SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 15:08, Zgłębiczart napisał:

Chodzi Ci pewnie o tego brygadziste... Sorry, nie chciałem Cie urazic, mam nadzieje że sie
nie gniewasz :)))
BTW: Zobacz sobie ile postów umieściłem już w tym temacie heh xP
PS: Jak wyjdzie film The Sims- ide sie powiesic...


Powyzszy post nie ma absolutnie NIC wspolnego z tematem tego watku. Nie interesuje mnie naprawde w watku o kwasach to ile masz postow. Degrad -1 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze to nie jest watek o tym ktora partia jest lepsza, ani o tym kto z jakiej partii pochodzi. Dlatego nastrepujacy uzytkownicy dostaja po ostrzezeniu za spam:

Skrytobójca
strajker
Sonic1575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto niby miałby na lpr głosować? przecież dotychczasową podporę elektoratu czyli religijnych fanatyków przejęli "talibowie" Jurka (a i z uzyskaniem poparcia pewnego radia będzie problem, z tego samego powodu). Zaś obaj Giertychowie narobili sobie masę wrogów i żadnych zwolenników przez swoje publicznie głoszone poglądy. zresztą nie trzeba zaraz patrzeć na sondaże, starczą nie tak dawne wybory samorządowe.
ps skoro już offtopikujemy to nie widzę w Polsce partii której powierzył bym rządzenie tym krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 16:55, sig. napisał:

a kto niby miałby na lpr głosować?


A co cię to martwi? Ja znam wielu którzy glosują zarówno np. na LPR, Samoobronę czy SLD i nie zmienią swojego zdania – cokolwiek by napisały i czy publikowały media.

Będzie jak będzie - nie masz na to wpływu a obecne wróżenie z fusów (które ty także tu uprawiasz) kto będzie a kto nie będzie w Parlamencie jest tyle warte co twierdzenie ośrodków sondażowych przez ostatnimi wyborami, że PO będzie miało prawie 50 procent miejsc w Parlamencie i będzie mogło nawet samodzielnie rządzić w Polsce - no i gdzie ten Premier i Prezydent z PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 14:32, Wojman napisał:

Wydaje mi sie, ze to nie jest watek o tym ktora partia jest lepsza, ani o tym kto z jakiej
partii pochodzi. Dlatego nastrepujacy uzytkownicy dostaja po ostrzezeniu za spam:

Skrytobójca
strajker
Sonic1575


Przepraszam ja nie twierdzę i nie twierdziłem która partia jest lepsza - bo nie należe do żadnej partii i głosuję na rózne partię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda swoją wiedzę czerpię faktycznie z wyborczej, ale były tam wypowiedzi członków lpr. Skoro nawet oni nie wieżą że Giertych coś będzie znaczył po ew przyśpieszonych wyborach to chyba tak będzie. Po prostu przestawiają się z powrotem z "młodzieżówki" (ślepa uliczka co się okazało przy wyborach samorządowych) na doświadczonych działaczy (bo właśnie takich kandydatów popiera ich malejący elektorat, nawet jak są z innej parti) a to wymaga czasu którego w przypadku zerwania koalicji może braknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aż dziwne, że sekretarzowi i brygadziście trzeba przypominać, gdzie znajduje się wątek o polityce... podpowiedź- nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka kwasików dnia, które znalazłem dzisiaj na neciku :)

Jeśli powiesz kłamstwo bez chwili zastanowienia dam Ci dychę.
- Jak to dychę? Przecież obiecałeś dwie!

W kawiarni dwaj Szkoci przyglądają się pięknym kobietom.
- Podejdziemy? - pyta pierwszy.
- Nie, jeszcze nie teraz!
- Dlaczego?
- Najpierw niech zapłacą rachunek.

Przychodzi facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, tak mnie strasznie wątroba boli!
Na to lekarz:
- A pije Pan?
- Piję, ale to nie pomaga!

Przychodzi krowa do lekarza i cały czas się śmieje:
- Co Pani jest? - pyta lekarz.
- Zawsze jestem taka po trawie - odpowiada krowa.

Do FSO na Żeraniu przybiega uradowany klient.
- Dostałem talon na małego fiata! Kiedy go mogę odebrać?
- Za 10 lat, to najbliższy termin.
- A rano, czy po południu?
- ??? A co za różnica?
- No bo rano będą mi zakładać telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:14, sodolis napisał:

A wie ktoś może co tą pogodynkę tak rozśmieszyło :-) uczyłem sie angielskiego i rosyjskiego
;-P

Podejrzewam że ten gościu który sie pojawił zamiast mapy ^^ Ale pewien nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:48, Budo napisał:

Aż dziwne, że sekretarzowi i brygadziście trzeba przypominać, gdzie znajduje się wątek o polityce...
podpowiedź- nie tutaj.


Gwoli prawdy wszystko jest polityką i to wszędzie – a przy okazji: w ZSRR za opowiadanie dowcipów politycznych czy nawet zwykłych trafiało się do więzienia czy gułagów.

Właściwie skoro to "kwasowy" wątek był nawet taki gorzki "żart" w ZSRR czasów stalinowskich:
Kto buduje lewy brzeg Kanału Białomskiego
Odpowiedź - ci co opowiadali dowcipy polityczne!
A kto buduje prawy brzeg Kanału Białomorskiego?
Odpowiedź - ci co słuchali i nie donieśli.

Niby śmieszne a jednak tragicznie gorzkie bo... prawdziwe. (nota bene ca. 250 tysięcy łagieników przy jego budowie, bez wsparcia żadnego sprzętu techniczego, zmarło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:48, Budo napisał:


Aż dziwne, że sekretarzowi i brygadziście trzeba przypominać, gdzie znajduje się wątek o polityce...
podpowiedź- nie tutaj.

Ja za coś takiego dzisiaj dostałem degrada. Brawa dla moderatorów

Kawał(ek):

Wchodzi zajączek do nory, wali pięścią w stół i krzyczy:
- Hańba!!
Wchodzi drugi zajączek do nory, wali pięścią w stół i krzyczy:
- Hańba!
Wchodzi trzeci zajączek do nory, wali pięścią w stół i krzyczy:
- Hańba!
Mama zajączków sie pyta:
- Co sie stało? Dlaczego hańba?
Na to zajączek odpowiada:
- Niedźwiedź ojcem d**e podtarł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się