Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zła Krew to nowe DLC do Watch Dogs z T-Bonem w roli głównej

14 postów w tym temacie

Co jeszcze weszło w skład przepustki sezonowej? Będzie coś jeszcze? Jak narazie Watch Dogs to dla mnie gra roku i nie sądzę by to się zmieniło więc dlc chętnie nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co jeszcze weszło w skład przepustki sezonowej? Będzie coś jeszcze? Jak narazie Watch
> Dogs to dla mnie gra roku i nie sądzę by to się zmieniło więc dlc chętnie nabędę.

Aż miło się czyta ten komentarz. :) Wolny od zbędnego hejtingu, czuć zadowolonego gracza i to jest fajne, niezależnie czy chodzi o WD, Minecrafta czy grę indie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, takie jest moje zdanie. Przekonało mnie do tego połączenie trybów single player i multi player w przeplatającą się całość. Ktoś, kto wyłączył online moim zdaniem w ogóle nie poznał tej gry. Ciągła atmosfera bycia obserwowanym (bo tak w istocie może być za sprawą innego gracza) jest najlepszą jaką doświadczyłem w grach. Dopełnia to nowatorski mechanizm hakowania i podlania całości sosem konstrukcji świata z innych gier Ubisoftu. Kończę robić platynę i każdego side questa robiłem z wielką przyjemnością i bez przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja bardziej lubiłem T-Bone''a, niż Pierce''a, który czasem miał teksty, że ręce opadały. Wystarczy wspomnieć 1. spotkanie Clarą jak przyczepił się do tego, że miała nick BadBoy, bo sugerował faceta, wiec go straszliwie oszukała i jest kłamcą. Czasem koleś zachowywał się jak normalny, dorosły facet, a czasem jakby miał jakieś skrzywienia psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie to jakoś nie dziwi, bo sam będę się cieszył z gta zaglądając pod każde źdźbło trawy;D wg mnie ta gra jest tak piękna (świat, mechanika), że bez żadnego wykonywania aktywności zaplanowanej przez twórców typu misje główne bądź poboczne, mógłbym i będę się cieszyć z eksploracji tych klimatycznych terenów dobry kawał czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że zagram T-bonem :) Bardzo go polubiłem. I chętnie spędzę z Watch Dogs jeszcze kilka kolejnych godzin. Gra jest świetna, ale grą roku będzie dla mnie zdecydowanie AC Unity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 13:59, ozoqq napisał:

Nie, takie jest moje zdanie. Przekonało mnie do tego połączenie trybów single player
i multi player w przeplatającą się całość. Ktoś, kto wyłączył online moim zdaniem w ogóle
nie poznał tej gry. Ciągła atmosfera bycia obserwowanym (bo tak w istocie może być za
sprawą innego gracza) jest najlepszą jaką doświadczyłem w grach. Dopełnia to nowatorski
mechanizm hakowania i podlania całości sosem konstrukcji świata z innych gier Ubisoftu.
Kończę robić platynę i każdego side questa robiłem z wielką przyjemnością i bez przymusu.

Akurat o hakowaniu nie powiedziałbym, ze było "nowatorskie". ja szczerze mówiąc oczekiwałem czegoś bardziej skomplikowanego przy włamywaniu się w różne miejsca. Fajnie zrobili kontrolę nad miastem, ale hakowanie jako mini-gra tak trochę pod bycie mało frustrującą dla słabszych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat o hakowaniu nie powiedziałbym, ze było "nowatorskie". ja szczerze mówiąc oczekiwałem
> czegoś bardziej skomplikowanego przy włamywaniu się w różne miejsca.

Zrozumiałe, ale pamiętaj, że rynek graczy składa się nie tylko z hardcore''ów dla których nie ma problemu czy wykorzystują całą klawiaturę czy tylko jej ułamek. To także causale, które grają dla przyjemności, a nie dla poczucia skomplikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innowacja szrinnowacja, hacking z bożej łaski. Z Ubi-owej serii Creed, od Watch_Creed i Assassin''s Creed wolę jednak Far Creed, ale tylko w klimacie lat 80-tych (gra i DLC w jednym, czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować