SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 15:00, Bartego napisał:

LoL
Dowiedziałem się że powstanie film na podstawie gry The Sims xD...


Pewnie, a skąd? - ty ja napisałem w temacie o filmach, ale kwas *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 15:04, strajker napisał:

Człowiek uczy się mówić bardzo wcześnie, milczeć - bardzo późno.


Te mi się podoba. Skąd to znasz? Jak znajdziesz więcej w tym stylu możesz z przyjemnością dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:08, Zgłębiczart napisał:

PS: Jak wyjdzie film The Sims- ide sie powiesic...

LoL nie gniewam się :)) Ale widzę że jednak poczucie humoru masz :))

A żeby nie było offtopa opowiem kawał... :))
Z cyklu "Z dzienniczków szkolnych"

"W średniowieczu drogi były tak wąskie, że mogły się minąć najwyżej dwa samochody"


"Stolicą Polski jest przeważnie Warszawa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:00, Bartego napisał:

LoL
Dowiedziałem się że powstanie film na podstawie gry The Sims xD...


Chyba jego reżyserem będzie Chuck Norris, bo tylko on przeszedł Sims''y ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem Wtedy jakieś 13-14 lat i byłem jak każdy w tym wieku głupim nastolatkiem. Gdy już zjawiłem sie u kumpla zostałem poinformowany iż kolega je obiad. Po 2 minutach czekania zauważyłem wystające dwa kabelki ze ściany. Kiedyś należały one do dzwonka, ale ten został urwany. Niewiele myśląc złapałem jeden z tych kabelków i zacząłem nimi jeździć po stalowej framudze. tam gdzie farba już sie zdarła błyskały wesołe iskierki i w powietrze ulatniał sie miły dźwięk bzzz bzzz. Drugi z kabelków nie miał takich atrakcji. Powodowany dziecięcą ciekawością złapałem go w palce...Nic sie nie stało. Nie mogłem sie powstrzymać wiec chwyciłem ten bardziej frywolny przewód i również nic sie nie stało. Niewiele myśląc złapałem dwa kabelki na raz....
Dzwonek zadzwonił... Ja natomiast dostałem skurczu w dłoniach i nie mogłem puścić tych przeklętych kabli z rak. Jedyne co przyszło mi na myśl to uciekać. Tak wiec wyrwałem sporo przewodu i posypało sie troszkę tynku zanim dobiegłem do dzwonka wyrywając z niego kabelki.

Skończyło sie dość niewinnie jak na zabawy z prądem. Wypalone 4 dziury w palcach drgawki i małą arytmia.
Do dziś wiem, że wystających kabelków nie łapie sie naraz.

---

Pewnego ciepłego lata poszedłem pojeździć na rowerze. Miałem 16 lat. Należałem kiedyś do klubu kolarskiego, więc rozwijanie większych prędkości nie było aż takie podniecające dla mnie jak dla innych zwykłych nastolatków. A jednak... Kilkadziesiąt kilometrów od mojego domu jest obwodnica i jest bardzo duży spad, spokojnie rozwinąłem prędkość ponad 50km/h. I tak sobie jadę - nagle zaczyna wyprzedzać mnie ogromny TIR, z przeciwka cały czas jechały samochody więc temu TIRowi było za mało miejsca na pasie i zahaczył mnie migaczem za kierownicę. Zostawiłem na ulicy 10m ślad krwi, miałem zdartą skórę z pleców, uda, prawej ręki. Nie dzwoniłem po Ambulans, bo nie miałem telefonu, więc do domu przez miasto musiałem jechać. Spojrzenie ludzi na mnie - bezcenne.

---

Przy zrywaniu tapety w przedpokoju przypomniałem sobie o skrytce, jaką zrobiłem w ścianie z 15 lat wcześniej. Po zbiciu gipsu nie zawiodłem się - znalazłem kilka zamurowanych orzechów laskowych. Po zjedzeniu, okazało się że to chyba jednak były żołędzie.

20070525165505

20070525165703

20070525165814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irlandczyk, Polak i Rosjanin pracowali na wysokościowcu. Zaczynaja drugie sniadanie. Odpakowują swoje kanapki i...
-Kurcze, znowu kanapka z szynką - skarży się Irlandczyk - Cały miesiąc kanapki z szynką. Jeżeli jeszcze raz dostane kanapki z szynką, to skocze!
-W morde - mówi Polak - Znowu wędzone udko kurczaka. Codziennie musze jeść udko kurczaka! Jeżeli jeszcze raz dostane udko kurczaka to skocze!
- Moj Boh - wzdycha Rosjanin - Znowu chleb z kiełbasą. Dzień w dzień chleb z kiełbasą. Jeżeli jescze raz na drugie śniadanie dostane chleb z kiełbasą, to skocze!
Następnego dnia wszyscy trzej otwierają swoje pudełka na drugie śniadanie... i skaczą po kolei.
Na pogrzebie wdowy rozpaczają.
-Jejku, jeżeli wiedziałabym, że nie lubi szynki, nie dawałabym my takich kanapek - biadoli Irlandka
- Gdybym tylko wiedziała - jęczy Polka - Nigdy więcej nie dałabym mu kurczaka...
Oczy wszystkich zwracają się na Rosjankę.
- Nu, sztoż - wzrusza ramionami kobieta - Andriej sam sobie robił kanapki...


Idzie Polak , Niemiec i Rusek ... przez pustynie i zachciało im sie pić .. nagle pojawia im sie diabeł i mówi, że dostaną się napić jeżeli w sumie będą mieli 100 cm kutasa .. polak wyciąga .. 50 cm .. Niemiec 49 cm , a Rusek szuka ...i wyciąga 1 cm idą dalej .. i Polak mówi:
-dobrze, że miałem 50 cm ..
Niemiec mówi
-dobrze że miałem 49 cm ...
a Rusek mówi:
-dobrze, że mi stanął :) ..


Murzyn wchodzi do burdelu i w drzwiach ochrona się go pyta:
O:Masz pieniądze?
M:Moja nie ma pieniądze, odpowiada murzyn.
O:To idź zarób!
Za tydzień przychodzi znowu.
O:Masz pieniądze?
M:Moja ma pieniądze, odpowiada murzyn.
O:A potrafisz uprawiać seks z kobietą?
M:Nie.
O:To idź za burdel i tam jest takie drzewo z dziuplą to sobie poćwicz.
Murzyn wraca za godzine, ochrona go wpuściła, zamówił sobie kobiete uprawia z nią seks i nagle kopnął ją w cipe- słychać wrzaski i piski. Zbiega się ochrona i pyta się murzyna:
O:Co jej zrobiłeś?
M:Ja tylko sprawdzałem czy pszczół nie ma :D


Na komisariat doprowadzono trzech mężczyzn, oskarżonych o wywołanie bójki w tramwaju. Komisarz przesłuchuje ich jednego po drugim. Pierwszy zeznaje Murzyn:
- Moja nic nie rozumieć. Moja jechać sobie spokojnie tramwajem i nagle mężczyzna, stojąca koło mnie, dać mi pięścią w buzie.
Drugi zeznaje student:
- Jechałem sobie tramwajem na uczelnie. Nagle widzę: wsiada Murzyn i staje koło mnie. No nic, Murzyn jak Murzyn, jadę sobie dalej. I wtedy Murzyn stanął mi na stopie. Myślę sobie: Murzynowi zwracać uwagę to tak jakoś głupio, pewnie nie za dobrze rozumie język polski, może sam zejdzie. Dam mu minutę. Odczekałem minutę z zegarkiem w ręku, a ten mi dalej stoi na nodze. No to dałem mu jeszcze minutę. Patrzę, kolejna minuta mija, a ten, jak gdyby nigdy nic, stoi dalej na mojej stopie. Wytrzymałem tak cztery kolejne minuty, a potem tak się wkurzyłem, że po prostu dałem mu w ryj.
Potem zeznaje trzeci facet:
- Jadę sobie tramwajem. Patrzę, przede mną stoją koło siebie Murzyn i student. I ten student tak patrzy - to na zegarek, to na Murzyna. I znowu - to na zegarek, to na Murzyna. I nagle spojrzał na zegarek i jak Murzynowi nie da w mordę! No to ja pomyślałem, że w całej Polsce się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam jedno zdjątko z niedzieli. Jako, że byłem u wujka w Wysowej w jego "Zaciszu" pozwoliłem sobie sfotografować spoko sprzęt. Widać, że chłopcy tam pracujący mają poczucie humoru. Niby nic, ale mnie rozbawiło ^^.

20070525180227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:02, BzyQacz napisał:

To ja dodam jedno zdjątko z niedzieli. Jako, że byłem u wujka w Wysowej w jego "Zaciszu" pozwoliłem
sobie sfotografować spoko sprzęt. Widać, że chłopcy tam pracujący mają poczucie humoru. Niby
nic, ale mnie rozbawiło ^^.


Gdyby nie to że sam zrobiłeś to zdjęcie to uznałbym to za średnie, a tak, ponieważ nie często spotyka się takie sytuacje, ocenie to tak: świetne.
Chętnie bym coś takiego zobaczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też rozbawiło. A wyobraź sobie, że przechodziłem obok tego z tak 6 razy zanim zauważyłem furę. No, to hop telefon do łapki i pstryk ;).

20070525181551

20070525181603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

This movie was made by the Danish Road Safety Council and aims to draw attention to speed signs and speed limits in Denmark. Despite a decrease in speed violations, 7 out of 10 Danes still exceed the speed limit on a regular basis. Respecting the speed limits is the simplest way to save lives.

http://www.speedbandits.dk/

czemu nasz rzad nie wpada na takie genialne pomysly?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:36, Sonic1575 napisał:

> http://www.speedbandits.dk/
>
> czemu nasz rzad nie wpada na takie genialne pomysly?? :P
Bo mamy w rządzie Romana Giertycha? :D

Czy wy wszystko musicie odnieść do polityki i Romana G , nie macie rodzin/ kolegów/pracy/hobby że się tym zajmujecie ? Wiem jaka już jest największa wada polaków - Wyrażają swoją opinią w wielu sprawach których nie mają pojęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:59, strajker napisał:

Kazdy ma prawo do wlasnej opinii ale nie do wlasnych faktow.

Ja mam ustaloną opinię na temat semitów, afro , homo , i anarchii, tyle że niestety widać jak każdy ma prawo...
więc tutaj nic nie mówię na powyższe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:52, Arkadiusz napisał:

ale giertych jest chyba od edukacji :P

Ale jak mu się coś niespodoba to zagrozi rozpadem koalicji :P
A poza tym to "demoralizuje młodszych pasażerów" jakby powiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:15, Sonic1575 napisał:

> ale giertych jest chyba od edukacji :P
Ale jak mu się coś niespodoba to zagrozi rozpadem koalicji :P
A poza tym to "demoralizuje młodszych pasażerów" jakby powiedział :D

Tak samo tusk grozi tym i tamtym... po prostu nie da się w polsce nic zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - no to ciesz się, że mieszkasz w Polsce a nie np. w Niemczech:

Bo w Niemczech skandal z wysokiej pólki - rząd w Berlinie przyznał, że od dwóch lat tamtejsze tajne służby przeszukują przez internet komputery obywateli. Bez nakazu, bez wiedzy inwigilowanych i nawet bez konkretnych podejrzeń!

W celu zapewnienia sobie (rządzącym? elitom?) jak to ujęto... tzw. bezpieczeństwa narodowego!
Co znaczy bezpieczeństwo narodowe? M.in. to co zawiera konstytucja RFN a także współczesna "polityczna poprawność" w współczesnych Niemczech

Czy podobnie postępują polskie organa ścigania i służby specjalne?
Myslę że TAK!
Z tą różnicą, że w Niemczech się o tym ostro dyskutuje. W Polsce nie. Cisza sza.

http://wiadomosci.onet.pl/1412311,2677,1,1,kioskart.html

Sam juz nie wiem która cenzura jest lepsza czyli mniej dokuczliwa - ta za czasów komuny która nie pozwalała mówić np. o sowieckim mordzie w Katyniu, o mordach UB/SB, o utraconych Kresach czy współczesna cenzura coraz więcej zakazująca (z innego zakresu).
Co ciekawe dawnej była to cenzura zawodowa a dziś to... cenzura „społeczna”...

Ale mniejsza o to bo jestem dziś zły bo ktoś zawalił sprawę i nie mam dziś (ani na niedzielę) to co miało być w sklepach od wczoraj a nie jest:P
A tak chciałem kupić sobie i wczoraj i dziś "Shoguna" - może we wtorek będzie na Śląsku w sklepach:P Tylko po co piszą na stronie "gram.pl" że jest od sprzedaży od 24 mają?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:40, Skrytobójca napisał:

> > ale giertych jest chyba od edukacji :P
> Ale jak mu się coś niespodoba to zagrozi rozpadem koalicji :P
> A poza tym to "demoralizuje młodszych pasażerów" jakby powiedział :D
Tak samo tusk grozi tym i tamtym... po prostu nie da się w polsce nic zrobić...

Tak kończąc ten offtop widać że jesteś z młodzierzy wszechpolskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:15, Sonic1575 napisał:

Ale jak mu się coś niespodoba to zagrozi rozpadem koalicji :P

to dostanie odpowiedź że w takim razie wcześniejsze wybory. A lpr (nie mylić z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym) jest teraz w takim stanie że nie ma szans na dostanie się parlamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się