SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Zenek i Maria uznali, że aby mięć chwilę dla siebie w niedzielne popołudnie, jedynym wyjściem jest wysłać syna na balkon i poprosić go o komentowanie tego, co się dzieje w okolicy.
Chłopiec zaczyna komentować, a rodzice robią swoje.
- Holują samochód na parking - mówi - przejechała karetka. Wygląda na to, że Kowalscy mają gości - mówi po chwili - Mateusz jeździ na nowym rowerze, a Nowakowie uprawiają seks.
Mam i tata podskoczyli w łóżku:
- A skąd wiesz? - pyta zaskoczony ojciec.
- Ich dziecko też stoi na balkonie.
***
Wiesz co mówią do mnie kobitki, kiedy pytam o seks?
- Nie.
- Dokładnie!
***Przychodzi ksiądz po kolędzie do rodziny Jasia i oczywiście zadaje
Jasiowi standardowy zestaw pytań :
- A ile masz lat ?
- Siedem ...
- A do kościółka chodzisz ?
- Chodzę ...
- Co niedziela ?
- Co niedziela ..
- Z całą rodziną ?
- Z całą ...
- A do którego ?
- Do Carrefoura ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre ;]

Co to jest kolejka ?
Jest to socjalistyczne podejście do sklepu.
***
Chruszczow i Kennedy spierają się, w którym z ich krajów panuje większa wolność słowa. - U nas - mówi Kennedy - każdy może krytykować Amerykę. - Och, u nas też jest wolność słowa - każdy może krytykować... Amerykę - odparowuje Chruszczow.
***
Wnusio wysyła babci paczkę z wojska. Babcia otwiera paczkę, patrzy- granat, a obok list... - Kochana babciu, jak pociągniesz za kółeczko, dostanę trzy dni przepustki.
***
Jaka jest różnica między IV RP a PRL? - Za PRLu rząd był w Londynie, a naród w Polsce...
***
Są tylko dwa powody do zmartwień: albo jesteś zdrów albo chory. Jeśliś zdrów, to nie ma się o co martwić. Jeśliś chory, są dwa powody do zmartwień: albo wyzdrowiejesz albo umrzesz. Jeśli wyzdrowiejesz, to nie ma się o co martwić. Jeśli umrzesz, to są tylko dwa powody do zmartwień: albo pójdziesz do piekła, albo pójdziesz do nieba. Jeśli trafisz do nieba, nie ma się o co martwić. Jeśli trafisz do piekła, to będziesz tak zajęty witaniem się z kumplami, że nie będziesz miał czasu żeby się martwić. Więc po cholerę się martwić???

... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:59, LuQeMaStEr napisał:

Sorry za drugi post z rzędu, ale nie mogłem się powstrzymać ;]
---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6551&pid=48 - widać ortografia kuleje ;]


Wielka szkoda, że młodzi ludzie tak kaleczą ojczysty język... Mam taką koleżankę,która robiła straszne błędy,np kiedyś pisała pamiętnik,jej siostra podejrzała, a ona pisała:"Dzisi dzieni jak codzieni..."
Jak się o tym dowiedziałam to brzuch mnie bolał ze śmiechu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ligamistrzow.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8872270&element=wiadomosciSG&url=http://www.ligamistrzow.wp.pl/wiadomos c.html?wid=8872270&kat=1752&rfbawp=1179777974.125

Fragment:

"Ostatnie spotkanie w Lidze Mistrzów, w którym gwizdał ten sędzia to ćwierćfinałowy pojedynek Romy z Manchester United (2:1) w ćwierćfinale."


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:13, hunter22 napisał:

"Ostatnie spotkanie w Lidze Mistrzów, w którym gwizdał ten sędzia to ćwierćfinałowy
pojedynek Romy z Manchester United (2:1) w ćwierćfinale."


Masło maślane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka lat młodszą znajomą...
Ostatnio zapytała siostrę:
-Jak po angielsku jest "pomarańcz"??
-Brat podpopwiedział jej, że tak nazywa się sieć w której ma komórkę.
Ona na to:
-Sony ericson??

Buehehehehe :D

Typowa blondynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę cytatów z angielskiego basha (bash.org):

***

<Primo> If you can''t beat your computer at chess, try kickboxing.

***

<ez76> a mac vs. pc commercial you''ll never see: "Whatcha doin, PC?" "I''m playing this new game." "Oh really, which one?" "Any." "Oh." (silence) (fade)

***

<nOmAd93-8> oh, I''ve lost a ke.-button on m. ke.board... which is after "x" and before "z"!!
<68-bbb> there aren''t any keys between z and x, dumbass

***

<Guo_Si> Hey, you know what sucks?
<TheXPhial> vaccuums
<Guo_Si> Hey, you know what sucks in a metaphorical sense?
<TheXPhial> black holes
<Guo_Si> Hey, you know what just isn''t cool?
<TheXPhial> lava?

***

<xterm> The problem with America is stupidity. I''m not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don''t we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

***

<Ben174> : If they only realized 90% of the overtime they pay me is only cause i like staying here playing with Kazaa when the bandwidth picks up after hours.
<ChrisLMB> : If any of my employees did that they''d be fired instantly.
<Ben174> : Where u work?
<ChrisLMB> : I''m the CTO at LowerMyBills.com
*** Ben174 (BenWright@TeraPro33-41.LowerMyBills.com) Quit (Leaving)

***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Uwaga do tego dąży krwiożercza korporacja zwana M$
2. Nasi radzieccy przyjaciele i ich zwierzątka
3. Japończycy potrafią sprofanować każdą świętość :D

20070522084041

20070522084048

20070522084055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 08:40, kjelt napisał:

3. Japończycy potrafią sprofanować każdą świętość :D


Tak - Jak tak można? :)

A co do świętości to kiedyś było o tym jak wpisywali w miejscu na wyznanie Jedi i to bardzo dużo chyba w Australii z parę tysięcy mieszkańców w ankiecie w Sydney =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 08:40, kjelt napisał:

1. Uwaga do tego dąży krwiożercza korporacja zwana M$

Fajne okno, chyba sobie takie zamówię ;)
A co zmiana systemu, to malowanie (przydałoby sie nawet częściej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie nie dość, że patrzymy w te okna na monitorze tyle godzin to jeszcze w pokoju to mieć wymalowane.... Ten obrazem to jest w ramach ostrzeżenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4. Gdzieś tu jest temat o biurkach gracza...... hehehe... na szczęście to nie moje... :D
5. Pij mleko będziesz wielki (dosłownie)...:D
6. Wypadek..
7. Niezły kot.... :D

20070522100256

20070522100448

20070522100615

20070522100925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 10:09, kjelt napisał:

4. Gdzieś tu jest temat o biurkach gracza...... hehehe... na szczęście to nie moje... :D

Jeny - ale znam podobnych co takie mają - ja jestem może lekko pedantyczny, ale lepiej tak niż jak to - bez przesady, ale i porządku też nie lubię takiego maksymalnego, musi leżeć chociaż jedna rzacz na biurku mimo to.

Dnia 22.05.2007 o 10:09, kjelt napisał:

5. Pij mleko będziesz wielki (dosłownie)...:D

A to ja wolę nie.

Dnia 22.05.2007 o 10:09, kjelt napisał:

6. Wypadek..

Jak on to zrobił odpadło mu koło, a potem trafił na nie.

Dnia 22.05.2007 o 10:09, kjelt napisał:

7. Niezły kot.... :D

Tego kota znam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 08:40, kjelt napisał:

2. Nasi radzieccy przyjaciele i ich zwierzątka

To drugie zdjęcie wymiata. Tylko coś mi nie pasuje, że to Rosja jest. Z plakietki "ET" wynika, że to dzieje się w ... EGIPCIE ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to prawdopodobnie jakaś republika... misio w Egipcie :))))))))..... z drugiej strony wszystko możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajka w dwóch wersjach :)

wersja tradycyjna
Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.
- "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Konik polny umarł z głodu i zimna.


wersja współczesna
Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.
- "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów.
Drżący z zimna i głodny jak wilk konik polny zwołał konferencję prasową, na której zadał pytanie:
- Dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową?!!
TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki. Po programie Elżbiety Jaworowicz cała Polska jest wstrząśnięta tak drastycznymi nierównościami społecznymi.
- Jak to możliwe - pyta Monika Olejnik patrząc prosto w oczy - że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia jest jeszcze tyle niesprawiedliwości?!! Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?!!
Rzecznik prasowy OFKP (Ogólnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę o nacjonalizm, szowinizm i konikofobię! Maciej Czereśniewski wraz z nowo powstałym zespołem śpiewa protest song "Nie łatwo być konikiem". Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów. Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży. Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy. Frakcja młodych koników polnych przed domem mrówki organizuje pikietę pod hasłem "Każdy chce żyć". Te same koniki zakładają Samoobronę i LPR-Ligę Pasożytów Rzeczpospolitej. Stowarzyszenie Życie i Pracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni. Zaproszony do cyklicznej audycji "Co z tą polaną?" charyzmatyczny przywódca partii polnej pyta, czy nie warto sprawdzić w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy;
"Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników" - postuluje.
Prezydent wraz z żoną w specjalnym oświadczeniu zapewniają obywateli, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić wiarę w sprawiedliwość.
Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza.

20 lat później...
Konik polny zjada resztę zapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz nareszcie zapanuje sprawiedliwość.

Podobało się? Chcesz więcej? To włącz telewizor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się