenił się z tą, która miała największe cycki.
Morał: mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem w przychodni, a z sąsiedniego pokoju wydobywa się krzyk dziecka. W poczekalni widać, że drugie dziecko boi się zastrzyku, a jego matka do niego: "Nie bój się, ona się śmieje, nie płacze. Jest szczęśliwa"

Myślałem, że zemdleję XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 17:57, rick90 napisał:

Myślałem, że zemdleję XD


a co? też bałeś się zastrzyku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem parę klasówek z biologi (układ krwionośny i oddechowy). Efekt widoczny poniżej.
Odkryto nowy narząd – póco. Narząd (lub nażąd – pisownia jeszcze nie ustalona) należy do układu krwionośnego. Płuco składa się z lewego i prawego. Pod lewym przedsionkiem znajduje się prawa komora. Narząd głosotwórczy to struny i organy. Wspólnym odcinkiem układu pokarmowego i oddechowego jest krtań, która jest elastyczna. Oddychanie komórkowe polega na wdychaniu tlenku (nie wiadomo czego) i wydychaniu dwutlenku węgla. Erytrocyty dają nam krew. Krew dzieli się na żyły, tętnice i naczynia (szklanki?). Oddychanie komórkowe polega na łączeniu się dyfuzji z tlenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobało mi się "póco" - się na początku zastanawiałem o co chodzi:) a przy tej dyfuzji, to widać typowe uczenie się na blachę, bez rozumienia, co to i po co to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się