SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 18:02, Azrathel napisał:


> Myślałem, że zemdleję XD

a co? też bałeś się zastrzyku? xD


nie no, ja... ten... byłem na bilansie... zresztą, nie muszę ci się tłumaczyć! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:06, kordzio1 napisał:

a przy tej dyfuzji, to widać typowe uczenie się na blachę, bez rozumienia, co to i po co to:)

Z ocen (jedna trója, reszta dwóje i jedynki) stwierdzam, że raczej nie uczenie się tylko bezmyślne ściąganie (polecenia grupy A i B miały identyczny początek, ale koniec był już inny). Zapomniałem wcześniej napisać – mały obieg krwi, zwany obiegowym (obieg obiegowy – masło maślane) zaczyna się w mózgu, a kończy w rozmiarach. Szczerze mówiąc, to 95% tych prac nadaje się do Kwasów. Co do uczenia się na blachę, to może po przeczytaniu podręcznika wspak, do góry nogami i na przyspieszonym przewijaniu można by pisać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:50, Krakers15 napisał:


Ha! Dowartościowałem się:) Może z biologi dobry nie jestem,ale czegoś takiego bym nie napisał.
Ewidentnie widać że ktoś czytał książkę pół godziny.

P.S Wy nauczyciele to chociaż możecie się pośmiać z tych naszych wypocin.Jedyna zaleta tej pracy,co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 20:24, Darkstar181 napisał:

P.S Wy nauczyciele to chociaż możecie się pośmiać z tych naszych wypocin. Jedyna zaleta tej
pracy,co? :)

Małe sprostowanie – nie jestem nauczycielem (spójrz na podpis). Co do śmiania się to jest różnie – w końcu to tragedia dla nauczyciela, że jego uczniowie piszą takie brednie – parę godzin mówienia i tłumaczenia jak psu w d**ę wsadził. Tragedia tragedią, ale przez dwie godziny nie jest się w stanie chodzić prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 21:02, gaax napisał:

Uzyskałem marne 65 % :D

Ja kaczorów nawet w połowie nie rozróżniam. (aż 43%trafionych na chybił trafił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 21:02, gaax napisał:

Uzyskałem marne 65 % :D


ja wiem tylko, że jeden z nich jest Ciepły, a drugi ma kota xD
[monolog Krzysztofa Piaseckiego]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, teraz wszyscy zacznijmy pisac kto ile mial % :|

Boze, juz nawet ten temat zszedl na psy... do czego to doszlo zeby w kwasach jak chce sie znalesc cos smiesznego to trzeba sie przebijac przez dobrych kilka stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chwalenie sie wynikami z gier/quizów itd itp to spam w tym wątku, mamy od tego osobnbe tematy, więc użyjcie mocy wyszukiwarki i sio mi stąd, poza tym co kogoś obchodzi kto miał ile %
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się