Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Project CARS

10 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2014 o 23:36, Mirage17 napisał:

Opłaca się wydać 600zł w 1 miesiąc na gry? Cóż zrobić Panowie i Panie? :)
1. Cod 2. Crew 3. Gta V 4. Cars 5. Far Cry


Mam podobne dylematy :D
U mnie pewniakami są Project CARS oraz FIFA 15, prawdopodobne natomiast to nowy AC, Śródziemie Cień Mordoru, Far Cry 4, Dragon Age i GTA V :D
Spokojnie z 700 zł, czyli 1/3 mojej pensji :D W dodatku, znając życie, nie bedę mial czasu w to wszystko zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kup 1-2 tytuły a pozostałe kupisz po paru miesiącach na wyprzedażach :] A w sumie to i po 1-2 miesiącach ceny mocno spadają (: No może nie w przypadku fify, cod i gta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat :) Z racji, iż większość tytułów nabędę na PS4 (pomimo posiadania kompa dość dobrego), to kupię niektóre tytuły troszkę później. Handel używkami, to świetny ukłon w stronę graczy i zamierzam, to wykorzystać :) Co mi po 6 tytułach za 200zł leżących na półce i tracących wartość? Na pierwszy strzał FIFA 15, później Project Cars (tu chyba PC z racji modów), F1 2014. Po nowym roku Shadow of Mordor, NBA 2k15, może The Crew w cenie dużo niższej niż przy premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Opłaca się wydać 600zł w 1 miesiąc na gry? Cóż zrobić Panowie i Panie? :)
> 1. Cod 2. Crew 3. Gta V 4. Cars 5. Far Cry
Nie opłaca się.
W większość z tych gier pograsz dłuższy czas. Lepiej kup tylko 2 na początek a resztę jak ci się te 2 znudzą, powinny spaść nieco z ceny.
O sensie zakupu CoDa nie dyskutuje. Ta seria miała lepsze i gorsze odsłony ale teraz to już przeginają pałę. Ale skoro gra ci się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować