SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

przeczekajcie nudny wstęp i cieszcie sie ping pongiem w stylu Matrixa:p

http://www.youtube.com/watch?v=M_ahtgrDVjI&mode=related&search=

politycznie;)
http://www.youtube.com/watch?v=WQ3cpeSXjJ0

mucha już chyba była, ale odswieże...
http://www.youtube.com/watch?v=4hNaupu-nX0

a na koniec coś dla znajomych za granicą,polecam!
http://www.youtube.com/watch?v=Quld5950v6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:15, Volvox napisał:

Isil --> A zobacz.. dalo sie wszystko w jednym poscie zmiescic.

pardon,mój błąd!ostatni raz;)i dzięki zza uwage:p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Jak można nie lubić szkoły?! Ja swoją lubiłem tak, że spędzałem w każdej klasie dwa, a w ostatniej nawet trzy lata, i to pomimo tego, że poziom wiedzy kadry nauczycielskiej był żenująco niski. Zamiast się uczyć za młodu, postanowili dokształcać się w pracy. Moim kosztem niestety. Ciągle chcieli czegoś się ode mnie dowiedzieć. A to, jak się nazywa stolica Australii (od kiedy to kontynenty mają stolice?), a to , czym się różni sandwich od sandacza (z angielskiego, też mi pytanie , oba do żarcia), a to, kiedy wreszcie zgłosi się któreś z rodziców (w ogóle nie związane z tematem lekcji). Wytrzymałem jednak z miłości do wiedzy i dziś z sentymentem wspominam jak całe grono pedagogiczne SP nr 2 w (o, nie, nie) składało się na prezent z okazji moich 21 urodzin. Dostałem wtedy promocję do ósmej klasy. Nauczyciele też chyba dobrze mnie wspominają, bo do dziś, po kilkunastu latach od ukończenia SP nr 2 w ..., nie zdarzyło się, aby któryś z nich mijając mnie, nie spytał jak mi idzie w zawodówce."

Nie, to nie o mnie. :P Ja tak mocno szkoły nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


uuu! a jak nie o Tobie, to fikcja, czy masz jakiegoś kumpla, który tak szkołę kocha?! i to w podstawówce? wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:35, pizmak666 napisał:


uuu! a jak nie o Tobie, to fikcja, czy masz jakiegoś kumpla, który tak szkołę kocha?! i to
w podstawówce? wstyd:P


To u mnie do szkoły chodzi taki koleś który w 2 klasie gimnazjum będzie/już(nie wiem kiedy dokładnie ma urodziny) obchodził 18 urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:38, m4teU5z napisał:

To u mnie do szkoły chodzi taki koleś który w 2 klasie gimnazjum będzie/już(nie wiem kiedy
dokładnie ma urodziny) obchodził 18 urodziny...


u mnie też pod koniec 3 gim, jest gość który obchodził parę miesięcy temu 18. a jest niższy ode mnie (ja ponad 175cm) i wygląda jak dziecko z 6 klasy. utentycznie! dał bym zdjęcie, ale nie mam praw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj co zrobiłem na gg,bo jeden mój kolega jest dosyć łomem:P I spytał się mnie na gg o jedną rzecz,ijak piszę się na zawsze razem. Pech tak chciał,ze jak zawsze słuchałem 2Paca,i skojarzyły mi się 3 wyrazy. Z drugim kolegą mieliśmy z tego gościa niezłą szydere XD Daje screena:

20070612215945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w szkole był gościu w pierwszej... 3 lata nie zdał i do szkoły przestał chodzić...Ale w listach Giertycha podnosi poziom pierwszo gimnazjalistów, ma żonę i dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:29, Marcinos07 napisał:

Ale okazja, warto mu sprzedać. :D

(TYHE wyjrzała na światło dzienne? Ooo)

Podejrzewam, ze ktos potrzedl i mu zera docisnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:59, Kryszek napisał:

A ja dzisiaj co zrobiłem na gg,bo jeden mój kolega jest dosyć łomem:P I spytał się mnie na
gg o jedną rzecz,ijak piszę się na zawsze razem. Pech tak chciał,ze jak zawsze słuchałem 2Paca,i
skojarzyły mi się 3 wyrazy. Z drugim kolegą mieliśmy z tego gościa niezłą szydere XD Daje
screena:



Omg, haha, cienki z anglika musi byc ten twój kolega ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się