Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

7 minut rozgrywki z Call of Duty: Advanced Warfare na nowym materiale wideo

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Sledgehammer Games udostępniło nowy materiał wideo, prezentujący rozmaite aspekty rywalizacji w trybie wieloosobowym w Call of Duty: Advanced Warfare - egzoszkielety, personalizację, mapy i tryby.

Przeczytaj cały tekst "7 minut rozgrywki z Call of Duty: Advanced Warfare na nowym materiale wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet sie tam kiedyś zastanawiałem nad zakupem, ale o co chodzi, czemu to takie plastikowe wszystko, kolorowe tylko misiów pluszowych brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nawet sie tam kiedyś zastanawiałem nad zakupem, ale o co chodzi, czemu to takie plastikowe
> wszystko, kolorowe tylko misiów pluszowych brakuje
>

Tak jak mówisz, tylko pluszowych misiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nawet sie tam kiedyś zastanawiałem nad zakupem, ale o co chodzi, czemu to takie plastikowe
> wszystko, kolorowe tylko misiów pluszowych brakuje
>

W Ghost są camo do broni z wzorem kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że nowe Call of Duty celuje w tych co jeszcze grają w Unreal Tournament - mi się podoba zwłaszcza nowy tryb który jest kalką Bombing Run z UT2004 a sposób poruszania jeśli ktoś grał crysisa 2 i dowolną część UT to nie będzie miał problemów z poruszaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nawet sie tam kiedyś zastanawiałem nad zakupem, ale o co chodzi, czemu to takie plastikowe
> wszystko, kolorowe tylko misiów pluszowych brakuje
>
Będą w DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie, nie wzorowaliśmy się na Titanfallu i Crysisie, skąd w ogóle ten pomysł?". Swoją drogą, jeśli to jest nowy engine graficzny, to ja jestem cesarzem Bizancjum. Inna sprawa, że gdyby panowie programiści musieli uczyć się pisać na czymś nowym, zakłóciłoby to tradycyjny, roczny cykl wydawniczy, co zapewne w mniemaniu pana Koticka zagroziłoby równowadze Mocy i doprowadziło do przebudzenia się pradawnego zła. A tak poważnie, to od dawna bawi mnie to rzucanie się na niepierwszej świeżości ochłap podrzucany graczom przez Activision każdej jesieni. Bawi, bo jak długo będą powstawać fps-owe perełki pokroju Wolfensteina (pozdrowienia dla redaktora Berlina!), nie muszę się przejmować psuciem branży przez casualowe gusta większości. Tak więc - miłego CoD-owania, chłopcy. Bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki gra nie jest słabym kotletem wzorowanie się na innych grach nie jest złe.
Tyle, że w tej serii od... yyy MW3 co część mamy "powiem świeżości".
Aż zaśmierdziało Colonial Marines i marnymi portami z konsoli.

Same CoD''y mają jedną zaletę - Są przyjemne ( bynajmniej tak było w modern warfare, bo wtedy porzuciłem tą serie... ). Dla mnie, jako singleplayerowca większość tej gry jest kpiną.
Powiem nawet, że zapewne przeszedłbym całą kampanię w jeden weekend.

Jednak jeśli ta gra NAPRAWDĘ będzie dobra, kupie na jakiejś promocji gdy stanieje. Zakładając, że kampania będzie trwała dłużej niż te śmieszne 6h, a multiplayer będzie świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nic innego jak maksymalnie skomercjalizowany mega chłam i nie mam zamiaru obrażać tutaj osób, którym się to podoba, po prostu wyrażam swoją opinię na temat gry opartej o najprostszej mechanice zabawy - tj. celuj i strzelaj. Prawdę powiedziawszy Call of Duty nie ma już nic wspólnego z serią od czasów pierwszego Black Ops. To samo zresztą tyczy się Battlefielda - Hardline to jest totalna parodia. Jak dla mnie królem strzelanek jeszcze przez lata pozostanie CS GO, i chciałbym by strzelanki zmierzały w podobnym kierunku co chociażby mało znane Insurgency, albo zapowiedziany już najnowszy Rainbow Six Siege - choć nie jestem jeszcze pewien jej sukcesu, życzę jej jak najlepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O widzę, że nowe Call of Duty celuje w tych co jeszcze grają w Unreal Tournament - mi
> się podoba zwłaszcza nowy tryb który jest kalką Bombing Run z UT2004 a sposób poruszania
> jeśli ktoś grał crysisa 2 i dowolną część UT to nie będzie miał problemów z poruszaniem
> się.

Oprócz UT dodaj do tego jeszcze Titanfalla i mamy nowego CoDa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nie, nie wzorowaliśmy się na Titanfallu i Crysisie, skąd w ogóle ten pomysł?". Swoją
> drogą, jeśli to jest nowy engine graficzny, to ja jestem cesarzem Bizancjum. Inna sprawa,
> że gdyby panowie programiści musieli uczyć się pisać na czymś nowym, zakłóciłoby to tradycyjny,
> roczny cykl wydawniczy, co zapewne w mniemaniu pana Koticka zagroziłoby równowadze Mocy
> i doprowadziło do przebudzenia się pradawnego zła. A tak poważnie, to od dawna bawi mnie
> to rzucanie się na niepierwszej świeżości ochłap podrzucany graczom przez Activision
> każdej jesieni. Bawi, bo jak długo będą powstawać fps-owe perełki pokroju Wolfensteina
> (pozdrowienia dla redaktora Berlina!), nie muszę się przejmować psuciem branży przez
> casualowe gusta większości. Tak więc - miłego CoD-owania, chłopcy. Bawcie się dobrze.

Akurat w przypadku CoD jest to cykl 3 letni bo teraz 3 rożne studia wydają te grę i właśnie tyle czasu temu zaczęto produkować tego roczna cześć a wtedy o Titanfall nikt jeszcze nie słyszał a juz napewno nie widział a juz w ogóle nie miał pojęcia czy to dobry pomysł wiec nie wypisuj głupot jak nie znasz tematu i mówisz co Ci ślina czy tez jad na język przyniesie. Jak ja nie lubię jakiejś franszczyzy to nie czytam wiadomości z nią związanych, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować