SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 19:15, Zgłębiczart napisał:

> A wie ktoś może co tą pogodynkę tak rozśmieszyło :-) uczyłem sie angielskiego i rosyjskiego

> ;-P
Podejrzewam że ten gościu który sie pojawił zamiast mapy ^^ Ale pewien nie jestem...

Jeśli tylko to, to babka ma nieźle zszargane nerwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:18, Zgłębiczart napisał:

Ja za coś takiego dzisiaj dostałem degrada. Brawa dla moderatorów


No ale ty chyba miałeś już ostrzeżenie na swoim koncie.
A co do kawału to rzeczywiście hańba :p Kwasik bardzo dobry ^^

Skoro tak tutaj rozmawiacie o tej polityce to dwa kwasy o Kaczorkach :P
Politycy PIS zastanawiają się jakie zarzuty postawić Wałęsie za nazwanie Prezydenta Kaczyńskiego durniem...
- Czy obraza głowy państwa?
- Czy też zdrada tajemnicy Państwowej?

Pewien facet przychodzi do nieba, św piotr oprowadza go i pokazuje wszytsko.
- każdy człowiek kiedy sie rodzi dostaje zegar. na początku wskazuje godzine 12, gdy człowiek kłamie wskazówka przesówa sie do przodu... widzisz, u matki teresy wciąz wskazuje 12 to znaczy że niegdy nie kłamała.
- a gdzie są zegary braci kaczyńskich?
- a tam... robią za wentylatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygłupy kolegów :D gorąco polecam

http://www.youtube.com/watch?v=d48Ls4U4jUE

http://www.youtube.com/watch?v=Spxyr6XFe5E

na pierwszym kolega minikamerką w komórce bije w twarz dwóch innych kolegów, a na drugim ten sam kolega już nie nagrywa tylko kwiczy jak zarzynane prosię a potem goni znanego już nam drugiego kolegę :D

jakośc beznadziejna, ale ile radochy... [osobom z mało spaczonym poczuciem humoru odradzam wchodzanie na jakikolwiek z powyższych linków]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

totalnie nienormalne... ;]
drugi filmik przypominał mi jakiś Blair Witch Project czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:33, Azrathel napisał:

totalnie nienormalne... ;]

tak jak oni ;D ja jestem trochę spokojniejszy... ytochę... ;]

Dnia 26.05.2007 o 20:33, Azrathel napisał:

drugi filmik przypominał mi jakiś Blair Witch Project czy coś :P

raczej się na tym nie wzorowali, ale kto wie? :D

tu mam jeszcez pełną wersję pierwszego filmiku z obleśnym jęzorem tego włochatego

http://youtube.com/watch?v=h5ynoYJNDKE enjoy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:28, Goyaka napisał:

Teraz to i ja już wiem, gdzie jest Nemo.

LOL :) Ciekawe czy go też zjadł surowego... ;) I tak trochę to Nemo już nieżywy na tej focie... ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leci sobie samolot, a w nim ludzie różnych nacji. Nagle coś się psuje i samolot zaczyna spadać. Pilot ogłosił, że maszynę trzeba odciążyć, więc wyrzucono bagaż. Samolot wrócił na poprzedni kurs, lecz nie minął kwadrans, znowu cos nawaliło. Ludzie patrzą po sobie, kto dla ratowania współpasażerów poświęci się i wyskoczy.
Nagle zrywa się Amerykanin i mówi, że skoro Batman, Superman i Spiderman to Amerykanie, to on też może być Hero. Po czym wypił z barku cala Whisky, przeleciał wszystkie blondynki i wyskoczył z okrzykiem "FOR UNITED STATES!".
Sytuacja wróciła do normy, ale zaraz wszystko się powtórzyło. Tym razem podniósł się Francuz i mówi, że skoro Amerykanin mógł, to on też może. Wypił wszystkie czerwone wina jakie były w barku, przeleciał wszystkie brunetki i wyskoczył z okrzykiem "VIVE LA FRANCE!".
Po niedługim czasie sytuacja znów się powtarza, a wszyscy patrzą na Polaka. Polak rozejrzał się, powiedział "Czemu nie?", wzruszył ramionami, wypił WSZYSTKO, co było w barku oraz własne zapasy, przeleciał WSZYSTKO, co się ruszało i z okrzykiem "NIECH ŻYJE MOZAMBIK!!!"... wyrzucił Murzyna...


Przychodzi murzyn do warzywniaka i pokazuje na banany.
- Co to jest? - pyta
- To są banany - odpowiada sprzedawca
- U nas to są taaaaaakie banany!
Potem pokazuje na pomarańcze i tak samo pyta się. Sprzedawca odpowiada, a on na to że u nas to są taaaaaakie pomarańcze. Sprzedawca lekko wkurzony patrzy na murzyna, po czym znowu murzyn pyta się.
- Co to jest? I pokazuje na morele.
Sprzedawca już mocno wkurzony odpowiada, a murzyn wyśmiewa go i pokazuje, że u niego są taaaaaakie morele. Po czym pokazuje na arbuza i pyta się.
- Co to jest?
A sprzedawca na to:
- A to jest polski, pier***ony, zielony groszek!


Amerykanie i Rosjanie lądują na księżycu i rozpoczynają badania. Amerykanie raportują:
- Apollo do ziemi. Rozpoczęliśmy zbieranie próbek. Rosjanie zaczęli malować księżyc na czerwono.
- Czekajcie spokojnie - nadeszła odpowiedź
Na drugi dzień Amerykanie wysłali kolejny raport:
- Apollo do ziemi. Nadal zbieramy próbki. Rosjanie malują coraz więcej księżyca na czerwono.
- Czekajcie, nie reagujcie - nadeszła odpowiedź.
Trzeciego dnia Amerykanie wysłali kolejny raport:
- Apollo do ziemi, skończyliśmy zbierać próbki. Rosjanie pomalowali już cały księżyc na czerwono!
Otrzymali następującą odpowiedź:
- Świetnie. Teraz wyciągnijcie białą farbę i napiszcie wielki napis "Coca cola"!


Wpada młody człowiek do lekarza i krzyczy:
- Panie doktorze! Proszę mnie prędko wykastrować!
- Co pan, panie wygaduje?
- Powiedziałem, proszę mnie prędko wykastrować!
- Ależ przecież pan jest taki młody!
- Powiedziałem i więcej nie będę się powtarzać!
Zrezygnowany lekarz, w końcu podał narkozę, przeprowadził zabieg i ze smutkiem czeka na ocknienie swego pacjenta. Po godzinie, widząc, ze ten zaczyna przytomnie, pyta:
- Jak się pan czuje?
- Nawet dosyć dobrze, dziękuje.
- Czy mógłby pan mi powiedzieć, dlaczego kazał się pan wykastrować?
- Wie pan, panie doktorze, jutro żenię się z Żydówką.
- To może chciał się pan dać obrzeżać?
- A co ja powiedziałem!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeden dowcip dnia: wg.jeja.pl ;P

Żona przychodzi do domu i szczebiota do męża:
- Wiesz? Dzisiaj mi się poszczęściło! Idę obok zsypu na śmieci, patrzę a tam para pantofelków stoi. A jakie piękne! Przymierzylam - mój rozmiar!
Mąż:
- Taaa... Poszczęściło Ci się.
Po paru dniach żona znowu mówi
- Słuchaj, idę do domu, a u nas na podjeździe, na żywopłocie, czapka z norek wisi. Przymierzyłam - mój rozmiar!
Mąż kręci głową z podziwem:
- Szczęściara z Ciebie. A ja - popatrz - nie wiem czemu, ale szczęścia nie mam. Wyobraź sobie, wyciągam wczoraj spod poduszki bokserki - i nie mój rozmiar.

Drugi to za dużo cenzurowania by było;P

stiffyone-----> jeśli moderatorzy uznają, żebym przestał je dodawać to przestanę, jednak jedna osoba mnie nie przekona żebym tego nie dodawał;) Może niektórym to sie podoba, że dodaję?;) BTW: Ja czytam te kawały przed dodaniem, aby mógł zmienić/ocenzurować/ nie wstawić tych ostrzejszych tekstów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 01:16, Vaxinar napisał:

O tym, jacy inteligentni są Amerykanie. O Chryste Panie!
http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE


Pokazałem kiedyś en filmik znajomego z Wielkiej Brytanii (oni z założenia mają Amerykanów za debili). Miał spory ubaw, że w jakikolwiek klawisz na klawiaturze nie mógł trafić około godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 01:16, Vaxinar napisał:

O tym, jacy inteligentni są Amerykanie. O Chryste Panie!
http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE

Gdzie stał mur berliński?
Naprawdę nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale myślę, że... w Izraelu?

Państwo na "U"?
Nie wiem...
A może United States of America?


:) Jak się nie mylę to tam też pytają kim jest Blair, a amerykanin pyta się: piosenkarzem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się